دانلود پادکست رازهای کارآفرینی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست رازهای کارآفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست رازهای کارآفرینی

پادکست رازهای کارآفرینی اثر بهترین مدرس موفقیت مالی، رابرت کیوساکی به شما کمک می‌کند که همانند کارآفرینان موفق، در زندگی هدف‌گذاری کنید، به خودآگاهی برسید و توانمندی‌های خودتان را کشف نمایید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابرت کیوساکی در این کتاب می‌گوید:

برای پیوستن شما به گروه افراد بزرگ و موفق در دنیای امروزی، که حاضراند همه کار بکنند و شهامت آن را دارند که همه چیز را بگذارند، به دنبال رویاهایشان بروند و رویاهایشان را به حقیقت تبدیل کنند خوش آمد می‌گویم.

خیلی از افراد حاضر نیستند این کارها را انجام بدهند، شما الان در بهترین زمان و بهترین مکان هستید و همان‌طور که قبلا هم گفتم در بهترین سیستم قرار گرفته‌اید.

اکنون قدم بعدی، شما هستید. قدم بعدی شمایید که باید با خودتون کار کنید و در جنگی که توی سرتان و بین دو تا گوشتان شکل گرفته برنده بشوید و تسلیم نشوید؛ چون فاصله‌ی بین شما و بین کسی که دوست دارید تبدیل بشوید، خیلی دور نیست و هربار که عقب نشینی کنید این فاصله رو بیشتر از قبل می‌کنید.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. او بهترین و موفق‌ترین مدرس موفقیت مالی در یک و نیم ‌دهه‌ی گذشته است. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

 ۴۸ دقیقه، ۴۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود پادکست رازهای کارآفرینی

برای دانلود پادکست رازهای کارآفرینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  رازهای کارآفرینی
Mohammad Samsami
۱۳۹۷/۶/۱
کتاب‌های اقای کیوساکی عالی هستند
حامد فرزانه
۱۳۹۷/۴/۲۹
این کتاب صوتی جذاب و شنیدنی شما رو با فراز و نشیب‌های دنیای کارآفرینی بیش از پیش آشنا میکنه و محتوای متمایز تری نسبت به سایر آثار رابرت کیوساکی داره.
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۱/۴
آقای زرآبادی پور دوبلور فوق العاده‌ای هستن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۵)