دانلود کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت

جان گوردون در کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت از پرفروش‌ترین و برجسته‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در حوزه‌ی موفقیت، در قالب داستانی جذاب از قانون‌هایی طلایی برای این که شما به کوهی از انرژی مثبت در زندگی و کار تبدیل شوید، پرده برمی‌دارد تا بتوانید با تفکر مثبت و انرژی فراوان به موفقیت واقعی در زندگی دست پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت:

با توجه به چالش‌ها و مشکلاتی که امروزه همه‌ی شما در کار و زندگی با آن مواجه هستید، جان گوردون (Jon Gordon) این داستان شگفت‌انگیز را با افکار پرحرارت و پرشور همراه می‌کند تا نقشه‌ای پیروزمندانه برای غلبه بر مشکلات و سختی‌ها فراهم کند و بهترین‌ها را از وجود شما بیرون بیاورد. کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت (The Energy Bus) به شما کمک می‌کند تا افکار منفی را از خود دور کنید و با پرورش تفکر مثبت در خود و تیمتان زندگی جدیدی را تجربه کنید. وقتی سوار اتوبوس انرژی شوید، با شخصیت‌های داستان همراه می‌شوید، تجربه‌های جدیدی کسب می‌کنید و در نهایت لذت فراوانی از این سفر خواهید برد.

با وجود اینکه این داستان در یک محیط کاری اتفاق می‌افتد اما لطفاً بدانید که این کتاب برای همه نوشته شده است. همه‌ی شما بخشی از یک تیم هستید و هر یک از اعضای تیمتان (تیم کاری، ورزشی، خانوادگی، کلیسا یا مدرسه) می‌تواند از ده قانون ساده و قدرتمندی که در این کتاب گفته شده است، بهره ببرند. گذشته از این، افراد و تیم‌های مثبت نتایج خوبی ایجاد می‌کنند و ماده‌ی اولیه‌ی اصلی، انرژی مثبت است.

انرژی مثبت اصطلاحی است که در اتاق‌های کنفرانس، کلاس‌های درس، رختکن‌ها و حتی اتاق‌های نشیمن به دفعات درباره‌ی آن صحبت می‌شود. شاید به این دلیل است که تحقیقات جدید فراوانی هستند که نشان می‌دهند افراد، ارتباطات، تعاملات، کار و فرهنگ‌های تیمی مثبت به نتایج درخشانی منجر می‌شوند. شاید اگر عمیق‌تر به آن بنگرید، همه‌ی شما می‌دانید که هر شخص، حرفه، شرکت، سازمان، خانواده و هر تیمی مجبور خواهد بود بر منفی‌گرایی، مشکلات و چالش‌ها غلبه کند تا خود را تعریف کند و به موفقیت برسد.

هیچ‌کس بدون آزموده شدن از زندگی عبور نمی‌کند و پاسخ این آزمون‌ها انرژی مثبت است. منظور از انرژی، جنب‌وجوش و بالا و پایین پریدن نیست، گرچه مطمئناً این نوع انرژی هم‌ زمان و مکان خود را دارد؛ بلکه در واقع وقتی درباره‌ی انرژی مثبت صحبت می‌شود منظور خوش‌بینی، اعتماد، اشتیاق، عشق، هدف، شادی، شور و شوق و روحیه برای زندگی، کار و عمل در سطحی بالاتر است؛ تا بتوانید تیم‌های موفق را هدایت کنید، بر ناملایمات زندگی و کار غلبه کنید، انرژی فراگیرتان را با کارمندان، همکاران و مشتریانتان تقسیم کنید، بهترین را از وجود خود و دیگران بیرون بیاورید و بر همه‌ی افراد و موقعیت‌های منفی که سلامتی، خانواده، تیم و موفقیت شما را تهدید می‌کنند، غلبه کنید.

انرژی مثبت، کاملا واقعی است و جان گوردون در کارش با هزاران نفر از مدیران، فروشندگان، تیم‌ها، مربیان، سازمان‌ها، معلمان، ورزشکاران، مادران، پدران و حتی بچه‌ها شاهد قدرت شگفت‌انگیز انرژی مثبت بوده‌ است. مدیرانی را دیده‌ که مدارس خود را می‌چرخانند و روحیه را بالا می‌برند. مدیران به او گفته‌اند که چگونه از راهبردهایش استفاده کردند تا به کارمندان و تیمشان کمک کنند به موفقیت برسند. افرادی که از سرطان نجات یافته‌اند، به وی گفته‌اند که چطور با نگرش مثبت به پیروزی رسیدند. ورزشکاران برایش تعریف کرده‌اند که چطور بر سختی‌ها غلبه کردند تا به اهدافشان برسند. کارمندان سخت‌کوش برایش ایمیل زده‌اند و داستان‌های بی‌شمار پیشرفت‌ها و دستاوردهایشان در محل کار را گفته‌اند.

کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه شما می‌توانید از این کتاب برای پرورش انرژی مثبت در زندگی و کارتان استفاده کنید و سپس آن را با همکاران، مشتریان، سازمان، تیم، دوستان و خانواده‌تان به اشتراک بگذارید. وقتی اصول اتوبوس انرژی را به‌کار می‌گیرید به شادی و موفقیت بیشتر، عملکرد بالاتر، کار گروهی مؤثرتر و نتایج قابل‌توجهی دست خواهید یافت.

جان گوردون را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در مورد موضوعاتی مانند مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت می‌کند. گوردون و موسسه‌ی مشاوره‌اش علاقمند به پرورش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت هستند. وی فارغ التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌هایش، الهام‌بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده‌ است. او کتا‌ب‌های مختلفی نوشته است که هشت عنوان از آن‌ها از جمله اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رختکن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانه‌ی قهوه، مثبت بمانید پرفروش شده‌اند.

در بخشی از کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت می‌خوانیم:

جورج با خودش فکر کرد. شادی چیزی بود که در زندگی‌اش خالی بود. نمی‌توانست آخرین باری را که شاد بود به‌خاطر بیاورد. با خودش فکر کرد، شرط می‌بندم که آن زن هیچ نگرانی‌ای ندارد. تنها کاری که باید انجام بدهد این است که هر روز با اتوبوس رانندگی کند و لبخند بزند و با غریبه‌ها خوب باشد. حتماً می‌تواند خیلی خوشحال باشد و به من لبخند بزند اما هیچ چیزی درباره‌ی من نمی‌داند. نمی‌داند هر روز با چه استرسی سروکار دارم؟ مسئولیت‌هایی که در محل کار و خانه با آن‌ها مواجه هستم را نمی‌داند. همسر، رئیس، بچه‌ها، وام، پرداخت هزینه‌ی ماشین و مادری که مبتلا به سرطان است. نمی‌داند چه فشاری را روی خودم حس می‌کنم.

اما زن راننده می‌دانست. عده‌ای هر روز سوار اتوبوسش شده و از آن پیاده می‌شدند و او می‌توانست بلافاصله آن‌ها را بشناسد. آدم‌هایی با همه‌ی شکل‌ها، سن‌ها، رنگ‌ها و وزن‌ها می‌آمدند؛ مرد، زن‌، سفید، سیاه، زرد، کارمند و کارگر. بااین‌حال، او به همه یک انرژی داشت. می‌توانست انرژی درونی افراد را ببیند و بلافاصله آن را حس کند.

 ۱۴۴ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-653236-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: لاستیک صاف
فصل 2: خبرهای خوب و خبرهای بد
فصل 3: پیاده روی طولانی تا خانه
فصل 4: جورج بیدار می‌شود
فصل 5: نبود جوی در اتوبوس
فصل 6: قوانین
فصل 7: تو راننده هستی
فصل 8: همه چیز انرژی است
فصل 9: جورج رؤیایش را در میان می‌گذارد
فصل 10: تمرکز
فصل 11: قدرت انرژی مثبت
فصل 12: جورج پیاده‌روی می‌کند
فصل 13: نظریه‌ی ضربه‌های عالی گلف
فصل 14: بلیت‌های اتوبوس
فصل 15:آخر هفته‌ی‌ بسیار طولانی
فصل 16: چه کسی در اتوبوس است
فصل 17: منفی گرایی، دشمن است
فصل 18: هیچ خون‌آشام انرژی‌ در اتوبوس نیست
فصل 19: قانون نهایی انرژی مثبت
فصل 20: جورج کنترل اتوبوس خود را به‌دست می‌گیرد
فصل 21: جورج رؤیایی دارد
فصل 22: امروز بهتر از دیروز
فصل 23: احساس خوب
فصل 24: هدایت قلبی
فصل 25: مدیر ارشد انرژی
فصل 26: عاشق مسافرانت باش
فصل27: قوانین عشق
فصل 28: ترس و اعتماد
فصل 29: روز بعد
فصل 30: تیم انگیزه می‌گیرد
فصل 31: روز بازی
فصل 32: ارائه
فصل 33: جوی
فصل 34: در اتوبوس بیشتر خوش می‌گذرد
برنامه‌ی اجرایی اتوبوس انرژی
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت

برای دانلود کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اتوبوس انرژی: ده قانون برای افزایش انرژی مثبت