کتاب‌های انتشارات نقش و نگار

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات نقش و نگار از کتابراه

نسخه‌های زندگی: درس‌هایی الهام‌بخش برای یک زندگی پر مهر و شادمان

نسخه‌های زندگی: درس‌هایی الهام‌بخش برای یک زندگی پر مهر و شادمان
آیا به دنبال راه‌هایی برای کنار آمدن با ناملایمات هستید؟ می‌خواهید زندگی شادتری داشته باشید؟ کتاب «نسخه‌های زندگی» راهنمایی برای شاد زیستن به شمار می‌آید و شما با استفاده از داستان‌های آن خواهید آموخت که چگونه از سردرگمی و بلاتکلیفی رهایی یابید و در مسیر درست قدم بردارید. برنی اس سیگل راه‌های جدیدی را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما از وضعیتی که در آن هستید نجات می‌یابید.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

پاسخ‌های کوتاه به پرسش‌های بزرگ

پاسخ‌های کوتاه به پرسش‌های بزرگ
آیا جهان دیگری وجود دارد؟ آیا سفر در زمان ممکن است؟ آیا زندگی هوشمند دیگری در جهان وجود دارد؟ آیا خدایی وجود دارد؟ آیا قادر به پیش‌بینی آینده هستیم؟ استیون هاوکینگ به عنوان یکی از درخشان‌ترین و مشهورترین دانشمندان جهان در کتاب «پاسخ‌های کوتاه به پرسش‌های بزرگ» به تمام این دغدغه‌ها می‌پردازد و از بزرگترین اسرار کائنات پرده برمی‌دارد.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

تاثیر در اولین برخورد

تاثیر در اولین برخورد
شاید برایتان پیش آمده باشد که در برخورد اول با کسی ناخودآگاه و بدون دلیل روشنی به او حس خوبی ندارید. این موضوع نشان‌دهنده صحت این مسئله است که اولین دیدار تاثیر خیلی مهمی بر روی افراد دارد. اما در اولین برخوردها چگونه باید رفتار کنیم که ما را دوست داشته باشند؟ کتاب «تاثیر در اولین برخورد» به شما یاد می‌دهد در اولین ملاقات با دیگران تاثیر خوبی بر از خود به جا بگذارید و ارتباطات بهتر و موثرتری داشته باشید.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت

حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که شخص یا اشخاص خاصی انرژی شما را می‌گیرند و حالتان را بد می‌کنند. دلیل این موضوع میزان و نوع فرکانس‌هایی است که از آن‌ها ساطع می‌شود. هر عمل، حرف یا فکری که در شما ایجاد می‌شود، ارتعاش خاص خود را دارد که بر فضا و انسان‌های اطرافتان نیز تاثیر می‌گذارد. طبق قوانین فیزیک همه چیز در این دنیا انرژی است و هرکدام از ما مغناطیس منحصربه فردی داریم. اگر دوست دارید از مطالب مربوط به انرژی درمانی بیشتر بدانید، کتاب «حامی درون» را بخوانید.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب