معرفی و دانلود کتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

عکس جلد کتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
قیمت:
۴۹۹۰۰ تومان - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

برای ماورایی شدن آماده شوید! جو دیسپنزا در کتاب ماورای طبیعی شدن به شما نشان می‌دهد که چطور فراتر از یک زندگی معمولی گام بردارید و دنیایی خارق‌العاده را تجربه کنید. این اثر به عنوان پرفروش‌ترین وال‌استریت ژورنال، بُعد تازه‌ای از انرژی درمانی را به روی شما باز می‌کند.

درباره کتاب ماورای طبیعی شدن:

جو دیسپنزا (Joe Dispenza) با بهره‌مندی از عرصه‌های گوناگون علمی همچون بیولوژی مولکولی، اپی‌ژنتیک، فیزیک کوانتومی و... مرزهای سنتی‌ای را که میان تفکر علمی و تجربه انسانی فاصله انداخته‌ است، طی می‌کند.

در طول قرن‌ها و سده‌های گذشته بسیار اتفاق افتاده که مردم عادی تجربیاتی را پشت سر گذاشته‌اند که آن‌ها را به ورای محدوده‌ای که بشر فکرش را می‌کند، رسانده است. نویسنده با روشی ساده، روان و قابل درک کشفیات خارق‌العاده علم کوانتومی و آموزه‌های مهم گذشته را در کتاب ماورای طبیعی شدن (Becoming supernatural) ارائه کرده است تا به شما نشان دهد چگونه ماورای طبیعی شوید!

در فصل اول این کتاب سه داستان برای شما روایت می‌شود تا درک خوبی از معنای ماورای طبیعی شدن به دست آورید. در فصل دوم به طور کامل معنای بودن در لحظه را درک خواهید کرد و برخی از اصول علمی به طور مختصر برایتان شرح داده می‌شود.

در فصل سوم با دنیای کوانتومی یعنی همان بُعد پنجم آشنا می‌شوید. در فصل چهارم یکی از پرطرفدارترین انواع مراقبه به شما معرفی می‌گردد. در فصل پنجم یک روش عالی برای تنفس خواهید آموخت. فصل ششم به بررسی موارد موفق و واقعی از ماورای طبیعی شدن می‌پردازد.

در فصل هفتم برای شما شرح داده می‌شود که هماهنگی قلب به چه معناست. فصل هشتم یکی از برنامه‌های پرطرفدار دیگر در دوره‌های پیشرفته مراقبه را به شما یاد می‌دهد. در فصل نهم مراقبه در حین راه رفتن را می‌آموزید. فصل دهم شامل داستان‌هایی است که به شما نشان دهد روش‌های گفته تا چه اندازه می‌توانند مؤثر باشند.

فصل یازدهم درهای دنیای بین ابعادی را که در ورای حواس‌تان قرار دارد، به روی ذهن‌تان باز می‌کند. بررسی غده پینه‌آل موضوع فصل دوازدهم است. در فصل سیزدهم با یکی از جدیدترین برنامه‌های مراقبه پیشرفته یعنی برنامه هماهنگی آشنا می‌شوید و در فصل چهاردهم و پایانی نیز چند مورد فوق‌العاده از تجربیات عرفانی برخی افراد مطرح می‌گردد.

نکوداشت‌های کتاب ماورای طبیعی شدن:

- این راهنمای عملی و منحصر به فرد از یک دانشمند بااستعداد و یک معلم پرشور، گام به گام به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از مرزهای محدود شناخته شده حرکت کرد و وارد یک زندگی جدید خارق‌العاده شد. (آنتونی رابینز)

- من مدت‌هاست که طرفدار کارهای دکتر جو دیسپنزا هستم. در ماورای طبیعی شدن، دقیقاً خواهید آموخت که چگونه می‌توانید از محدودیت‌های گذشته خود - از جمله چالش‌های سلامتی - عبور و به معنای واقعی کلمه، یک بدن، ذهن و زندگی جدید ایجاد کنید. این اطلاعات هیجان‌انگیز، تغییردهنده زندگی شما و فوق‌العاده کاربردی است. (کریستین نورتراپ)

- من کتاب‌های زیادی خوانده‌ام، اما کتاب دکتر دیسپنزا مرا وحشت‌زده کرد. این یک پیشرفت عالی و موفقیت شگفت‌انگیز در پزشکی ذهن و بدن است. (مونالیزا شولز)

- اگر می‌خواهید به معجزات اعتقاد پیدا کنید با این حال به برخی از علوم برای ایجاد شفافیت و امید در درونتان نیاز دارید، این کتاب برای شماست. دکتر جو بینش‌های فوق‌العاده و دستورالعمل‌های شفاف و قدرتمندی را گام به گام به شما ارائه می‌دهد تا نحوه یک زندگی خارق‌العاده را بیان کند. (دیوید همیلتون)

کتاب ماورای طبیعی شدن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به مباحث انرژی درمانی، مراقبه و علم کوانتوم علاقه‌مند هستید، این کتاب برای شماست.

