دانلود پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن

  • از: دنیل کانمن
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۲۸ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن

دنیل کانمن در پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن به خطاهای شناختی می‌پردازد و به شما می‌آموزد که کجا می‌توانید به مغز خود اعتماد و از آن پیروی کنید و در چه مواقعی مجاز به نادیده گرفتن آن هستید.

کتاب سریع و آهسته فکر کن (thinking, fast and slow) در پی ده‌ها سال تحقیق کانمن تالیف و منجر به برنده شدن جایزه نوبل شد. این کتاب نقش کانمن را در درک امروز ما از روانشناسی و اقتصاد رفتاری نشان می‌دهد، او به بررسی و تحلیل دو بخش از ذهن که اندیشه و تفکر ما بر اساس آن شکل گرفته می‌پردازد.

اکثریت مردم، حتی هنگام خطا هم به خود اطمینان دارند؛ اما اگر ناظری وجود داشته باشد که بدون طرفداری قضاوت کند، خطاها به تدریج رفع خواهند شد. هدف کانمن نیز بهبود توانایی تشخیص و درک بهتر خطاهاست.

دنیل کانمن (Daniel Kahneman) برنده جایزه نوبل اقتصاد، چه کسی است؟

انسان چگونه می‌اندیشد؟ چه عواملی بر روی تصمیمات او اثر گذارند؟ پاسخ به این سوال‌ها را از دنیل کانمن دریافت خواهید کرد. او که دارای مدرک دکتراست، در سال 2002 برنده جایزه نوبل اقتصاد شده است. او محقق ارشد دانشکده امور عمومی و بین‌الملل وودرو ویلسون، استاد افتخاری روانشناسی و امور عمومی دانشکده وودرو ویلسون، استاد افتخاری روانشناسی یوجین هیگینز دانشگاه پرینستون است.

با اینکه کانمن به طور رسمی درس اقتصاد را نخوانده، اما پژوهش‌های او که بیشتر روانشناسی بوده باعث شده، او را یکی از تاثیرگذارترین افراد در نظریه‌های رفتاری علم اقتصاد بشناسند.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۴۰ دقیقه، ۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن

برای دانلود پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن

نظرات پادکست نانوکتاب سریع و آهسته فکر کن

Behnaz Kiani
۱۳۹۸/۸/۲۳
من توی این کتاب شنیدم که مسئله چوگان و توپ را مطرح کرد و در آن مسئله بیان میکنه قیمت چوگان و توپ روی هم ۱. ۱ دلار حالا قیمت چوگان یک دلار است شما مشخص کنید قیمت توپ را و سپس بیان میکنه قیمت توپ ۵ سنت است است من این مسئله را به سه نفر نخبه دانشگاه شریف واگذار کردم گفتیم شاید به سواد ما نمیخوره برام واقعاً تعجب آور بود همچین مسئله ساده‌ای را چگونه می‌توان به این شکل مطرح کرد با توجه به این مثال که این کتاب میزنه و احتمالاً ما باید به سیستم عاطفی تکیه کنیم نه شناختی و عقلانی آیا کسی این قسمت برای سال برانگیز بود یا خیر.. نقطه ضعف بزرگیست در این کتاب. دوستان منتظر نظرتون هستم. فصل ذهن تنبل در اوایل کتاب. سپاس
mojtaba hacker
۱۳۹۸/۱۰/۱
این کتاب فوق العاده فشرده است، به طورب که یه حواس پرتی کوچیک کلی مطلب رو از دست میدین پس مناسب گوش دادن توی مترو و اتوبوس نیس حداقل برای من جو کتاب یه مقدار خشک هستش ولی مطالب علمی جالبی توش گذاشتن (توجه کنید این کتاب به صورت علمی میاد ذهن رو بررسی میکنه از این کتاب انتظار انگیزشی نداشته باشین لطفا) 🤗موفق باشین همگی 😉
حمید زارع
۱۳۹۹/۶/۱۱
خیانت به این کتاب هست که خلاصه‌اش کنی
این همه مثال و ازمایش نویسنده آورده همش حذف شده
هیچی از این نانو کتاب نمی‌فهمی
یا کل کتاب را بخونید یا اصلا نخوانید
مشاهد همه نظرات (۱۷)