دانلود پادکست غلبه بر خستگی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست غلبه بر خستگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست غلبه بر خستگی

با پادکست غلبه بر خستگی اثر جول اوستین، ایما‌‌ن‌‌تان را حفظ کنید و با اعتماد به خدا؛ دوباره قدرت بگیرید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

زمانیکه مدت زمان زیادی را در زندگی به مبارزه می‌پردازید، امکان دارد که خیلی راحت نا‌امید شوید و دست از تلاش بردارید. وقتی مشکل بیشتر از چیزی که فکر می‌کنیم ادامه پیدا می‌کند، اینجاست که خستگی به سراغ‌مان می‌آید. خستگی یعنی احساس لذت از انجام کاری را از دست بدهیم.

خداوند می‌فرماید در انجام دادن کار درست هیچ‌گاه خسته نشوید. نگذارید زمان مانع شما شود، نگذارید یأس و افکار منفی شما را شکست دهد. وقتی خسته‌اید، آن اشتیاق، اراده و شجاعت لازم برای جنگیدن را ندارید. نگذارید که خستگی شما را از پیروزی دور کند و جلوی رسیدن به رویاهایتان را بگیرد.

زمانیکه شرایط دشوار است و بیشترین وسوسه را برای شکست و تسلیم دارید، یعنی پیروزی نزدیک است. با خودتان خوب صحبت کنید تا شجاعت، اراده و بصیرت پیدا کنید. وقتی ذهن‌تان را در جهت درست سوق دهید، خدا به شما قدرت و انرژی ادامه کار را می‌دهد.

انسان منتظر شخصی است که دنبال لطف خداست و این انتظار باید پویا باشد. اگر خدا را در اولویت قرار دهید، تلاش‌تان را به موفقیت تبدیل می‌کند. لطف خدا در زندگی شما را به بالاترین درجه ممکن خودتان می‌رساند. هر روز صبح که بیدار می‌شوید شکرگزار خدا باشید. تمام روز به وعده‌هایی که خداوند داده است فکر کنید. ذهن‌تان را از افکار امیدوار کننده و ایمان و افکار پیروزی‌بخش پر کنید و افکار منفی را از خود دور نگه دارید.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده‌ است.

فهرست مطالب

۹ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم
 ۲۵ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۰۰۰ ت (۴۰%) - 1.19€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست غلبه بر خستگی

برای دانلود پادکست غلبه بر خستگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  غلبه بر خستگی
ترنم 123
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
وااااای این کتاب عالیه
Ali Abas
۱۳۹۸/۱/۱
سلام کتاب پاسخ بخون فوق العادس
Zohreh Ahmadi
۱۳۹۸/۲/۱
کتاب خیلی خوبی بود متشکرم
Farzaneh Mal
۱۳۹۸/۱/۳۱
فوق‌العاده بود👍👍 پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)