معرفی و دانلود کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

عکس جلد کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید
قیمت:
27000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

جیم کوییک بدون شک بهترین مربی مغز در جهان محسوب می‌شود و در کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید که پرفروش‌ترین کتاب‌ نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به شمار می‌آید، راه‌هایی برای حفظ سلامت مغز در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما می‌آموزد تا از آن بهترین و بیشترین استفاده را داشته باشید.

درباره‌ی کتاب بی‌حد و مرز:

چه می‌شد اگر می‌توانستید کتاب‌های بیشتری بخوانید؟ اگر اراده و پشتکار کافی داشتید الان کجا بودید؟ چه مشکلاتی جلوی تمرکز و پیشرفت شما را می‌گیرد؟ فکر می‌کنید کدام افکار محدود کننده نمی‌گذارند به دنبال رویاهای خود بروید؟

اگر شما هم سوالاتی مانند این موارد دارید، اما نمی‌دانید چگونه و از کجا باید شروع کنید نگران نباشید، جیم کوییک (James Kwik) سال‌هاست که کمک کردن به دیگران را هدف زندگی خود قرار داده است. این فرد به عنوان مربی پرورش و سلامت ذهن شناخته می‌شود و برای مدتی به شخصیت مهم و بزرگی مانند ایلان ماسک هم کمک کرده است.

این مربی مجرب اکنون تجربیات خود را در کتاب بی‌حد و مرز (Limitless) در اختیار تمام مردم دنیا قرار می‌دهد و به دیگران یاری می‌رساند تا در مسیر درست قدم بردارند. قبل از هر چیزی باید به این حقیقت برسید که باور به محدود بودن، شما را از بزرگترین آرزوهایتان بازمی‌دارد و کتاب بی‌حد و مرز نیز بر همین موضوع تمرکز دارد. کتاب حاضر، راهنمایی‌تان می‌کند تا محدودیت‌های ذهنی خود را کنار بگذارید و می‌آموزید که چگونه مغز و حافظه خود را ارتقا دهید و با ایجاد عادت‌های سالم و استفاده‌ی بهینه از زمان پیشرفت نمایید.

البته جیم پیش از آن که آموزش‌های خود را شروع کنید در توضیحی مفصل، شما را با چهار خائن اصلی زندگی‌تان آشنا می‌‌کند و متوجه می‌شوید که به احتمال زیاد این چهار عامل هستند که سد راه پیشرفتتان بوده‌اند: اطلاعات زیاد دیجیتالی، گیجی دیجیتالی، نسیان دیجیتالی و برداشت و نتیجه‌گیری دیجیتالی!

در مجموع، در کتاب بی‌حد و مرز می‌آموزید تا بر تبعات منفی دنیای دیجیتال غلبه کنید و عوامل آسیب‌زا را از خود دور سازید و با پشتکار در مسیر آرزوهای‌تان قدم بردارید.

مطالعه‌ی کتاب بی‌حد و مرز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

اگر تمایل دارید عملکرد ذهن خود را در دنیای دیجیتالی ارتقا دهید و بهره‌وری خود را از مغزتان افزایش دهید، کتاب حاضر بهترین گزینه برای‌تان است و مطمئن باشید از خواندن آن پشیمان نخواهید شد؛ چرا که کتاب بی‌حد و مرز تاکنون به بسیاری از انسان‌های دنیا کمک کرده است.

نکوداشت‌های کتاب بی‌حد و مرز:

- جیم کوئیک می‌داند که چگونه از من به عنوان یک انسان حداکثر بهره را ببرد. (ویل اسمیت)
- این کتاب مکاشفه‌ای در زمینه‌ی یادگیری محسوب می‌شود. (دکتر رودی تانزی، محقق بیماری آلزایمز)
- به کسی بیشتر از جیم کوویک و برنامه‌های او برای بهینه سازی عملکرد مغز اعتماد ندارم. (دکتر دانیل آمن، نویسنده)
- هیچ قرص نبوغی وجود ندارد، اما جیم به شما فرآیند باز کردن بهترین مغز و روشن‌ترین آینده را می‌دهد. (دکتر مارک هایمن، رئیسِ دپارتمانِ راهبرد و نوآوری در مرکزِ پزشکی کلینیکِ کلیولند، نویسنده‌ی 12 کتابِ پرفروشِ نیویورک تایمز)

