معرفی و دانلود کتاب‌های صوتی داستان و رمان ایرانی

این روزها تهیه کتاب صوتی راهی آسان برای دوستداران کتاب محسوب می‌شود؛ با این اوصاف چندان عجیب نیست که بسیاری به شنیدن رمان‌های صوتی ایرانی روی آورده‌اند. رمان صوتی ایرانی علاوه بر ارائه‌ی یک رمان صوتی، به شما کمک می‌کند تا بیشترین استفاده را از زمان خود بکنید. البته پیدا کردن یک رمان ایرانی خوب به خصوص رمان صوتی کار بسیار سختی شده است اما می‌توانید این کار را با دانلود رمان‌های ایرانی معروف که تحسین بسیاری را برانگیخته‌اند، آغاز کنید. اگر به شنیدن و دانلود بهترین رمان صوتی ایرانی علاقه دارید ادامه مطلب را بخوانید.

انواع رمان‌های صوتی ایرانی:

اگر بهترین رمان‌های ایرانی را بررسی کنید متوجه می‌شوید که در ادبیات داستانی ایران، رمان صوتی فانتزی ایرانی، رمان صوتی تاریخی ایرانی، رمان صوتی عاشقانه ایرانی، رمان صوتی پلیسی ایرانی، رمان صوتی مذهبی ایرانی، رمان صوتی اجتماعی ایرانی و... وجود دارد. البته بر کسی پوشیده نیست که بیشتر اوقات پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی، رمان‌های صوتی عاشقانه ایرانی هستند.

چگونه بهترین رمان‌های صوتی ایرانی را برای شنیدن انتخاب کنیم؟

هر شخصی سلیقه‌ی خاص خود را دارد و بر همین اساس انتخاب یک سری کتاب به عنوان بهترین رمان‌های ایرانی آن‌گونه که به نظر می‌آید کار راحتی نیست اما در ادامه تلاش می‌کنیم شما را با برخی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین رمان‌های صوتی ایرانی در کتابراه آشنا سازیم:

دانلود کتاب صوتی چشم‌هایش
دانلود کتاب صوتی سمفونی مردگان
دانلود کتاب صوتی آبنبات هل‌دار
دانلود کتاب صوتی بامداد خمار
دانلود کتاب صوتی یک عاشقانه آرام

اگر تمایل دارید با موضوع و خلاصه رمان‌های ایرانی که معرفی شد آشنایی بیشتری پیدا کنید می‌توانید از اپلیکیشن کتابراه به عنوان مرجعی مناسب برای این کار استفاده نمایید. خرید کتاب صوتی چندان کار راحتی نیست و این فروشگاه به شما در انتخاب مناسب یاری می‌رساند. گفتنی‌ست کتابراه منبعی غنی برای دانلود کتاب pdf و دانلود کتاب الکترونیکی محسوب می‌شود.   

معرفی داستان‌های کوتاه ایرانی:

در دنیای امروز شاید هر کسی توان و وقت کافی برای رمان‌های صوتی ایرانی نداشته باشد، به همین روی به چنین افرادی پیشنهاد می‌کنیم از داستان‌های کوتاه ایرانی غافل نمانند. داستان صوتی ایرانی نیز مانند رمان صوتی برای این‌که به شکل امروزی خود دربیاید راهی طولانی را طی کرده است. حاصل این مسیر پرفراز و نشیب داستان‌های کوتاه ادبی بسیاری هستند که به سادگی می‌توانند دل شما را به دست بیاورند، فقط کافی است به این کتاب‌های صوتی داستان کوتاه ایرانی فرصتی بدهید.

برای شروع می‌توانید به سراغ مجموعه داستان کوتاه‌هایی مانند کتاب صوتی یوزپلنگانی که با من دویده‌اند، کتاب صوتی سه قطره خون و کتاب صوتی حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه بروید و خود را مهمان ضیافتی بی‌پایان کنید. در پایان لازم به یادآوری است که تمام داستان‌ها و رمان‌های ذکر شده در فروشگاه کتابراه موجود است و می‌توانید به راحتی برای خرید و دانلود کتاب‌های صوتی ایرانی اقدام نمایید.

دانلود رایگان داستان و رمان صوتی ایرانی در کتابراه:

اگر همچنان مطمئن نیستید که داستان‌ها و رمان‌های صوتی ایرانی مناسب هستند، می‌توانید با استفاده از کتاب‌های رایگان این کار را آغاز کنید تا در این زمینه یقین پیدا نمایید. در ادامه با برخی از این کتاب‌های صوتی رایگان آشنا می‌شوید:

دانلود رایگان کتاب صوتی باران سیاه - سقوط مرگبار - جلد اول
دانلود رایگان کتاب صوتی قبل بر وزن دهل
دانلود رایگان کتاب صوتی عدل
دانلود رایگان کتاب صوتی ماهی و جفتش
و...
سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی معتبر برای دانلود بهترین رمان‌های صوتی ایرانی با موضوع رمان صوتی فانتزی ایرانی، رمان صوتی تاریخی ایرانی، رمان صوتی عاشقانه ایرانی، رمان صوتی پلیسی ایرانی، رمان صوتی مذهبی ایرانی، رمان صوتی اجتماعی ایرانی و... محسوب می‌شود.

بچه‌های قالیباف خانه؛
اثری متفاوت از خالق
قصه‌های مجید!

دریافت کتاب صوتی

نسخه صوتی میدگارد ۳؛
رمان پرطرفدار
ایرانی منتشر شد!

دریافت کتاب صوتی

سقوط مرگبار؛
روایتی شنیدنی از
عشق و وحشت

مشاهده کتاب‌ها

سالتو؛
رمانی که منبع الهام
سریال یاغی شد

مشاهده کتاب‌ها