دانلود کتاب صوتی آی کیو مالی

  • از: رابرت کیوساکی
  • ناشر: سبکتو
  • ۹۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی آی کیو مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آی کیو مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آی کیو مالی

در کتاب صوتی آی‌کیو مالی، اثر رابرت کیوساکی از ۵ آی‌کیو مالی صحبت می‌شود که ثروتمندان به واسطه آن‌ها به ثروت رسیده‌اند. در این کتاب این 5 اصل به طور کامل بخش‌بندی و به صورت واضح بیان می‌شوند.

کیوساکی در کتاب آی کیو مالی (Rich Dad s Increase Your Financial IQ: Get Smarter With Your Money) آی‌کیوهای مالی را که شامل درآمد بیشتر، نگهداری از آن، برنامه‌ریزی مالی، افزایش دانش مالی و استفاده از اهرم است را معرفی می‌کند. بازارهای مالی مانند بورس، سکه، املاک و طلا امروزه به شدت در حال از دست‌دادن ارزش خود هستند و تنها راه نجات از بحران و موفقیت مالی پرورش ۵ آی‌کیو مالی است.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر فقیر تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است. او در ادامه سری کتاب‌هایش به صورت تخصصی به بیان نظرهای پدر پولدار و ارایه راهکارهای هوشمندانه و ملموس برای رسیدن به ثروت می‌پردازد. وی علاوه بر نویسندگی یکی از ثروتمندترین افراد امریکا و فعال در حوزه سرمایه گذاری املاک و مستغلات است.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
مقدمه
۳ دقیقه
فصل اول
۵ دقیقه
فصل دوم
۴ دقیقه
فصل سوم
۸ دقیقه
فصل چهارم
۶ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۷ دقیقه
فصل هفتم
۳ دقیقه
فصل هشتم
۷ دقیقه
فصل نهم
۵ دقیقه
فصل دهم
 ۱ ساعت و ۵ دقیقه، ۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آی کیو مالی

برای دانلود کتاب صوتی آی کیو مالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آی کیو مالی
ایمان قدمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چندتا کتابی که از کیوساکی خواندم همشون حول محور پدرپولدار وپدر...هست چیز تازه ای نداره.بعد این راهای موفقیت و... بعضی از نکته هاش واسه جامعه ایران ما کاملا حالت عکس داره ...
علی شکوهی
۱۳۹۷/۲/۱
این گونه کتاب ها ادمو رو به جلو میبرند
حاتم صیادی
۱۳۹۷/۷/۲۰
کاشکی این کتابا رو زودتر میخریدم قبل گرون شدن دلار
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۵)