دانلود کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی

کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی، راهنمایی است گام به گام، نوشته برایان تریسی، که ما را هر چه سریع‌تر به سمت موفقیت بیشتر در زندگی سوق می‌دهد. کتابی که همه افراد، از انسان‌های موفق تا کسانی که در صدد اصلاح و مدیریت رفتار و زندگی‌شان هستند از آن لذت می‌برند و چیزهای زیادی از آن می‌آموزند.

جستجوی کیفیت زندگی تا حد زیادی به کیفیت مدیریت زمان وابسته است. اما مدیریت زمان در واقع مدیریت شخصی و مدیریت زندگی است. اگر نتوانید زمان خود را به درستی کنترل کنید، کنترل هر چیز دیگر، دشوار است.

خوشبختانه، ثروتمندترین و موفق‌ترین فرد جهان مالک همان 24 ساعتی است که شما دارید. تفاوت افراد موفق و ناموفق این است که افراد موفق، گاهی با توان و فرصت‌ کمتر، اغلب بیشتر از دیگران کار می‌کنند؛ زیرا از زمان‌شان بهتر و موثرتر استفاده می‌کنند. مهم‌ترین مهارت، توانایی تفکرتان، هم قبل از عمل و هم حین عمل است. همین توانایی شماست که سبب می‌شود تا بین آنچه که مهم‌تر است یا کم‌اهمیت‌تر، انتخاب کنید.

روانشناسان معتقدند که میزان عزت نفس شما (این که چقدر خودتان را دوست دارید و به خودتان احترام می‌گذارید) یک شاخص مهم و کلیدی برای تعیین میزان شادابی‌تان در هر بخش از زندگی است.

کلید عزت نفس بالا یک احساس خودکارآمدی است، اعتماد به این که می‌توانید زندگی خود را کنترل کنید، به اهداف‌تان برسید، وظایف‌تان را انجام دهید و نتایجی را کسب کنید که از شما انتظار می‌رود و از خودتان انتظار دارید.

در کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی (Master Your Time Master Your life) می‌آموزید که ارزشمندترین دارایی، توانایی کسب درآمد شماست. این توانایی برای دریافت نتایجی است که مردم بابت آن به شما پرداخت می‌کنند. توانایی کسب درآمد، عمدتا با نحوۀ استفاده شما از زمان به هنگام کار، و قبل و بعد از آن تعیین می‌شود.

توماس ادیسون نوشت: "فکر کردن سخت‌ترین کاری است که وجود دارد، به همین دلیل مردم ترجیح می‌دهند بمیرند تا فکر کنند."

نحوۀ تفکر شما دربارۀ زمان و شیوه‌های مختلف استفاده از آن، تا حد زیادی کارایی و کیفیت جنبه‌های گوناگون زندگی‌تان را تعیین می‌کند. زمان را هدر ندهید، زیرا زمان همان چیزی است که زندگی را ساخته است.

کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی به شما می‌گوید که کلید کنترل کامل زمان و زندگی این است که قبل از هر واکنش و پاسخ، اندکی مکث و فکر کنید؛ تا بتوانید نوع زمان و رفتار مورد نیاز را شناسایی نموده و سپس به درستی به آن موقعیت پاسخ دهید.

در این کتاب، با مجموعه‌ای از بهترین کاربردهای زمان و اصول مدیریت زمان آشنا خواهید شد که تاکنون کشف شده است، و نیز تکنیک‌های مدیریت زمان (Time management) و راهبردهایی که توسط موفق‌ترین و شادترین افراد جامعه ما به کار گرفته شده‌اند. با تمرین این روش‌ها و فنون، بر زمان و زندگی خود کنترل کامل خواهید داشت و در یکی دو سال آینده به بیشتر چیزهای دست خواهید یافت که اکثر مردم طی چند سال یا حتی در طول عمر خود انجام می‌دهند.

برایان تریسی (Brian Tracy) یک سخنران برجسته، مربی و مشاور کارآزموده و مدیر شرکت بین‌المللی برایان تریسی (Brian Tracy International) است که یک شرکت بزرگ آموزشی مشاوره‌ای در سولاتاپیچ کالیفرنیاست. او یک میلیونر خود ساخته است.

