دانلود کتاب صوتی از میان دیوار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از میان دیوار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از میان دیوار

کتاب صوتی از میان دیوار اثر لودمیلا پتروشفسکایا، دربردارنده داستان‌هایی است که با استفاده از عناصر روان‌شناسانه و واقعیت‌های تلخ زندگی انسان‌ها روایت می‌شود، این داستان‌ها با ساختاری فانتزی، رویاگونه و کمدی تلخ ارائه می‌‌شود. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

لودمیلا پتروشفسکایا (Liudmila Petrushevskaia) علاوه بر داستان‌نویسی، نمایش‌نامه نیز می‌نویسد و انیمیشن‌های معروفی از نوشته‌هایش ساخته شده. او به عنوان بزرگ‌ترین نویسنده در قید حیات روسیه معرفی شده است. داستان‌های او اغلب از ساختاری روان‌شناسانه و تا حدودی کودکانه بهره می‌برند.

داستان‌های کتاب از میان دیوار (Through The wall) روایت‌های رویاگونه با مایه کمدی تلخ دارند این داستان‌ها روایت بیشه‌زارهای تاریک، تبدیل شدن‌هایی عجیب، نفرین‌های ظالمانه، اندوه و امید هستند که در زمره تلخ‌ترین داستان‌های جن و پری مدرن قرارمی‌گیرند. این کتاب همچنین در سال 1991 برندۀ جایزۀ پوشکین شده است.

در بخشی از کتاب صوتی از میان دیوار می‌شنویم:

زن بسیار چاقی بود که در تاکسی جا نمی‌شد، و زمانی هم که به ایستگاه مترو می‌رفت، تمام عرض پله‌برقی را می‌گرفت. برای نشستن سه تا صندلی لازم داشت و موقع خوابیدن دوتا تخت‌خواب. در یک سیرک به‌عنوان یک زن قوی‌هیکل کار می‌کرد. زن از این موضوع خیلی ناراحت بود؛ درحالی‌که بسیاری از افراد تپل از این بابت کاملا خوشحال‌اند! آن‌ها به دلیل مهربانی و خُلق شیرین‌شان معروف‌اند و اغلب ماها افراد تپل را دوست داریم.

اما ماریلنای بزرگ رازی با خود داشت: فقط زمانی‌که شب‌هنگام به هتل برمی‌گشت (افرادی که در سیرک کار می‌کنند همیشه در سفر هستند) جایی‌که مثل همیشه سه تا صندلی و دو تخت برایش فراهم کرده بودند، فقط شب‌ها می‌توانست واقعاً خودش باشد...

 ۱ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۱۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم
۳۸ دقیقه
بخش چهارم
۲۴ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی از میان دیوار

برای دانلود کتاب صوتی از میان دیوار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از میان دیوار
ali Omraieen
۱۳۹۷/۸/۲۵
جالب نبودالبته صدای زیبای گوینده‌ای کاش صرف خواندن کتابی دیگر شده بود
کاوه عزیزی
۱۳۹۷/۶/۱۴
داستانهایی بسیار زیبا یا اجرایی عالی، مخصوصا داستان زن چاقی که شبها به دو دختر لاغر تبدیل میشه که توی کافه‌ها میرقصند...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)