دانلود کتاب آملیا ارهارت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آملیا ارهارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آملیا ارهارت

کتاب آملیا ارهارت به قلم ماریا ایزابل سانچز وگارا، از مجموعه‌ی «زنان کوچک، رویاهای بزرگ»، به سرگذشت زندگی آملیا ارهات معروف‌ترین خلبان زن قرن بیستم، می‌پردازد. این کتاب در قالب داستانی برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) و به صورت مصور تهیه شده است.

آملیا ارهارت با دیدن یک نمایش هوانوردی به هواپیما علاقه‌مند شد. کمی بعد خلبانی به نام فرنک هاوکس در یک هواپیمای دو باله به او سواری داد. از همان لحظه آملیا گفت: «من می‌دانستم که باید پرواز کنم». آملیا درس خلبانی فرا گرفت و شش ماه بعد اولین هواپیمای شخصی‌اش را خرید. با همان هواپیما به ارتفاع چهار هزار و دویست متری پرواز کرد و در زمینه‌ی پرواز زنان با هواپیما، در جهان رکورد تازه‌ای به جا گذاشت.

ماریا ایزابل سانچز وگارا (Maria Isabel Sanchez Vegara) در کتاب آملیا ارهارت (Amelia Earhart)، داستانی آموزنده برای کودکان از این شخصیت معروف روایت کرده است.

او اولین زنی بود که ابتدا همراه یک مکانیک و خلبان و بعدها به تنهایی عرض اقیانوس اطلس را با هواپیما طی کرد. در سال 1929، آملیا اولین رئیس سازمان نود و نه‌ها شد، سازمانی که از خلبان‌های زن حمایت می‌کرد.

در بخشی از کتاب آملیا ارهارت می‌خوانیم:

وقتی بزرگ‌تر شد، به تماشای یک نمایش هوانوردی رفت. هواپیماها به آسمان پرواز می‌کردند و آملیا را روی زمین تنها می‌گذاشتند. او آرزو داشت با آن‌ها برود و آنچه را آن‌ها می‌دیدند، ببیند.

 ۳۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6767-73-4 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آملیا ارهارت

برای دانلود کتاب آملیا ارهارت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آملیا ارهارت