دانلود پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟

حمیدرضا عرفانی فر در پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟ شما را با موانع پیش روی‌تان به هنگام تصمیم‌گیری آشنا می‌سازد و کمک‌تان می‌کند آن‌ها را کنار بگذارید تا مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایید. ‌این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم:

ممکن است مشکلات بسیاری به هنگام تصمیم‌گیری به وجود بیاید، در چنین شرایطی شما نمی‌توانید گزینه‌ی مناسب را انتخاب کنید و این موضوع گاهی اوقات برای‌تان تبعات سنگینی خواهد داشت. شما هر روز با موقعیت‌های بسیاری مواجه می‌شوید که باید تصمیم بگیرید، این تصمیمات از انتخاب صبحانه و لباس شروع می‌شود و تا ازدواج و بچه‌دار شدن نیز ادامه می‌یابد. ‌

به عبارت دیگر زندگی هر کدام از انسان‌ها مجموعه‌ای از تصمیماتی است که در زندگی می‌گیرند؛ شاید به نظر راحت بیاید اما تصمیم‌گیری ممکن است با موانع بسیاری روبرو شود. در همین راستا، حمیدرضا عرفانی فر تلاش می‌کند تا در پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟ به دور از زیاده‌گویی به شما در این فرآیند و مهم تأثیرگذار کمک کند.

پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر نیاز به توصیه‌های دقیق و کارآمد برای درست تصمیم گرفتن در زندگی دارید، این پادکست برای شما گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم می‌شنویم:

مشکلات تصمیم گیری اغلب نتیجه اعتماد بیش از حد به تصمیماتی هستند که در گذشته درست جواب داده‌اند. یک شیوه اکتشافی نوعی میانبر ذهنی یا قاعده سرانگشتی است که هنگام تصمیم‌گیری از آن استفاده می‌کنیم. این شیوه‌های اکتشافی به کاهش بار ذهنی، در زمان تصمیم‌گیری کمک می‌کند. اما آن‌ها هم می‌توانند منجر به اشتباه شوند. شیوه‌های اکتشافی چند مزیت بزرگ دارند.

اول، آن‌ها به ما اجازه می‌دهند که به سرعت به نتیجه برسیم.

دوم، شیوه‌های اکتشافی کار را راحت می‌کنند. اما همانند همه میانبرها، گاهی اوقات آن‌ها هم می‌توانند معایبی داشته باشند. همچنین برخی مواقع آن‌ها باعث می‌شوند مرتکب اشتباهات و قضاوت‌های نادرست شویم.

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟

برای دانلود پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟

نظرات پادکست چگونه تصمیم صحیح بگیریم؟

محمود توفیق نژاد
۱۴۰۰/۱/۶
خیلی بی ارزش بود.
مشاهد همه نظرات (۱)