جیم کوئیک را بیشتر بشناسیم:

جیم کوئیک یک متخصص مشهور در زمینه‌ی بهبود حافظه، بهینه‌سازی مغز و یادگیری سریع است. کوئیک پس از آسیب مغزی‌ای که در دوران کودکی داشت، دچار مشکلات بسیاری در زمینه‌ی یادگیری شد و راهکارهایی را برای بهبود چشمگیر عملکرد ذهنی خود ایجاد کرد. او از آن زمان زندگی خود را وقف کمک به دیگران کرده و به عنوان مربی مغز دانش‌آموزان، سالمندان، کارآفرینان و مربیان فعالیت داشته است.

کوئیک، مدافع سلامت مغز و آموزش جهانی است و به عنوان یک انسان خیرخواه در پروژه‌هایی بسیاری از جمله ایجاد مدارس از گواتمالا تا کنیا، ارائه‌ی خدمات بهداشتی، آب تمیز و یادگیری برای کودکان نیازمند فعالیت دارد. مأموریت جیم این است: هیچ مغزی نباید پشت سر گذاشته شود!

جملات برگزیده کتاب بی حد و مرز:

- ما برای متحول‌کردن دنیای خود، به جادو نیاز نداریم.
- تمام قدرت لازم برای این کار، درون خودمان است.
- تنها راهِ بُردن این است که سریع‌تر از دیگران بیاموزید.
- من نه‌تنها از تمام مغزهایی که دارم، بلکه از تمام مغزهایی که می‌توانم قرض بگیرم هم استفاده می‌کنم.
- تنها هدفِ واقعیِ آموزش این است که کاری کنید فرد دائم سؤال کند.
- آن‌که سؤال می‌پرسد، نمی‌تواند از جواب دادن طفره برود.
- زندگی هیچ محدودیتی ندارد، به‌جز محدودیت‌هایی که خودِ شما تعیین می‌کنید.

در بخشی از کتاب بی‌حد و مرز می‌خوانیم:

حالا باید ارزش‌های خود را در نظر بگیریم. می‌توانید بهترین عادات خود را یادداشت کنید، اما اگر ارزش‌هایتان با هدفِ نهایی هم‌خوانی نداشته باشند، موفق نخواهید شد. مثلاً فردی که دوست دارد نام‌های افراد را به ‌خاطر آورد باید برای روابط خود و ارتباطش با دیگر افراد ارزش قائل شود. رفتارِ شما باید از ارزش‌هایتان پشتیبانی کنند، در غیر این صورت هیچ انگیزه‌ای برای انجامشان نخواهید داشت.

ارزش‌های ما برای خود سلسله مراتبی دارند. اگر از شما سؤال کنم مهم‌ترین‌ چیز در زندگی‌تان چیست، شاید بگویید خانواده. سپس سؤال خواهم کرد خانواده چه کاری برایتان انجام می‌دهد. برای من، خانواده به معنای عشق است و برای شما شاید حس تعلق باشد. تمایزِ مهم این است که خانواده، ارزشی ابزاری است، ابزاری برای رسیدن به هدف. ارزش و هدفِ نهایی همان عشق و تعلق هستند. وقتی به ارزش‌های خود نگاهی می‌اندازیم، می‌توانیم مشخص کنیم آیا ارزشی که بیان کرده‌ایم هدف نهایی است یا اینکه خود ارزشِ دیگری را بیرون می‌کشد. ارزش‌ها باید اولویت‌بندی شوند. ارزش‌های من عشق، رشد، مشارکت و ماجراجویی هستند. (به همین ترتیب) هر ارزش به مرور رشد می‌کند و به ارزش بعدی منجر می‌شود. ارزش‌های فرد هر سال تغییر نخواهند کرد مگر اینکه شرایطی را در زندگی تجربه کنید که ارزش‌هایتان را تغییر دهند، مثل فرزنددارشدن، از دست دادنِ یکی از عزیزان یا پایان دادن به رابطه.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
بخش اول: ذهنتان را خالی کنید
1. بی‌حدومرزشدن
2. چرا این مسئله اهمیت دارد
3. مغزِ بی‌حدومرز شما
4. چطور این کتاب (یا هر کتابی) را بخوانیم و به‌ خاطر بسپاریم
5. جادوی باور
6. هفت دروغِ مربوط به‌یادگیری
بخش سوم: انگیزه‌ی بی‌حدومرز
7. هدف
8. انرژی
9. قدم‌های ساده و کوچک
10. جریان یا غرقگی
بخش چهارم: روش‌های بی‌حدومرز
11. تمرکز
12. مطالعه
13. حافظه
14. تندخوانی
15. تفکر
خاتمه: بازگشتِ ممکن‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید
نویسنده
مترجمپگاه فرهنگ مهر
ناشر چاپینشر میلکان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات304
زبانفارسی
شابک978-622-2540-24-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های هوش و حافظه
قیمت نسخه الکترونیک
27000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

