دانلود پادکست نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم

پادکست نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم نوشته جین ال. دوتون و گرچن ام. اسپریتزر، راهکارها و روش‌های ساده اما تاثیرگذاری جهت موفقیت در مدیریت و رهبری به شما ارائه می‌کند.

کتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم (How to Be a Positive Leader) تحقیقی پیشرفته و جامع در زمینه رفتار سازمانی مثبت است که آن را مورد بررسی قرار می‌دهد، رفتاری که در آن شرکت‌ها در صدد ایجاد رفتار مثبت و کارایی بالا در کار و در میان کارمندان هستند. این پژوهش با نمونه‌هایی روشن از سازمان‌های واقعی تکمیل شده است. این اثر راهکارها و راهنمایی‌های درخشانی برای رهبران و مدیران منابع انسانی علاقه‌مند به پیشرفت شرکت‌شان ارائه می‌دهد، تا بتوانند در حد تراز جهانی دیده شوند.

این کتاب توسط دانشمندان سازمانی جین ال. دوتون (Jane E. Dutton) و گرچن ام. اسپِرِیتزِر (Gretchen M. Spreitzer) به نگارش درآمده است. مقاله نویسانی مانند آدام گرانت، نویسنده کتاب بده و بستان، و اِمی ورزسنویسکی از دانشکده مدیریت ییل، نیز در این اثر همکاری کرده‌اند.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۳۰ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم

برای دانلود پادکست نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم

نظرات پادکست نانوکتاب چگونه یک رهبر مثبت باشیم

Nasrin Zardoshti
۱۳۹۹/۲/۸
کاش نسخه الکترونیکی آن هم موجود بود. این دو مکمل هم هستند، برای درک عمیق مطالب هم حس بینایی و هم شنوایی توامان باید باشد، و در نهایت، لحن کلام شیوا، و دلنشین است،
کاوە عبدی
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
بسیار زیبا و خوب ومفید
رضا حسینی
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
زیبا و کوتاه و گویا.
مشاهد همه نظرات (۴)