برایان تریسی یکی از سخنوران نامدار تجاری و نویسندگان موفق و مشاور و راهنما در امور پیشرفت کاری و شخصی است و هر سال 250.000 نفر، از اطلاعات وی در مورد موفقیت، رهبری و دستیابی به خلاقیت و فروش استفاده می‌کنند. او بیش از سی کتاب و صدها برنامه شنیداری و ویدئویی دارد. اکثر آثار مکتوب او به زبان‌های دیگر ترجمه شده و در 52 کشور جهان مخاطب دارد. او همراه «کمپل فراسر» کتاب‌های مربیگری پیشرفته، برنامه مربیگری و برنامه هدفمند مربیگری را نوشته است.

او به بیش از هزار شرکت و بالغ بر 2 میلیون نفر مشاوره می‌دهد. ایده‌های او کاربردی هستند و سریع به نتیجه می‌رسند. خوانندگان و مخاطبان او، با تکنیک‌ها و راهکارهایی آشنا می‌شوند که می‌توانند برای رسیدن به نتایج بهتر از آن بهره گیرند.

در بخشی از کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی می‌خوانیم:

یکی از مهم‌ترین انواع زمان، زمانی است که صرف تفکر، تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای رسیدن به چیزهایی می‌کنید که واقعا در زندگی می‌خواهید. آغاز یک کار بدون اهداف واضح و مشخص یکی از بزرگ‌ترین وقت‌کشی‌هاست.

بسیاری از مردم، مفیدترین سال عمرشان را برای پاسخ و واکنش به چیزهایی تلف می‌کنند که در اطراف‌شان جاری است و یا برای رسیدن به اهداف دیگران هدر می‌دهند؛ به جای این که وقت خود را صرف شفاف کردن چیزی کنند که واقعا خودشان می‌خواهند.

جمله‌ای وجود دارد که می‌گوید "قبل از انجام هر کار، ابتدا باید کارهای دیگری انجام داد."

قبل از تنظیم اهداف برای موفقیت بزرگ در زندگی باید تصمیم بگیرید که در نهایت می‌خواهید به کجا برسید.

خبر خوب این است که هرگز فرصت‌های بیشتری برای دستیابی به اهداف‌تان نسبت به آن چه که امروز وجود دارد، نداشته‌اید. اما تنها خودتان می‌توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی می‌خواهید.

تفاوت بین فقر و دارایی چیست؟ توضیح آن که حدود 85 درصد ثروتمندان یک هدف بزرگ دارند که همیشه برای آن تلاش می‌کنند. فقط 3 درصد از مردم فقیر یک هدف بزرگ دارند و گاهی برای آن تلاش می‌کنند.

 ۲۲۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-241-215-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
انواع مختلف زمان
فصل 1: زمان هدف‌گذاری و تنظیم برنامه‌های راهبردی
فصل 2: زمان بهره‌وری - انجام کار بیشتر
فصل 3: زمان بهبود درآمد
فصل 4: زمان آزاد
فصل 5: زمان کار
فصل 6: زمان خلاق
فصل 7: زمان حل مسئله و زمان تصمیم‌گیری
فصل 8: افراد و زمان خانوادگی
فصل 9: زمان تفریح و استراحت
فصل 10: زمان سکوت
خلاصه

راهنمای دانلود کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی

برای دانلود کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی

نظرات کتاب از مدیریت زمان تا تسلط بر زندگی

alireza sharifi
۱۳۹۹/۹/۲۷
کتاب بسیار عالی‌ای بود خوندنش میتونه توی زندگی خیلی کمک کننده باشه شما‌ی چیزی رو از‌ی کتاب یادبگیرید میتونید تا آخرعمر ازش بهرمند شوید
با تشکر از برنامه کتابراه و حامیان مطالعه فرصت من سیار لذت بردم از برنامه کتابراه و کتاب‌های عالی این برنامه
سارا حقیقت
۱۳۹۹/۳/۱۵
کتاب خیلی خوبی هست حتما بخونید یه سری تمرین‌های عملی آخر هرفصل داره که واقعا خوبه. فکر می‌کنم این کتاب برای مدیران شرکت‌ها و کارمند‌هایی که میخوان سریع به درجات بالا برسن یا کسایی که شرکت خودشونو دارن خیلی مفیده: ) )
amir rm
۱۳۹۹/۳/۲
باسلام ضمن تشکر از اپ عالیتون، واقعیت از دید من کتابای آقای تریسی بسیار غیر کاربردی و سطح پایین هست و متاسفانه نمیدونم بدلیل ترجمه بدش هست و یا تفاوت فرهنگی. تقریبا تمام کتابهای ایشون رو خوندم اما اصلا بکار نیومد.
ممنون از زحمات شما و دیکر عزیزان
مشاهد همه نظرات (۶۱)