Ehsan Sahebnazar
۱۴۰۰/۷/۲۷
من نسخه اصلی این کتاب رو خریدم و جزو بهترین کتابهایی هست که دارم. فکر میکنم این ترجمه هم خیلی خوبه. کتاب شامل ۳ بخش اصلیه. قسمت اول mindset یا ذهنت هست که شما رو با توانایی‌های مغز آشنا میکنه و این قسمت کاملا علمی هست. خود جیم کوئیک در بچگی دچار ضایعه مغزی میشه و برای جبران اون بسیار تلاش و تحقیق و میکنه تا خودش رو درمان کنه واسه همین هم در این زمینه پیشرفت میکنه بیشتر تجربیات خودش رو بیان میکنه. قسمت دوم کتاب در مورد motivation یعنی انگیزه و هدف هست و به قدرت چرایی در انجام کارها، انرژی لازم جهت انجام کار، عادتها و شروع کارها با قدمهای کوچک و همچنین بصورت بازی در آوردن کارها و غرق شدن در کارها رو بیان میکنه. قسمت آخر کتاب هم method یا روش رسیدن به ذهن بینهایت رو بیان میکنه و بیشتر تمرینات عملی در همین قسمت آخر کتاب هست که بسیار مهمه و سخت هم هست چون باید تمرین و تکرار بشه. در اون تکنیکهای تمرکز، فکر کردن، مطالعه، تقویت حافظه و تندخوانی بیان شده. متاسفانه اکثر ما ایرانیها از قسمت سخت کارها فرار میکنیم و بعد کتابها رو قضاوت میکنیم که بد بودند، در صورتیکه بیشتر مواقع خودمون از سختی کارها میترسیم و از عمل کردن و تمرین کردن فرار میکنیم. بعد از خوندن بعضی از کامنتهای دوستان لازم دونستم این توضیح مختصر رو بگذارم و امیدوارم با خوندن این کتاب و عمل به تمریناتش روی تواناییهای خودتون سرمایه گذاری کنید و موفق باشید ❤🙏
Vahid amroudi
۱۳۹۹/۸/۳۰
این کتاب بی‌نظیر رو از دست ندید، در هفته کتاب از برنامه فوق العاده‌ی کتابراه و هدایای نفیسی که قرار دادید بینهایت سپاسگزارم، با آرزوی سلامتی برای تیم خوب کتابراه
Paniz .
۱۴۰۰/۱۰/۴
بعضی از نظر‌ها شوکه کننده است من قبل از این کتاب هنر ظریف بیخیالی و زنان زیرک رو مطالعه کرده بودم و به شدت توی افزایش اعتماد به نفسم تاثیر گزار بود ولی این کتاب من رو جور دیگه‌ای کلا آدم بهتری کرد چرا؟ ۱ چون باید این کتاب رو با دقت بخونید و بهش عمل کنید دست کم میشه گفت نویسنده این کتاب مربی مغزی و ایلان ماسکه الان میتونم بگم دلیل نظر‌های منفی رو هم تا حدودی میدونم چون این کتاب در واقع اصلاً درک نشده چون ما باید لمس کنیم که محدودیم و با این واقعیت که جهان جهان تغییره و با تفکر محدود به اکثر آرزو هامون نمیرسیم و خطر نمی‌کنیم همچین حقیقت‌ها و کتاب‌های رو از سرمون باز میکنیم درحالی که اگر اجازه بدین می‌تونه زندگیتون رو تغییر بده پس در مرحله اول به عنوان کسی که میخواد واقعا آدم بهتری بشه این کتاب رو مطالعه کنید وگرنه همینطور که میتونید تو نظرات بخونید می‌تونه با این حال هم براتون ضدحال باشه
Faz P
۱۴۰۰/۱۱/۲۸
پیش از این خیلی دنبال همچین کتابی بودم و به نظرم الان بهترینشو پیدا کردم به شدت پیشنهادش میکنم
انقدر کتاب جذابیه که حاظرم کل شبو نخوابم و تمومش کنم من تا الان فقط کتاب‌های صوتی رو گوش میدادم و حوصله خوندن کتاب رو نداشتم و از روی علاقه به این مبحث این کتابو خریدمو شروع به خوندنش کردم و انقدر جذبش
