دانلود پادکست نانوکتاب برتری


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب برتری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب برتری

پادکست نانوکتاب برتری نوشته‌ی پاتریک لنچیونی، یکی از پرفروش‌ترین آثار آمازون و نیویورک تایمز است که به شما نشان می‌دهد چگونه سلامت سازمانی، کلیه‌ی بخش‌های یک تجارت را تحت تاثیر قرار می‌دهد و بهبود عملکرد سازمان چگونه موجب پیشرفت آن می‌شود.

پادکست برتری (The advantage) شما را با معنا و مفهوم سلامت سازمانی آشنا می‌کند و تاثیرات به سزایی که سلامت سازمان بر عملکرد و سلامتی کارمندان می‌تواند داشته باشد را مورد بررسی قرار می‌دهد. این نانوکتاب می‌گوید که سلامت سازمانی بهترین مسیر برای ترقی سازمان است و یکی از با ارزش‌ترین و مهم‌ترین خصوصیات سازمان‌های برجسته و برتر به شمار می‌آید. وجود سلامت سازمان مزیتی است که موجب می‌شود سازمان به محیطی مناسب برای کارمندان، مکانی سودآور برای صاحبان کار و فضایی مفید برای جامعه تبدیل شود.‏

پاتریک لنچیونی (Patrick Lencioni)، نویسنده‌ی کتاب‌های درخشانی مانند «افول در جلسه»، «5 مشکل کار تیمی»، «رک بودن» و «4 دغدغه مدیران» است. همچنین تیم مشاورهTable Group» » را مدیریت می‌کند که در سال 1997 و با هدف یاری به رهبران سازمان‌ها و شرکت‌ها جهت ایجاد سلامت سازمانی به وجود آمد.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۶ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
نانوکتاب برتری

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب برتری

برای دانلود پادکست نانوکتاب برتری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب برتری

نظرات پادکست نانوکتاب برتری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.