معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های مذهبی، دینی و آیینی

دین و مذهب در معنای کلی مسیر اعتقادی انسان‌ها را نشان می‌دهد و در طول تاریخ مذاهب و ادیان گوناگونی از جمله مسیحیت، اسلام و... شکل گرفته است. زمانی که در ایران از کتاب‌های مذهبی صحبت می‌کنیم، به صورت خاص منظور کتاب‌های مذهبی شیعه است اما اگر در سطحی کلان‌تر به مسئله نگاه کنید کتاب مذهبی زرتشتیان، کتاب مذهبی مسیحیان، کتاب‌های عرفان و متصوف و... را هم شامل می‌شود. برای آشنایی با بهترین کتاب‌های مذهبی شیعه و دیگر کتاب‌های مذهبی این مطلب را تا پایان بخوانید. 

چرا باید کتاب‌های مذهبی را بخوانیم؟

امروزه خرید کتاب‌های مذهبی با اهداف گوناگونی صورت می‌گیرد؛ شاید والدینی هستید که قصد تربیت فرزند خود را دارید، پس باید به فکر خرید بهترین کتاب‌های مذهبی برای کودکان و نوجوانان باشید. شاید به عنوان یک جوان می‌خواهید بدانید چه مسیری را باید در زندگی پیش بگیرید و سوالات بسیاری در ذهن خود دارید در چنین شرایطی سایت و اپلیکیشن کتابراه بهترین کتاب‌های مذهبی جوانان را به شما پیشنهاد می‌دهد.

از یاد نبرید که کتاب‌های مذهبی شما را با درک عمیق‌ترین نسبت به مذهب و امور معنوی می‌رسانند و می‌توانند چراغ راه شما در مسیر پرپیچ و خم زندگی باشند.

در مجموع، شما می‌توانید سایت و اپلیکیشن کتابراه را به عنوان یک بانک کتاب‌ مذهبی در نظر بگیرید و برای خرید کتاب‌های مذهبی از آن استفاده نمایید و به بهترین کتاب‌های مذهبی شیعه دسترسی پیدا کنید.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های مذهبی در کتابراه کدام‌ها هستند؟

زمانی که از کتاب‌های مذهبی صحبت می‌کنیم ناخودآگاه ذهن به سمت کتاب‌های اسلامی می‌رود اما این روزها کتاب صوتی زمینی نو یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های مذهبی کتابراه به شمار می‌آید که به صورت کلی به تاثیر دین و معنویات بر زندگی انسان‌ها می‌پردازد و اطلاعات جالبی در اختیارتان قرار می‌دهد. کتاب معراج السعاده نیز از جمله آثار مهم و پرطرفدار مذهبی‌ست که به اخلاق اسلامی توجه دارد و برای فهم بیشتر مردم عادی به زبان ساده نوشته شده است.

شاید یکی از آثاری که بتوان از آن به عنوان زیباترین کتاب مذهبی یاد کرد، کتاب صوتی گفتار حضرت علی (ع) باشد؛ مجموعه‌ای ارزشمند از سخنان ارزشمند و احادیث آن حضرت را ارائه می‌دهد و تاکنون کاربران کتابراه از آن استقبال خوبی کرده‌اند.

اگر به دنبال اثر متفاوتی هستید به شما توصیه می‌کنیم از کتاب زندگی شما پیام شماست غافل نمانید؛ این اثر را می‌توان بهترین کتاب مذهبی برای هدیه نیز در نظر گرفت و شما اگر کتاب زندگی شما پیام شماست را به عزیزان‌تان هدیه دهید، در واقع به آن‌ها در مسیر رسیدن به آرامش و صلح درونی یاری رسانده‌اید.

آثار کتابراه به سه صورت کتاب مذهبی pdf، کتاب صوتی مذهبی و کتاب الکترونیکی مذهبی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

دانلود کتاب رایگان در سایت کتابراه:

سایت و اپلیکیشن کتابراه گنجینه‌ی عظیمی از کتاب‌های رایگان دارد که به راحتی می‌توانید برای دانلود رایگان کتاب مذهبی اقدام کنید و مطمئن باشید آثار جذابی با موضوع احادیث، کلام، تشیع، عرفان و... می‌یابید. زمانی که صحبت از کتاب‌های رایگان مذهبی در کتابراه می‌شود باید یادی از کتاب‌های مهدی خدامیان آرانی کنیم که موضوعات مختلفی را دربرمی‌گیرند. مطمئن باشید در میان نوشته‌های وی می‌توانید بر اساس سلیقه و نیاز خودی چیزی پیدا کنید.

از طرف دیگر،  با مراجعه به بخش معرفی کتاب‌ها با خلاصه کتاب‌های مذهبی آشنا می‌شوید و از محتوای آثار اطمینان پیدا می‌کنید.

با این اوصاف، کتابراه، سایتی مناسب برای مطالعه و دانلود بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های مذهبی، دینی و آیینی با موضوع حدیث، عرفان و تصوف، فقه، علوم قرآنی، اخلاق و معارف و... به شمار می‌آید.

زن
در نگاه صوفی؛
اثر سلیمان اولوداغ

دریافت کتاب

کتاب قرآن
نسخه الکترونیک و صوتی
همراه با ترجمه فارسی

دریافت رایگان

دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت

دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت
صوفیان و عارفان چگونه زندگی می‌کنند؟ چه رسومات و باورهایی دارند؟ اگر شما هم تمایل دارید جواب سوال‌هایی از این دست را بدانید، حتماً در اولین فرصت کتاب «دلت که پاک باشد داستانت پایان خوشی خواهد داشت» را بخوانید. هاکان منگوچ نویسنده‌ی ترکی است که شما را با زندگی صوفیانه آشنا می‌کند و اطلاعات مفیدی درباره‌ی زندگی و راه و رسم آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد.
۶۹۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

همان شو که هستی

همان شو که هستی
زندگی را همان‌طور ببینید که واقعاً هست. آلن واتس، مفسر تفکر شرقی، در کتاب «همان شو که هستی» از حکمت تائو می‌گوید و ما را یاری می‌دهد تا جهان درونی‌مان را کشف کنیم و میان خود و جهان، اتحاد به وجود آوریم. اگر از علاقه‌مندان به عرفان‌های شرقی هستید، این کتاب را از دست ندهید.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

برف در تابستان

برف در تابستان
مهم‌ترین یاریگر ما در رسیدن به خوشبختی چیست؟ سایاداو یو جوتیکا در کتاب «برف در تابستان» با ما از قدرت ذهنمان می‌گوید و روش‌هایی عملی را به ما آموزش می‌دهد که به کمکشان می‌توانیم ذهنمان را تربیت کنیم و راه‌هایی برای بهتر زیستن بیابیم.
۴۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

آن فروترین: زندگی فرانسوآی قدیس

آن فروترین: زندگی فرانسوآی قدیس
کتابی شاعرانه از کریستین بوبن، نویسنده‌ی برجسته‌ی فرانسوی! کتاب «آن فروترین»، از خلال روایتی جذاب، زندگی فرانسیس آسیزی را در مرکز توجه خود قرار می‌دهد و به تأثیر این قدیس بر نخبگان و هنرمندان هم‌عصرش می‌پردازد. کتاب حاضر برنده‌ی جوایز مهم ادبی از جمله جایزه‌ی ادبیات کاتولیک شده است.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب