معرفی و دانلود کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید

عکس جلد کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید
قیمت:
29000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید

کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید نوشته‌ی دورین ویرچو، راهنمایی مناسب و جذاب برای کسانی‌ست که می‌خواهند انرژی‌های منفی را از خود دور کنند و احساس نزدیکی بیشتر به خداوند و امور معنوی پیدا کنند. این کتاب نحوه عملکرد و سالم نگه داشتن چاکراهای بدن را به خوبی توضیح می‌دهد.

درباره کتاب صوتی پاکسازی چاکراها:

وقتی انرژی‌های منفی همچون ترس و نگرانی را از وجود خود پاک می‌کنید، قدرت معنوی طبیعی شما بیدار می‌شود. این قدرت ذاتی به شما کمک می‌کند تا مسیر آینده برایتان روشن‌تر شود، با خدا و فرشتگان ارتباطی آزادانه برقرار کنید و حال خودتان و محیط زندگی‌تان را بهبود بخشید. درین ویرچو در کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید (Chakra clearing)، از طریق روش‌های مختلف مراقبه شما را راهنمایی می‌کند تا چاکراهایتان را پاک کنید و توانایی‌های ذهنی‌تان را افزایش دهید.

این کتاب صوتی برای کسانی که به دنبال یک راهنمای ساده در مورد سیستم چاکراها و چگونگی سالم نگه داشتن آن‌ها هستند، منبعی عالی به شمار می‌رود. همچنین درین ویرچو مواد غذایی خاصی را معرفی می‌کند که برای بهبود این روند مناسب هستند و باید آن‌ها را مصرف کنید. برای درک بیشتر این موضوع به این مثال توجه کنید؛ در بدن هر انسانی چاکرایی ریشه‌ای وجود دارد که مربوط به بقا هستند، مانند پول، سرپناه و نیازهای مادی. ویرچو در کتاب توضیح می‌دهد که اگر فردی در این زمینه احساس پایداری و امنیت بکند، چاکرا مانند یک یاقوت سرخ درخشان است اما اگر فردی ترس بی‌پولی داشته باشد، این چاکرا کثیف می‌شود و به رنگ قرمز تیره و گل آلود درمی‌آید. بنابراین با استفاده از روش‌هایی باید به پاکسازی چاکراها پرداخت تا حس و حال بهتری را تجربه کنید.

دورین ویرچو را بیشتر بشناسیم:

دورین ویرچو (Doreen Virtue) روانشناس، سخنران انگیزشی و نویسنده‌ای پرفروش است که در سال 1958 در آمریکا به دنیا آمد. او در رشته روانشناسی و مشاوره در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه چپمن تحصیل کرد و توانست مدرک خود را دریافت کند.

او بنیانگذار روشی درمانی به نام فرشته درمانی است که براساس ارتباط گیری با فرشتگان عمل می‌کند و باعث بهبود بیماری‌ها می‌شود.

دکتر ویرچو تاکنون حدود 50 کتاب در زمینه روانشناسی و فرشته درمانی نوشته است که برخی از آن‌ها عبارتند از: «رویاهای شیرین، کلمات عاشقانه از کارت‌های عیسی و صبح با خداوند، راهنمایی روزانه از فرشتگان راهنمای شما، من درخشان، شهامت خلاق بودن و...»

کتاب صوتی پاکسازی چاکراها به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید انرژی‌های منفی را از خود دور کنید و ذهن و روانی آسوده و سالم داشته باشید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی پاکسازی چاکراها می‌شنویم:

فرشتگان نگهبان تو و موجودات دیگر جهان فرشتگان خیلی خوشحال می‌شوند که تو را از اثرات تفکر منفی و افکار نگران کننده رها کنند. به هر حال علت وجودی فرشتگان، آگاه کردن تو به درک عشق الهی‌ست. پس نهایت شادمانی آن‌ها از بین بردن موانعی‌ست که جلوی آگاهی تو را از این عشق می‌گیرد.

