دانلود پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند

جول اوستین در پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند به شما می‌گوید که چگونه با عشق و اعتماد به خداوند تمامی مشکلات در زندگی‌تان رفع می‌شود. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

در همه‌ی مراحل زندگی مشکلاتی در مقابل ما هستند و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم ولی هیچ تغییری نمی‌بینیم، خیلی راحت ممکن است نگران شویم و گمان می‌کنیم وضع بهتر نمی‌شود، اما خدا درستش می‌کند.

خداوند بر همه چیز حاکم است و می‌بیند چه اتفافی می‌افتد و راه حل درست در دستان اوست. نیازی نیست شما راه چاره را بفهمید. ممکن است پاسخ عقلانی‌ای وجود نداشته باشد. خداوند راه‌حل‌هایی برای انجامش دارد که اصلا به فکر‌مان هم نمی‌رسد.

در این مواقع باید آرامش داشته باشیم و به خداوند فرصت بدهیم تا اوضاع زندگی ما را درست کند. زمانیکه کار را به خدا می‌سپارید، نه تنها سنگینی و بار از روی دوش‌تان برداشته می‌شود بلکه خدا کارهایی را درست می‌کند که شما نمی‌توانستید از پسش بر بیاید. شرایط سخت تغییر می‌کنند به شرطی که اعتقاد داشته باشید که خداوند همه‌ی مشکلات را از سر راه ما برمی‌دارد.

شاید دلایل زیادی برای نگرانی داشته باشید. ایمان‌تان را حفظ کنید؛ خدا درستش می‌کند. فقط باید زمانش برسد تا همه چیز به نفع شما تغییر کند. پس آرامش درونی خودتان را حفظ کنید و به خداوند متعادل اعتماد کامل داشته باشید. مشکلی که شما دارید ممکن است بزرگ‌تر و قوی‌تر از شما باشد ولی راه‌های خدا از راه‌های ما بهتر و کاربردی‌تر است و او می‌داند چه چیز برای شما بهتر و به صلاح شماست. زمانیکه ایمان‌تان را حفظ کنید و به خداوند اعتماد کنید، اتفاقات شگفت‌انگیز و حیرت‌انگیزی برای شما رقم می‌خورد.

جول اوستین (Joel Osteen)، نویسندۀ کتاب خداوند اوضاع را درست می‌کند، نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی، و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان است. مردم دنیا او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکا است. اوستین تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۵ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند

برای دانلود پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خداوند اوضاع را درست می‌کند

نظرات پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند

paaydar greenlife
۱۳۹۹/۲/۸
خداروشکر که جویل اوستین هست تا در شلوغی و روزمرگی‌ها و استرسهای دنیای تکنولوژی امروز به ما یادآوری کنه که همگی تحت رحمت نیروی خیلی بزرگتری هستیم و باعث ایجاد آرامش در قلب‌ها هامون بشه... خداروشکر که کتابراه وسیله‌ای شد تا از صحبت‌های اون استفاده کنیم و ایمان را قوی تر کنیم😇
محمدحسن سعادت
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
سلام. از پوچی و هیچ من رو ساخت، کارهام رو هم درست می‌کنه! این کتاب بهم چیزهایی رو میگه که می‌دونم ولی ازش هیچ استفاده‌ای نمی‌کنم و در راس اونها خداوندِ که باورش برام سخت شده.
باید خدا رو باور کنم
هانی مرادی
۱۳۹۹/۵/۸
فوق العاده بود، ب من احساس قدرت داد، اینکه تا با خدا هستی هیچ چیزی نمیتونه بررتو غلبه کنه و تو رو از پا دربیاره، خدا همیشه حواسش ب مشکلات تو هست و اونهارو حل میکنه
مشاهد همه نظرات (۵۸)