دانلود پادکست چگونه هدف گذاری کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه هدف گذاری کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه هدف گذاری کنیم؟

پادکست چگونه هدف گذاری کنیم؟ به شما کمک می‌کند تا با برنامه‌ریزی دقیق و منظم به خواسته‌های خود برسید و در مسیر موفقیت قرار بگیرید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره پادکست چگونه هدف ‌گذاری کنیم:

هدف‌گذاری یکی از کارهای ضروری‌ای است که برای دست یافتن به نتیجه‌ی مناسب باید در نظر بگیرد؛ در این مرحله فرقی ندارد که هدف شما بزرگ است یا کوچک. دستیابی به برخی از اهداف یک‌ عمر زمان می‌برد اما برخی دیگر ممکن است در بیست‌ و چهار ساعت عملی باشد. شاید برنامه‌ریزی برای هر هدفی در ابتدای امر کمی چالش‌انگیز به نظر بیاید اما در آینده، فکر کردن به مسیری که طی خواهید کرد به شما شجاعت و اعتماد به نفس لازم برای ادامه‌ی مسیر می‌دهد و این دقیقاً همان چیزی است که شما را به موفقیت می‌رساند.

در چنین شرایطی پادکست «چگونه هدف‌گذاری کنیم» در این مسیر راهنمایی‌تان می‌کند تا با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کردن به خواسته‌های خود برسید. این پادکست شنیدنی و کاربردی علاوه بر این‌که اطلاعات لازم برای برنامه‌ریزی را در اختیارتان قرار می‌دهد شما را در مسیر موفقیت همراهی می‌کند.

پادکست چگونه هدف ‌گذاری کنیم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید به موفقیت دست پیدا کنید اما نمی‌دانید از کجا باید شروع نمایید، این پادکست بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه هدف‌ گذاری کنیم می‌شنویم:

اهداف زندگی‌تان چیست؟

اگر اولین بار است که اقدام به هدف‌گذاری می‌کنید، مهم است که بدانید تمامی اهداف شما باید در یک راستا باشد. در این رابطه از خود بپرسید، چه چیزی از زندگی می‌خواهید؟ چه چیزی می‌خواهید به دست بیاورید؟ از پاسخ‌های کلیشه‌ای همچون شادی، ثروت و... فاصله بگیرید. مشخص کنید که در پنج، ده، بیست و سی سال آینده به چه دستاوردهایی باید رسیده باشید.

اهداف بزرگ را به اهداف کوچک‌تر تقسیم کنید؛

بخش‌هایی از زندگی، کار، سلامت و... را که تمایل به تغییر یا پیشرفت بیشتر دارید، تعیین کنید. مشحص کنید که پس از یک یا پنج سال در هر زمینه می‌خواهید به چه چیزی برسید.

 ۱۲ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۰۰۰ ت (۵۰%) - 1.25€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
چگونه هدف‌ گذاری کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه هدف گذاری کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه هدف گذاری کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه هدف گذاری کنیم؟

نظرات پادکست چگونه هدف گذاری کنیم؟

Maryam Kh
۱۴۰۰/۲/۵
کتاب صوتی مفیدی برای من هست
مشاهد همه نظرات (۱)