بدون تردید و همیشه فرشتگانی در اطراف تو هستند؛ با وجود هر چیزی که تو بگویی، بندیشی و انجام دهی. فرشتگان بی‌قید و شرط تو را دوست دارند؛ این امر هیچ استثایی ندارد حتی همین حالا که در حال شنیدن این جمله هستی، فرشته‌ها در کنار تو هستند. هر زمانی که بخواهی می‌توانی فرشتگان دیگری را هم فرا بخوانی؛ فقط فکر کن، بگو و بنویس که فرشتگان خواهش می‌کنم همین الان به نزد من بیایید و پیش از آنکه جمله‌ات را تمام کنی، آن‌ها نزد تو خواهند بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
معرفی
2 دقیقه
متن پشت جلد
6 دقیقه
مقدمه
16 دقیقه
بخش اول: کارکرد چاکراها - قسمت یک
11 دقیقه
بخش اول: کارکرد چاکراها - قسمت دو: چاکرا گوش
9 دقیقه
بخش دوم: مراقبه‌هایی برای پاکسازی چاکراها - قسمت یک
17 دقیقه
بخش دوم: مراقبه‌هایی برای پاکسازی چاکراها - قسمت دو: مراقبه صبحگاهی برای پاکسازی چاکراها
15 دقیقه
بخش دوم: مراقبه‌هایی برای پاکسازی چاکراها - قسمت سه: مراقبه شباهنگاهی
11 دقیقه
بخش دوم: مراقبه‌هایی برای پاکسازی چاکراها - قسمت چهار: گشودن چاکرا قلب
18 دقیقه
بخش سوم: تجسم‌هایی برای پاکسازی چاکراها
14 دقیقه
بخش چهارم: فرشته درمانی برای پاکسازی چاکراها
13 دقیقه
بخش پنجم: روش‌های دیگر برای پاکسازی چاکراها - قسمت یک
12 دقیقه
بخش پنجم: روش‌های دیگر برای پاکسازی چاکراها - قسمت دو: نقش غذا و رژیم غذایی
15 دقیقه
بخش ششم: مشاهده چاکراها و هاله
5 دقیقه
بخش هفتم: پاکسازی راه
5 دقیقه
نظرات مختلف درباره‌ی پاکسازی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید
نویسنده
مترجمشهرزاد فتوحی
گویندهنسترن حسنی
ناشر چاپینشر موج آرام
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه صوتی
29000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید

Giema sufiyan
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
درود بر شما و سپاس بابت ارائه‌ی کتابی مفید /کتابراه عزیز خوانشگر محترم این کتاب از ناحیه‌ی کوک هنجره و مبتنی بر تکنیک‌های مهندسی صدا متن کتاب رو خوانش کردن به همین دلیل خوانش متن از احساس کاملا تهی هست. این کتاب باید توسط کسی خوانش بشه که در ابتدا به محتوای خاص کتاب کاملا تسلط داشته باشه و دوم در و بتونه احساس خور محتوا رو جاری کنه. روایتگری خوانش خالی از احساس برای هیچ کتابی مناسب نیست چه برسه به این کتاب و چنین محتوایی. برای مثال خوانش اقای نیما رئیسی در کتاب لحظه‌ی اکنون اکهارت تول عالیه و نشون میده خوانشگری مشرف بر محتوا و مبتنی بر جاری ساختن احساس چقدر تاثیر گذار هست. لطفا در انتخاب خوانشگرها این موارد رو لحاظ بفرمایید /سپاس از شما
Mahya M
۱۴۰۰/۱/۱۵
اول از همه باید بگم کتاب وقتی به صورت صوتی شنیده میشه مهم‌ترین رکن جذابیت اون کتاب اول از همه صدای اون گوینده میشه که در این کتاب به صدا و طرز بیان گوینده ۱۰ از ۱۰ میدم. حالا بریم سراغ خود کتاب. خیلی روان و ساده به بیانی راجع به چاکراها و طرز کارکردنشون و پاکسازیشون توضیح میده که برای امثال من که و در مورد چاکراها چیزی نمیدونن خیلی جذاب به نظر میرسه. من تمام کتاب رو در تایم قبل از خواب گوش دادم واقعا لذت بردم و حس خوبی پیدا کردم مخصوصا قسمت پاکسازی. و در کل به این کتاب روی هم نمره ۸ از ۱۰ رو میدم. در نهایت ممنونم از کتابراه و بهش خسته نباشید میگم
مهسا فامل
۱۴۰۱/۸/۲۹
اولین اصل مراقبه روزانه آگاهی از دلیل اجرای آن است این کتاب صوتی برای مراقبه مفید میباشد زمانی که قصد انجام مراقبه دارید میتوانید از صدای بخش‌های مختلف آن استفاده کنید (همانند پادکست‌های مدیتیشن موجود در اپلیکشن‌ها یا اینترنت) اطلاعات زیادی در رابطه با چاکراها در اختیار شما قرار نمیدهد من زمان خرید این کتاب فکر میکردم اطلاعات بیشتری در رابطه با چاکرا‌ها در اختیار ما قرار دهد که بسیار مختصر بیان شده است پیشنهاد بنده به شما آنست که قبل از مطالعه این کتاب، کتاب ماورالطبیعه رو با دقت و حوصله گوش کنید اطلاعات علمی و فرایند عملی چاکرا‌ها را بدانید سپس شروع به انجام مراقبه‌های این کتاب کنید.
سارا امیری
۱۴۰۱/۱۰/۵
سلام و خدا قوت
برای من که اطلاع چندانی از چاکراها و پاکسازی آن‌ها نداشتم ولی خیلی علاقمند به مطالعه در این زمینه بودم، کتاب بسیار مفیدی بود. به نظرم در تمام روش‌های پاکسازی چاکراها به نوعی به توکل کردن اشاره می‌کرد یعنی همیشه تلاش خودمون رو بکنیم و نگران نتیجه نباشیم و بسپاریم به خدا. نماز خوندن و
ذکر گفتن هم میتونه به نوعی پاکسازی چاکراها باشه. من به شخصه هر زمان ترس و نگرانی بابت چیزی و یا کسی به سراغم میاد با ذکر لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم حسبی الله ربی الله و نعم الوکیل حالم خوب میشه. معنی این ذکر برام خیلی آرامبخشه. سپاس از مجموعه کتابراه🌹
رفیعه عبدیپور
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
سلام😍من این کتاب را در زمانی که یوگا تمرین میکردم، استادم جزء کتابهایی بود که معرفی کردند وباید برای مفید بودنش تهیه می‌کردیم وحتما مطالع میکردیم.
با شرایط مشغله‌های مختلف وبسیار در زندگی خوندن کتاب سخت بود ولی در کتابراه که صوتی همین کتاب رو گذاشته مطالعه برامون در حد آب خوردن شده. توصیه میکنم
هر چند وقت یکبار مطالعه این کتاب رو دوباه انجام بدهید تا ملک ذهنتان شود از بس مطالب این کتاب مهم میباشد.
سپاس بیکران از شما عزیزانی که لطف ومرحمت نمودعلید برای علم اندوزی آسانتر ما.
مجید فرهمندیان
۱۴۰۱/۸/۲۴
موضوع اکثر کتاب‌هایی که این روزها تحت عنوان کتاب‌های پر فروش منتشر میشه حول یک محور تکراری هستند؛ اما این کتاب مفاهیمی رو بیان می‌کنه که من با خیلی هاشون برای اولین بار آشنا شدم، و این بار پیچیدگی انسان رو از نگاه جدید مشاهده کردم 🛑 این کتاب اهمیت اخلاقیات ➕رو به شیوه‌ی جدید به ما یادآوری می‌کنه، و می‌فهمیم که خوبی کردن در وهله‌ی اول به نفع خودمون هست برای همین شاید خداوند انقدر به اهمیت ارزش‌های اخلاقی تاکید داره 🛑و قسمت تصورات و صدای گوینده هم زیبایی این کتاب رو چند برابر می‌کنه 🛑با تشکر از کتابراه بابت این کتاب ارزشمند🌺
عطریا جلالی
۱۴۰۰/۵/۱۴
خیلی وقت بود که دنبال کتابی با موضوع چاکرا و مراقبه می‌گشتم اما خداوند متعال این کتاب رو جلوی راهم گذاشت
هم قیمتش مناسبه
هم راههائی که توضیح میده در عین سادگی بسیار کامل و شفاف هست
هم گوینده بسیار قوی و با تسلط و با فاصله صحبت میکنه..