شدم که تصمیم گرفتم که از این به بعد کتاب‌ها رو خودم بخونم و این کتاب انقدر کشش داره که من صفحات رو نمیشمرم و فقط میرم جلو یهو متوجه میشم ۱۰۰ صفحه گذشته این کتاب بینظیره که هر چی جلوتر میرم دلم میخواد دوباره تو بخش نظرات بنویسم چقدر این کتاب فوق العادست من کتاب‌های زیادی خوندم ولی واقعا هیچ کدومشون اینطوری نبودن انقدر بینظیره که من واقعا نمیتونم توصیفش کنم فقط باید خوتون بخونین تا متوجه منظورم بشین
من منتظر نسخه صوتی این کتاب هم میمونم تا بازهم این کتابو تجربه کنم
Sepid Mmm
۱۴۰۱/۷/۹
کتاب خیلی خوب و مفیدی بود من این کتاب و به پیشنهاد دبیرمون خوندم و روی ایشون تاثیر بسزایی گذاشته بود بعضی جاها تصویر سازی که گفته میشه خیلی سخته و قبل از این باید حتما تمرین کنی تا بتونی ارتباط تصویری واسه هر چیزی پیدا کنی تا بتونی یه چیزیو به خاطر بسپاری روشی کا برای تند خوانی و اینا گفته شد هستند معمولا چیزهایی که خودمون هم می‌دونیم یا لاقل شنیدیم و عمل نکردیم در کل کتاب خوبیه و این روش‌ها وقتی به کار میان که عمل کنیم وگرنه به هیچ دردی نمیخورن
در رابطه با موفقیت و راه‌های آن خودسازی
نکات مثبت
توضیح به زبان ساده
ترجمه خوب
بدون غلط املایی
جمله بندی بدون ایراد
نبود ویرایش آن چنانی در ترجمه و اضافه کردن یا بریدن
نکات منفی
حاشیه روی زیاد
می‌توانست کوتاه تر از این هم بنویسد
آوردن مطالب در قالبی رمان گونه و طولانی
بخش اول به صورت علمی شروع میشه و ممکنه حوصله سر بر باشه
بعضی از تمرین‌ها دارای پایه‌های علمی نیستن
نرگس سیف
۱۴۰۱/۵/۱۰
من هنوز این کتاب فوقالعاده آموزش دهنده را کامل نخوانده‌ام اما تا همین جایی که خواندم برایم روشن شد که جیم (نویسنده عزیز کتاب؛) میخواهد ما را از سیاه چاله‌هایی که خودمان برای خودمان درست کرده ایم با عوض کردم باور‌های خودمان و گفتن سوال‌هایی که پاسخش پیش روی ماست بهمون کمک کند تا از آن سیاه چاله خود ساخته بیرون بیاییم تا برای زندگی خودمان مثل ابر قهرمانان تصمیماتی پر از خوشبختی و تحقق یافتن به هدف‌ها رویاهایمان با باور و ذهنیتی همچون بی حد و مرز به نبرد باور‌های غلط و مانع‌های الکی دست ساز روبرو شویم تا به ما کمک کند خودمان تبدیل به ابر قهرمانی قدرتمند و بی حد و مرزی تبدیل شویم که دیگر هیچ چیز و یا هیچ کس نتواند مارا از پای در بیاورد حتی ذهن خودمان که از اول باعث بانی کندن سیاه چاله بود
من خیلی خوشحالم که توانستم این کتاب جادویی را خرید کنم چرا که به من کمک‌هایی می‌کند که بسیاری از اطرافیانم به من نکرده‌اند
با تشکر از کتابراه
Zinat karimi
۱۴۰۱/۳/۲۳