با جو دیسپنزا بیشتر آشنا شویم:

این پزشک آمریکایی در زمینه‌ی عملکرد مغز انسان دارای تخصص است. نویسنده کتاب ذهن خود را رشد دهید، تاکنون چندین DVD و CD از سمینارهایی که برگزار کرده، ارائه داده است. او با حضور در مستند چه چیزی می‌دانیم در سال 2004 به شهرت زیادی دست یافت.

دیسپنزا در عرصه‌های بیولوژی سلولی، عصب‌شناسی، افزایش طول عمر و شکل‌گیری حافظه فعالیت می‌کند. او دکترای کایروپراکتیک دارد و به عضویت افتخاری هیئت ملی بازرسان کایروپرکتیک آمریکا درآمده است.

سال‌ها پیش بر اثر تصادف، چندین استخوان کمر او آسیب دید و شکست. پزشکان به او گفتند دیگر هرگز نمی‌تواند قدم بردارد. اما دیسپنزا که به نیروی انسانی بسیار علاقه‌مند بود، باور داشت نیرویی که جسم شما را می‌آفریند، قادر است بیماری یا زخم‌هایتان را نیز درمان کند. به همین دلیل تصمیم گرفت با وجود پیشنهاد پزشکان، زیر بار عمل جراحی کمر نرود و در عوض خود را تسلیم این قدرت بزرگ کند.

12 هفته پس از تصادف، او با بهبودی کامل به محل کارش رفت! پس از این تجربه که زندگی‌اش را تغییر داد، او سفر به سرتاسر جهان را آغاز کرد تا در مورد بهبودی خود به خود یا تغییر ناگهانی یک بیماری به سمت بهبودی، بدون علت پزشکی به تحقیق بپردازد.

در بخشی از کتاب ماورای طبیعی شدن می‌خوانیم:

در ماه می‌سال 2012، آنا در یکی از کارگاه‌های چهارروزۀ من در شهر نیویورک شرکت کرد. او در روز سوم و طی چهار جلسه مراقبه، خود را تسلیم کرد. او برای اولین بار از زمانی که مراقبه‌های خود را آغاز کرده بود، خود را در فضایی بی‌نهایت و سیاه شناور یافت و آگاه بود که از خودش آگاه است. او از خودی که از خودش می‌شناخت فراتر رفته بود، از قید تن رها شده بود و به آگاهی کامل رسیده بود. آنا ارتباط خود با دنیای مادی و زمان خطی را رها کرده بود. او به‌قدری احساس آزادی می‌کرد که دیگر به شرایط جسمی خود اهمیتی نمی‌داد. آنقدر احساس نامحدود بودن داشت که نمی‌توانست هویت همیشگی خود را باور داشته باشد. احساساتش به‌قدری متعالی بودند که دیگر در مورد گذشته‌اش هیچ حس بدی در خود نمی‌یافت.

در این قلمرو آنا هیچ مشکلی نداشت، گذشته‌اش را پشت‌سر نهاده بود و برای اولین بار خود را به‌تمامی آزاد حس می‌کرد. هویت او دیگر نامش، جنسیتش، بیماری‌اش، فرهنگش و حرفه‌اش نبود. وی در ورای مکان و زمان ایستاده بود. او وارد میدانی از انرژی و اطﻼعات به نام میدان کوانتومی شده بود که در آن امکانات و احتماﻻت جدیدی برایش وجود داشت. آنا ناگهان خود را در آینده‌ای جدید یافت. او خود را در حالی دید که روی صحنه‌ای ایستاده، میکروفنی در دست گرفته بود و داستان شفا یافتن خود را برای جمعیت بزرگی تعریف می‌کرد. او هرگز پیش از این چنین صحنه‌ای را برای خود تصور نکرده و تصویرسازی نکرده بود. انگار مغزش این اطلاعات را از میدان انرژی کوانتومی دریافت کرده و تصویری بسیار واقعی از یک آنای شاداب و سالم ساخته بود. در نظر آنا، ‌ این دنیای درونی به‌مراتب حقیقی‌تر از دنیای بیرونی به نظر می‌رسید و وی داشت آن را به‌طور کامل و با تمامی حواس خود تجربه می‌کرد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمۀ نویسنده: برای ماورایی شدن آماده شوید
فصل 1: درها را به‌سوی دنیای جدید باز کنید
فصل 2: لحظۀ کنونی ابدی
فصل 3: قرار گرفتن در جریان موقعیت‌های جدید در میدان کوانتومی
فصل 4: تبرک و برنامه‌ریزی مراکز انرژی
فصل 5: شرطی کردن بدن در برابر ذهن جدید
فصل 6: بررسی موارد موفق و واقعی
فصل 7: هوش قلبی
فصل 8: فیلم‌های ذهنی – زیبابین
فصل 9: مراقبه در راه رفتن
فصل 10: بررسی نمونه‌های موفق در واقعیت بخشیدن
فصل 11: مکان – زمان و زمان – مکان
فصل 12: غدۀ پینه‌آل
فصل 13: پروژۀ انسجام: ساختن دنیایی بهتر
فصل 14: بررسی موردی: شاید برای شما هم پیش بیاید
کلام آخر: بودن در صلح