فقط دعام کنید که بتونم حالا حالاها این مراقبه رو انجام بدهم...
از فعالین در این حوزه و سایت کمال تشکر را دارم...
برای همتون دعا میکنم... سپاس از همه دوستان
Masoomeh Salman
۱۴۰۱/۹/۱۳
تا حالا مطالب زیادی راجع به چاکراها خونده بودم ولی با این کتاب به دلیل صدای رسا و دوست داشتنی گوینده و انتخاب آهنگهای به جا و متن روان و قوی تونستم خیلی بهتر ارتباط بگیرم.
برای اولین بار بود که کتاب صوتی رو انتخاب کردم، چون وقتی متن رو میبینم بهتر متوجه میشم، ولی این یکی استثنا بود و نیاز به صدای
گوینده داشت.
بعد از خوندن نظرات بچه‌ها متوجه شدم که باید برای بهتر درک کردن کتاب، صوتی رو خریداری کنم.
در کل کتاب تأثیرگذار و روشن کننده‌ی عالی‌ای هست.
با سپاس از کتابراه
فریده بحری
۱۴۰۱/۷/۱۳
سلام و درود فراوان
معرفی مراکز انرژی تحت عنوان چاکراها، در همه ادیان آمده است اما طریق بیان آن‌ها متفاوت است، رهایی از کینه و حسادت در اسلام و زرتشت و بودا آمده است و در هر دین و آیینی نیز طریق رهایی از آن نیز آمده است، اما این کتاب به زبان ساده تمرکز بر مراکز انرژی را توضیح داده است، خیلی از به
اصطلاح اساتید موفقیت با بهره گیری از آموزه‌های این کتاب توانسته‌اند ثروت زیادی بدست بیاورند اما فقط کافیست آموزه‌های این کتاب را با دقت بخوانید. بی نیاز از هر آموزشی میشوید.
Nahid Dastaran
۱۴۰۰/۲/۳
کتاب بسیار مفیدی ست که با مراقبه‌های جهت دار ما رو نسبت به چیزی که واقعا هستیم (خود برترمون) آگاه میکنه. و باعث ارتباط بهتر و نزدیکتر با خدا و فرشته‌های مقرب میشه.
به نظر من این یک کتابی نیست که وقتی تموم شد کنار بذاریش بلکه باید هر روز مراقبه‌ها رو شنید و عمل پاکسازی رو به یک عادت روزمره تبدیل کرد که اولین تاثیرش دربرقراری و حفظ آرامش بیشتر ماست 👌
Z. Kowsari
۱۴۰۰/۱/۱۹
فوق العاده بود، برای کسی که در مورد چاکراها اطلاعات کافی نداره عالیه، مراقبه‌های خوبی برای پاکسازی چاکراها آورده و نحوه مشاهده هاله‌های انرژی خود و دیگران رو به خوبی توضیح داده و صدای گوینده هم بسیار خوب و آرامش بخش هست، فقط من موسیقی متن رو دوست نداشتم مثل فیلم ترسناک بود و به نظرم یه موسیقی آرام بخش و ملایم میذاشتن بهتر بود، اما در نهایت عالی بود کتاب و واقعا ارزش گوش کردن داره
مهدی گوهری
۱۴۰۱/۱/۸
کتابی فوق العاده برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه خود و تغییر نگرش از دید معنوی به زندگی و پی بردن به اینکه تمام رفتار و کردار ما بستگی به چاکراه هایمان و میزان اطلاع از پاکسازی آن‌ها دارد، بعد از خواندن این کتاب احساس میکنم حس نزدیکی بیشتری با خدای خود دارم ولی در عین حال درک کردن مفاهیم این کتاب از عهده هر کسی بر نمیاد و اگر کسی از این کتاب چیزی متوجه نشد دلیلش نادانی نیست و باید درک خود از جهان هستی را بالا ببرد
دانیال کلهر
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
سلام من بخاطر تولدفرزندم که25آبان 98بودروز شورش دچارافسردگی شدیدی شدم چندبارمشاوره وروانپزشک رفتم بجزتجویزقرص خواب اور کاری نداشتن از
وقتی همسرم این کتاب صوتی روخریدوگوش دادم وبه دستوراتش عمل کردم کلا دگرگون شدم والحمدلله بهترم روشهاش عالیه
به نظرمن هرکی افسردگی بعدزایمان داره حتما بخونه پشیمان نمیشه
ممنون ازبچه‌های کتابراه وهمسرم که کتاب روبرام دانلود کردوباهم گوش دادیم
shima ahg
۱۴۰۱/۱/۱۱
با درود خدمت کتابخوان‌های عزیز کتاب صوتی پاکسازی چاکراه‌ها فوق العاده هست برای پاسخ به سوالات کسانی که این مسایل رو قبول دارند و همانطور برای کسانی که در تلاش برای بهبود سطح فکری و رشد شخصیتی خودشون هستند. شاید بد نباشه که بگم یک کلاس آنلاین خودهیبنوتیزم ثبت نام کرده‌ام و این کتاب رو مفید دیدم چون ممکنه در کلاس‌های آنلاین با اینکه هزینه کردی ولی جواب همه سوالات پیش امده رو نگیری
صدای گوینده هم عالی هست
شيرين
۱۴۰۱/۹/۷
غالب افراد درون نگر، افرادى که صرفاً فقط به فیزیک و ظواهر بسنده نمیکنند بالاخره راهى به دنیاى درون پیدا میکنند که روش و ورود هر کدام شنیدنش و تجربه‌اش خالى از لطف نیست (سخن کز دل بر آید لاجرم بر دل نشیند) 📚🤍
کتابى پر از تکنیکهاى راحت و کاربردى، در هر حالت و شرایطى میتوان با روشهاى این کتاب را و
سریعاً چاکراها پاکسازى احیاء کرد، وچیزى که برام تازگى داشت چاکراهاى روى دو گوش بود. کتاب خوبى بود 🙏🏻
مشاهده همه نظرات 689

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید

برای دریافت کتاب صوتی پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا پیدا کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.