دانلود پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم؟

سحرخیزی دشوار است؟ بارها شده که برنامه ریزی کرده‌اید، اما به آن اهمیتی نداده‌اید؟ شایان ساکی در پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم؟ به شما روش‌های مفیدی می‌آموزد تا بتوانید صبح‌ها به راحتی به کارهایتان برسید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم:

همه دوست دارند که انسان‌های سحرخیزی باشند و بتوانند در طول روز به تمامی کارهایشان برسند. عبارت «از شنبه شروع می‌کنم» برای همه آشناست و هیچکس نیست که تلاشی برای تغییر ساعات خواب خود نکرده باشد. پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم به شما تکنیک‌هایی را می‌آموزد تا براساس عمل به آن‌ها بتوانید سحرخیزی را جزء برنامه روزانه خود قرار دهید و این بار عزم‌تان را حسابی جزم کنید.

همچنین اگر زندگینامه افراد موفق را دنبال کنید، می‌بینید اغلب یک ساختار زمانی مشخص و دقیق برای خود داشته‌اند. افرادی که توانستند صبح‌ها از تخت خواب گرم و نرم‌شان جدا شوند و زمان را از دست ندهند؛ به این ترتیب از رقبای خود نیز عقب نمانده‌اند و پیشرفت در کارهای شخصی و شغلی‌شان اتفاق افتاده است.

پس شما با کمک پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم، می‌توانید یک سبک زندگی سالم و جدید را برای خود ایجاد کنید تا به یک رضایت درونی و احساس خوشایند برسید.

پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به توصیه‌های دقیق و کارآمد برای سحرخیز شدن نیاز دارید، این پادکست برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه صبح زود بیدار شویم می‌شنویم:

از دید مدیریت و برنامه‌ریزی هم، افراد سحرخیز عموما خیلی بهتر از پس مدیریت برنامه‌ها و کارهای روزانه‌ی خود برمی‌آیند. اگر دانشجو یا دانش آموز هستید و کلاس‌هایتان هشت صبح آغاز شده و درصورتی که کار اداره دارید، باید حداکثر تا ساعت نه سرکارتان باشید. قطعا بیدار شدن از خواب برای کسی که شب گذشته تا دیروقت شب زنده داری کرده است، ممکن نیست.

اما آیا واقعا با وجود این بررسی‌ها و آزمایشات علمی، دلیلی برای دیر از خواب بیدار شدن می‌ماند؟ اگر به این نتیجه رسیدید که صبح زود از خواب بیدار شوید و می‌خواهید برای این عادت برنامه‌ریزی کنید و درصورتی که واقعا به موفقیت در زندگی خود علاقه دارید، باید هرچه سریع‌تر تغییری در عادات خواب و ساختار خواب‌تان ایجاد کنید.

 ۱۴ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
چگونه صبح زود بیدار شویم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم؟

برای دانلود پادکست چگونه صبح زود بیدار شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه صبح زود بیدار شویم؟

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Sahand Hojabri
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
اگه یه کتابی هم بود به اسم چگونه شبها به موقع بخوابیم برای من خیلی خوب می‌شد
قاسم تهرانی
۱۳۹۹/۱۰/۳
خیلی کم بود. کاش بیشتر ایجاد انگیزه میکرد
س ز
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
سلام
کتاب خیلی خوبیه و به نظر من نسبت به قیمتش عالیه. حتما گوش بدین.
هر چند مقدار زمانش کم بود اما توی همین ۱۴ دقیقه خیلی نکات خوبی را مورد استفاده قرار داده بود و توصیه می‌کنم که بخرین و گوش بدین.
با تشکر از عوامل کتابراه 🌹🌹
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)