دانلود پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال

  • از: اکهارت تله
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال

پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال نوشته اکهارت تله، به شما راهکارهای مفیدی جهت رهایی از دردها، رنج‌ها و کلیه الگوهای رفتاری قدیمی و منفی می‌آموزد تا بتوانید از زندگی روزمره خود با تمام سختی‌هایش لذت ببرید.

کتاب زندگی در زمان حال (Practicing the power of now) به شما نشان می‌دهد که جهت دستیابی به شادی روی جسم‌تان تمرکز کنید نه ذهن‌تان. این اثر در سال 1997 منتشر شد و روش‌های منحصربه‌فردی برای پایان دادن به افسردگی و دستیابی به آرامش درونی ارائه داد. این کتاب به شما می‌آموزد چگونه خود را از قسمتی از ذهن که به دنبال کنترل افکار و رفتارتان است، جدا کنید. در این کتاب می‌شنوید که چگونه با تمرکز و پیروی از جسم، افسردگی و ناراحتی‌ها را از خود دور کنید و زندگی بهتری برای خود بسازید.

کتاب زندگی در زمان حال حاوی روش‌هایی است که با استفاده از آن بتوانید بر زندگی‌های پوچ، پررنج، عذاب‌آور و تاریک غلبه کنید. بسیاری از ما به زندگی در افکار تاریک و سختی کشیدن عادت کرده‌ایم. راهکارهای این کتاب راه رهایی از این درد را برای شما به نمایش می‌گذارد و راه بیرون آمدن از زندان ذهن را به شما نشان می‌دهد.

اکهارت تله (Eckhart Tolle) این نویسنده و معلم معنوی مشهور، در آلمان به دنیا آمده و مقیم کاناداست. او بعد از چاپ دو کتاب پرفروش و برجسته‌ی قدرت نیروی حال و زمین نو معروف شد. او در بیشتر سال‌های عمرش با بیماری افسردگی دست و پنجه نرم کرد، تا اینکه دستخوش تغییراتی درونی شد. تله در سال 2011 از سوی Watkins Review به عنوان درخشان‌ترین و تأثیر‌گذارترین شخصیت معنوی دنیا معرفی شد.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۸ دقیقه، ۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
نانوکتاب زندگی در زمان حال

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال

برای دانلود پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب زندگی در زمان حال

نظرات پادکست نانوکتاب زندگی در زمان حال

متین چشمه
۱۴۰۰/۱/۲۸
خلاصه این کتاب ین بود که روی زمان حال متمرکز باشین و روی کذشته و آینده تمرکز نکنین
و مسائل رو به جای ذهن به جسمتان بسپارید و این نکته برای کسانی که با قدرت ذهن ناخودآگاه آشنا هستند کاملا متغایر هست
به نظرم کتاب خیلی سطحی بود اما به نکات مثبتی هم اشاره کرده بود و همچنین گویندگی بسیار خوبی داشت ارزش یک بار خواندن رو داره
جهان عظیم
۱۴۰۰/۱/۷
این کتاب واقعا برای مدیتیشن از افکار منفی و نادیده گرفتن گذشته و انتظار بیهوده کشیدن برای اینده کمک میکنه تا بنفس خودت غلبه کنی و خودت رو در زمان حالی ک در اون زندگی میکنی اماده کنی ک از گذشتت رها شی و ب ارامشی برسی ک برای ایندت مفیده
ممنون از گرد اورندگان این نانو کتاب و کتابراه
امید افشار
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
کتاب مفید و بسیار ارزنده‌ای بود ممنون قیمت‌های کتابهاتون رو ارزون تر کنید تا ما کتاب بیشتر بخریم
مشاهد همه نظرات (۲۰)