دانلود پادکست برنامه ریزی هفتگی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست برنامه ریزی هفتگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست برنامه ریزی هفتگی

پادکست برنامه ریزی هفتگی نوشته‌ی دارن هاردی، به شما کمک می‌کند با استفاده از تکنیک‌های برنامه ریزی در طول هفته به سمت موفقیت قدم بردارید.

پادکست برنامه‌ریزی هفتگی (Weekly planning) به شما یادآور می‌شود که ارزش و جایگاه زندگی شما با اندازه‌ی مشکلاتی که تصمیم می‌گیرید آن‌ها را حل کنید، مشخص می‌شود. جستجوی اهداف بزرگ است که شما را به فردی استثنایی و خاص تبدیل می‌کند. حال می‌تواند هدف شما ساختن یک خانه باشد و یا مانند ایلان ماسک، موسس تسلا، شهرسازی روی مریخ باشد. اهداف و آرزوهای اشخاص مانند مدل موهایشان با یکدیگر متفاوت است.

امروزه انسان‌ها در دنیایی خارق‌العاده و شگفت‌انگیز زندگی می‌کنند و به منابع، فناوری‌ها و تکنولوژی‌های بسیاری دسترسی دارند و همه چیز برای‌شان مهیاست و مانند گذشته با کمبود امکانات مواجه نیستند. همین امر موجب می‌شود که انسان‌ها زودتر به خواسته‌ها و نیازهایشان برسند و در نتیجه به انسانی موفق تبدیل شوند.

مشخص کردن اهداف و برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف‌تان چه کوچک و یا بزرگ به زمان و میزان انرژی یکسانی احتیاج دارد، اما پاداش‌ها و تاثیرات آن‌ها با یکدیگر بسیار متفاوت است. ابتدا همه‌ اهداف بزرگ زندگی‌تان را مشخص نمایید و اولویت‌های برنامه‌ریزی هفتگی‌تان را طبق کلیه ارزش‌ها و اهداف‌تان تعیین کنید. سپس کارهای مهم و ضروری را انجام دهید و باقی کارها را به دیگران بسپارید.

زمانی ما به استعداد و خلاقیت خود پی می‌بریم که در شرایط سخت قرار بگیریم و به خود فشار بیاوریم و کاری را انجام دهیم. تمامی اشخاص موفق به تعیین مهلت‌های غیرمنطقی علاقمند هستند؛ نه به این دلیل که آن‌ها غیرمنطقی هستند، بلکه به خاطر اینکه خودشان، گروه‌شان و اطرافیان‌شان را به بکارگیری استعداد و خلاقیت درونی‌شان مجبور می‌کنند. این افراد خود را به کار می‌گیرند و از پس مشکلات و فراز و نشیب‌ها برمی‌آیند و به همین علت قدم‌های بزرگ برمی‌دارند و غیر ممکن‌ها را ممکن می‌سازند.

دارن هاردی (Darren Hardy) مشاور و سخنران آمریکایی در حوزه موفقیت و بهبود فردی و نویسنده کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز است. او تا سال 2015 ناشر یکی از پر تیراژترین مجلات دنیا به نام مجله موفقیت بوده است. مجله موفقیت این امکان را برای او فراهم کرد تا با مدیران مشهور، کارآفرینان برجسته و قهرمانان برتر مصاحبه داشته باشد و همین امر موجب شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

دارن هاردی کسی است که در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر مبدل شد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ شخصی خود راهکارها و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش تجربه کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها کتاب اثر مرکب است.

 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
برنامه‌ریزی هفتگی

راهنمای دانلود پادکست برنامه ریزی هفتگی

برای دانلود پادکست برنامه ریزی هفتگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  برنامه ریزی هفتگی

نظرات پادکست برنامه ریزی هفتگی

شهرام رضائی
۱۳۹۹/۱/۷
با سلام عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی به همه هم وطنان عزیز و خدا قوت به تمامی دست اندر کاران مجموعه کتابراه، از مطالعه کتاب صوتی برنامه ریزی هفتگی لذت بردم، شاید اگر زودتر متوجه میشدم خیلی وقتم را در این یک هفته اول سال به هدر نمی‌دادم. کتاب بسیار جالب و پر محتوای می‌باشد، ولی از نظر اینجانب اگر وقف‌های در بین بیان کتاب ایجاد می‌شد بهتر بود و شنونده می‌توانست پس از هر مطلبی و جمع بندی مطالب بیان شده، آمادگی برای شنیدن مطالب بعدی را داشته باشد.
Mohsen Sa'ed
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
من از این فایل صوتی یک چیز مهم یاد گرفتم، این که هر آدمی فقط به تعداد اهداف و برنامه‌های محدودی میتونه رسیدگی بکنه که طبق گفته دارن هاردی فقط ۳عدد است که هر چیزی بغیر از آن جز گرداب شیطان محسوب میشه. از نشطر من این ایده‌ای ناب و بکر و کلیدی محسوب میشه.
mahmud alinejad
۱۳۹۹/۱۰/۹
من به واسطه شغلم به شدت برنامه ریزی هفتگی برام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هست و همیشه دچار سردرگمی هستم و اخر هفته به متوجه میشم راندمان کاریم و برنامه ریزیم مناسب نیست. کتاب کوتاهیه و ایده کلیدی برای تمرکز روی اهداف میده. دوست دارم امتحانش کنم بنظرم کار امد هستش
مشاهد همه نظرات (۷۵)