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۵۲
زبانفارسی
شابک978-622-220556-0
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۹۹۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ماورای طبیعی شدن

F K
۱۴۰۱/۶/۵
یکی از چند کتابی‌ که‌ خوندنش به‌ شدت‌ توصیه میشه تو زمینه‌ی کارکرد مغز، موفقیت، قانون‌ جذب‌ و انرژی‌ درمانی و...
دوست دارم یکی دو بار دیگه هم بخونمش چون‌ خیلی به‌ شکل‌ مفصل‌ و جامعی درمورد کارکرد ذهن، قلب، روح، جسم‌ و هرچیزی که‌ باعث به‌ دست‌ آوردن‌ سلامتی و رسیدن به خواسته‌های مادی‌ و معنوی هست
رو توضیح داده
تمرینات خوبی داره و البته مثال‌هایی در ادامه‌ این تمرینات داره که‌ خودش باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای انجام این تمرینات میشه،
بماند که فقط خوندن این قسم کتابا خودش یه جور مراقبه و تمرین روحی و ذهنی به‌ حساب میاد،
چون‌ باعث بهتر شدن احساسات و باورهای خواننده میشه..
داشتن احساس خوب و باورهای درست هم که‌ خودش شاه کلید رسیدن به خواسته هاست
Babak Afshari
۱۴۰۰/۱۲/۶
آیا تا به حال با خودتان فکر کرده اید که چرا دنیا متفاوت با آنچه که در مدرسه و دانشگاه به ما یاد داده‌اند عمل می‌کند؟ در این کتاب جوزف دیسپنزا، سرچشمه اتفاقات بیرون را، در درون ما جستجو می‌کند ولی نه بر مبنای عرفان‌های نوظهور و غیره، بلکه بر مبنای تغیرات فیزیولوژیکی در بدن ما که سبب می‌شود تا رزونانس در محیط بیرون ما رخ دهد و آنچه ما در درون خود ساختیم، در محیط بیرون جنبه عینی و فیزیکی پیدا کند.
مینا موسوی
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
سلام دوستان من هنوز در اوایل کتاب هستم، ولی احساس خیلی خوبی دارم، واقعیتش اینهمه کتاب از کتاب راه گرفتم یا جای دیگه اینهمه منو احساساتی نکرده بود، یا تا این حد خوشحال نشده بودم فقط آروم میشدم، ولی انگار این کتاب داره کارایی میکنه، من مدتها بود دنبالش بود، بهتون پیشنهاد میکنم بخرید فک میکنم من انچه که خواهانش بودم دارم نزدیکتر میشم، سپاس گزارم از کتاب راه
Arash Afif
۱۴۰۰/۵/۱۸
کتاب نسبتا جامع و کاملی بود
برای دوستانی که در ارتباط با چاکراها و مراقبه چیزی نمیدونن خیلی کارآمد است
ارزش خرید و چندبار خواندن رو داره به شرط اینکه واقعا روشهایی که در کتاب هست رو پیگیری کنیم
ع پ
۱۴۰۱/۴/۲۹
صلح برای سیاره
عنوان زیباییست که نیاز به شکاکیت ندارد آیا ما در دینی نیستیم که باور به صلح مندی و دستیابی به همه چیز برای همه کس دارد؟ بی تردید استفاده از تجارب ارزشمند نویسنده و برخی گروه‌های دیگر که در مورد این همه پردازی و همه گیری صلح در سیاره تلاش میکنند رواست و لازم. به همچنان، دوری از که و
گروههای دیگری آن‌ها نیز چنین ادعای بزرگی دارند ولی در عمل حتی باطن جزو زیان زنندگان به سیاره و انسان و جامعه هستند
مریم 🦋💙✨
۱۴۰۱/۴/۲۷
سلام و‌درود
توصیه من هر چه زودتر شروع کردن این کتابه
من هم نسخه چاپی ش رو دارم و هم الکترونیک و صوتی در کتابراه تا همه جا همراهم باشه
در این کتاب ما بطور کامل می‌آموزیم چه ساختاری داریم و چگونه می‌توانیم تغییرات را در ساختار این دنیا ایجاد کنیم بنظرم مطالب بسیار علمی و عملی و همچنین مراقبه‌های آموزنده و کاربردی اون راهگشای بسیاری از انسانها خواهد بود بسیار زود می‌تونید نتیجه ش رو ببینید
