دانلود پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند

جول اوستین در پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند به شما می‌گوید که چگونه با عشق و اعتماد به خداوند تمامی مشکلات در زندگی‌تان رفع می‌شود. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

در همه‌ی مراحل زندگی مشکلاتی در مقابل ما هستند و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم ولی هیچ تغییری نمی‌بینیم، خیلی راحت ممکن است نگران شویم و گمان می‌کنیم وضع بهتر نمی‌شود، اما خدا درستش می‌کند.

خداوند بر همه چیز حاکم است و می‌بیند چه اتفافی می‌افتد و راه حل درست در دستان اوست. نیازی نیست شما راه چاره را بفهمید. ممکن است پاسخ عقلانی‌ای وجود نداشته باشد. خداوند راه‌حل‌هایی برای انجامش دارد که اصلا به فکر‌مان هم نمی‌رسد. 

در این مواقع باید آرامش داشته باشیم و به خداوند فرصت بدهیم تا اوضاع زندگی ما را درست کند. زمانیکه کار را به خدا می‌سپارید، نه تنها سنگینی و بار از روی دوش‌تان برداشته می‌شود بلکه خدا کارهایی را درست می‌کند که شما نمی‌توانستید از پسش بر بیاید. شرایط سخت تغییر می‌کنند به شرطی که اعتقاد داشته باشید که خداوند همه‌ی مشکلات را از سر راه ما برمی‌دارد. 

شاید دلایل زیادی برای نگرانی داشته باشید. ایمان‌تان را حفظ کنید؛ خدا درستش می‌کند. فقط باید زمانش برسد تا همه چیز به نفع شما تغییر کند. پس آرامش درونی خودتان را حفظ کنید و به خداوند متعادل اعتماد کامل داشته باشید. مشکلی که شما دارید ممکن است بزرگ‌تر و قوی‌تر از شما باشد ولی راه‌های خدا از راه‌های ما بهتر و کاربردی‌تر است و او می‌داند چه چیز برای شما بهتر و به صلاح شماست. زمانیکه ایمان‌تان را حفظ کنید و به خداوند اعتماد کنید، اتفاقات شگفت‌انگیز و حیرت‌انگیزی برای شما رقم می‌خورد.

جول اوستین (Joel Osteen)، نویسندۀ کتاب خداوند اوضاع را درست می‌کند، نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی، و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان است. مردم دنیا او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکا است. اوستین تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
 ۲۵ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند

برای دانلود پادکست خداوند اوضاع را درست می‌کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خداوند اوضاع را درست می‌کند
سمانه تاجیک
۱۳۹۸/۷/۲۷
خیلی خوب بود حیف کم بود
شیما ام.ای.دی
۱۳۹۸/۷/۱۳
بسیار عالی و ارامش بخش و پر از حس خوب...
Kian Tehranchi
۱۳۹۸/۶/۲۸
مثل همیشه عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)