دانلود پادکست معجزه‌گر باشید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست معجزه‌گر باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست معجزه‌گر باشید

گابریل برنستین در پادکست معجزه‌گر باشید درباره‌ی ارتباط با انرژی‌های روحانی و معنوی اطراف‌ انسان‌ها صحبت می‌کند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

گابریل برنستین می‌گوید: درنتیجه‌ی زندگی کردن با حقیقت، من به سمتی راهنمایی شدم که اکنون می‌توانم راجع به حقایق و معجزاتِ متافیزیکی به دیگران آموزش دهم؛ و به این دلیل که من نیز زمانی در این راه شاگرد بودم، به شخصه اتفاقات معجزه‌آسای زیادی را در زندگیم شاهد بودم و امروز من زندگی‌ فوق‌العاده‌ای را برای خود رقم زده‌ام که از شجاعانه‌ترین رویاهایم نیز فراتر است.

معجزه از تحول در نوعِ ادراک شروع می‌شود. لحظه‌ای که ما انتخاب می‌کنیم که زندگی‌مان پر از عشق باشد آن‌گاه می‌توانیم یک تغییر معجزه‌آسا خلق کنیم و از طریقِ تجربه‌ی بخشش، معجزه اتفاق می‌افتد.

آنِ مقدس زمانی است که یک تنفرِ قدیمی جای خود را به عشق مقدس می‌دهد. لحظه‌ای که تمامِ خشم و رنجش‌های گذشته‌ محو می‌شوند و انرژی صلح و آرامش دوباره در شما شکوفا می‌شوند و الهامِ لازم را دریافت می‌کنید. از آن لحظه به بعد، شما آماده‌ی خدمت کردن هستید.

زمانی که ترس در ما رخنه می‌کند، مغزمان، واقعیت‌ را کنترل می‌کند در نتیجه ما به سمتِ ترس راهمان را کج می‌کنیم و از عظمت به سمت کوچکی سقوط می‌کنیم. پس این وظیفه‌ی ماست که این موانع را از سر راه‌ برداریم و این سیستم‌های باورِ غلط را درهم بشکنیم. یک تغییرِ مثبت کوچک، موجب می‌شود، موانعی که بر سرِ عشقِ ما به هستی وجود دارد کم‌کم برداشته شود و دوباره با نیروی الهام‌بخش ارتباط برقرار کنیم. آن وقت انرژی بیشتری داریم و احساس سرزندگی بیشتری داریم.

زمانی که بتوانیم با عشق فکر کنیم و به صدای درونی‌مان گوش دهیم آن‌گاه دوباره با نیروی‌ الهام‌بخش ارتباط برقرار می‌کنیم و راهنمایمان می‌شود و به یک معجزه‌گر تبدیل می‌شویم.

گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) به واسطه‌ی حضورش در شو تلویزیونی خانم اپرا وینفری به عنوان یک آموزگار معنوی نواندیش شناخته شده است. او بارها به عنوان یک کارشناس در برنامه‌ی تلویزیونی شرکت کرده است و از طرف نیویورک تایمز به عنوان یک الگوی رفتاری جدید به جهانیان معرفی شده است. کتاب "کائنات هوایت را دارد" به عنوان راهکاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال 2017 به چاپ رسیده است.

 ۱۴ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۴ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست معجزه‌گر باشید

برای دانلود پادکست معجزه‌گر باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  معجزه‌گر باشید
الهام مهرعلیان
۱۳۹۷/۴/۲۹
عالیه!
Mahsan Norozi
۱۳۹۷/۴/۲۹
جالبه
مریم صالحی
۱۳۹۷/۵/۶
فوق العاده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)