فاطمه
۱۴۰۱/۴/۲۹
موضوع کتاب برام جالب بود و با توجه به اموزه‌های دین ما به صورت علمی یک جورهایی نشون میدهد چرا ادمهای با اعتقاد و مومن می‌تونن معجزه ببیند و درمان بشن و مشکلات خودشون را حل کنن. جالب که باور کنیم ما بالاتر از شرایط و محدودیتهای خودمون هستیم اون هم به صورت علمی، البته من معمولا کتابهایی را که دوست دارم چند بار می‌خونم و یاداشتهایی هم برمیدارم ولی هنوز به اون مرحله نرسیدم
مهدی اعتمادی خواه
۱۴۰۱/۳/۱۹
سلام و درود
با ساز کار کائنات و بدن به صورت کاملا علمی طرف هستید آزمایش‌های بسیار زیاد و داستان‌هایی که میخونید و تصاویر رنگی از آزمایش‌ها گذاشته شده مراقبه‌هایی که هر کدوم به علم و تجربه اثبات شده نتیجه بخشه یک کتاب درجه یک یک کتابی که از دوره‌های خود دکتر جو دیسپینزا برگرفته شده یک کتابی که در کمترین زمان ممکن کمک میکنه به خواستون برسید
رویا اسکندری
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
سلام. این کتاب عالی. درجه یک. کامل. واقعا تاثیرگذار به صورتی ک حتی موقع خواندن میتونیم به ماورائ طبیعی برویم. فقط باید باور داشته باشیم و ذهن رو تسلیم این کتاب کنید. بهترین کتابی بود ک تاکنون خواندم. از صمیم قلبم از تمام دوستان عزیز کتابراه تشکر و قدردانی میکنم❤
خواهشا کتاب‌های دیگر این نویسنده را ارائه دهید.
javad mirzaeiy
۱۴۰۰/۴/۱۳
واقعا ازتون ممنونم، خیلی وقت بود که دنبال این کتاب میگشتم اما بیش از حد گرون بودن... لطفا کتاب‌های دیگری رو از همین نویسنده بگذارید.
Masum N
۱۴۰۱/۵/۳
من کتاب زیاد میخونم و فقط میتونم بگم این کتاب قطعا یکی از بهتریناست... واقعا عاشقش شدم...
راجب موضوعش: اثبات علمی وجود ارتعاشات و تحول در سلامت و دنیامونه اما خلاصه شو یا نکته هاشو بی پیش زمینه و در چند سطر نمیشه گفت و باید از ابتدای کتاب شروع کنید به خوندن؛
اگر نیاز به تحول داره دنیاتون.
Mehdi Tarhandeh
۱۴۰۱/۷/۱۵
من با اینکه هنو فصل سوم هستم ولی واقعا دارم از خوندن این کتاب لذت میبرم و واقعا حالمو داره خوب میکنه اصلا نمیخوام از کلمات منفی استفاده کنم و میخوام فقط بهترینها رو جدب کنم و میدونم که میشه چون قبلا این اتفاقا واسم افتاده که هدف رو انتخاب کردم و در عین ناباوری بهش رسیدم
یدالله مافی
۱۴۰۱/۳/۲۹
من دیوانه‌ی این کتابم چند بار خوندمش البته با ترجمه‌های متفاوت ولی انقدر زبیاست بازم دوست دارم بخونمش و تمام تمریناش ومراقبه‌های که تو کتاب گذاشته همرو نوشتم و توی زندگیم از صبح که بیدار میشم روی مراقبه‌ها کار میکنم و به همه توصیه میکنم بخونید
بهروز بهاری زاده
۱۴۰۰/۵/۲۱
خوندن این کتاب رو به همه توصیه میکنم. این کتاب پاسخ خیلی از سوالاتی که من در زندگی داشتم رو بهم داد. به صورت شفاف علمی روشن.
Roya Ch
۱۴۰۱/۷/۲۹
عالی بود، و فوق العاده
چقدر دید مرا نسبت به ماوراء طبیعه لطیف و زیبا کرد
کتابی که بعد خواندش دوباره شروع کردم برای خواندن
آرامشی روحی به من می‌داد
و حس قشنگی از روح و دنیای بعد آن
وقدرت عجیب وعظیم مغز و عملکرد غده پینه آل مغز
مشاهده همه نظرات ۱۴۰

راهنمای مطالعه کتاب ماورای طبیعی شدن

برای دریافت کتاب ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.