قدرت تصمیم گیری آن می‌باشد که انسان با ایمان به آن می‌تواند تمام کارهای خود را در تمامی زمینه‌ها مدیریت کند ذهن ما به ما یاد می‌دهد چگونه تصمیم بگیریم و فکر کنیم و عشق بورزیم، چیزی را خلق کنیم و… ما وقتی این کارها رو انجام می‌دهیم به قدرت ذهن خود پی می‌بریم و از توانایی‌های خود برای رشد و تعالی خود استفاده می‌کنیم. در دنیای امروز که تکنولوژی و استفاده از آن قدرت تامل در بسیاری از مسائل را از ما گرفته است جیم کوییک توانسته در این باب کمک زیادی به ما برای رسیدن به توانایی‌هایی که بتوانیم این غول تکنولوژی را مدیریت کنیم و راههای غلبه به آن را به ما آموزش میدهد. جیم می‌گوید راز داشتن زندگی استثنایی، نامحدود کردن ذهنتان است. او با استفاده از مدل بی حد و مرز خود راز تحول فردی را فاش کرده است‌؛ و اگر شما به خود تعهد دارید که در هر زمینه بتوانیم به خواسته‌های خود برسید باید از ذهنتان و ایده‌های خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید این کتاب را حتما بخوانید.
ali moori
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
یه کتاب فوق العاده برای افزایش بهره وری در مطالعه و به خاطر سپاری.
کتاب متن جذاب و پر کششی داره که باعث میشه بدون کسب شدن به خواندن کتاب ادامه بدین.
مطالب جدید و جالبی داخل کتاب هست که با انجامش میتونین تا 50 درصد نحوه مطالعه و به خاطر سپاری مطالب رو بیشتر کنین.
یکی از مشکلات کتاب این بود که
برخی مباحث مهم مثل تند خوانی یا دقیق خوانی رو کامل نشکافته بود و توضیح مفصلی در این موارد نداشت و فقط یه راهنمایی ساده در مورد این دو موضوع بسیار مهم داشت.
نویسند کتاب آقای حسن کوییک با توجه به داشتن مشکل خواندن یکی از بهترین افراد می‌تونه باشه که چنین کتابی رو نوشته چون از طرفی علم زیادی بدست آورده تا بتونه این قابلیت رو در خودش بوجود بیاره و از طرفی دیگه کاملا به این مشکل اشراف داشته.
نمره من به این کتاب 4, 5 از 5
Fateh
۱۴۰۱/۱/۳۰
بد نیست.
اون جوری که تو نظرات میگن، فوق العادست و اصلا یه چیزیه، نه این طوری نیست.
کتاب معمولی رو به خوبیه، تمریناتی میده مثلا میگه برای تند خوانی بهتره سریعتر مطالعه کنید، با مداد خط ببرید، مثلا میگه صبح زود بیدار شید، آب کافی بخورید و... که خوب اگه تمام این اطلاعات بهشون عمل نشه، به هیچ دردی
نمیخورن.
زمانی ما نتیجه میگیریم که این ایده هارو عملی کنیم، تمریناتی که میگه رو عمل کنیم.
همین، چیز عجیب و غریبی نمیگه، کتاب هم یک ذره طولانی هستش، جا داشت نویسنده کتاب، این موارد رو خلاصه تر و در حجم کمتری میداد بیرون.
وقتی یک چیزیو بخوای به شنونده یا خواننده برسونی، لازم نیست براش رمان بنویسی، نکته‌اش بگی با کمی توضیح و یک مثال کافیه.
ترجمه هم واقعا خوب بود، بدون غلط املایی و ساده و روان.
موفق باشید
mary ahmadi
۱۴۰۲/۱/۳
این کتاب را و هر کتابی که در مورد مغز هست از نون شب واجب تره.
کتاب باز‌ها بخوانند، و باید بگم انسان یک دستگاه خیلی پیشرفته است که ما برای اینکه بتونیم زندگی‌بهتری داشته باشیم باید بیشتر در موردش بدونیم.
و از همه مهمتر باید در مورد مغز و ساز و کار آن بیشتر بدانیم.
یکی از راه‌هایی که میتوانیم و
از محیط‌هایی با حدومرزهای بسیار پیچیده سخت و باورهای غلط ‌ اشتباه و فرهنگ و اداب و رسوم اشتباه و دست و پاگیر و مانع، خود را رها کنیم، فقط و فقط بیشتر دانستن است. و این بیشتر دانستن حول و حوش دانش بیشتر در مورد مغز است.
دانش اینکه مغز چگونه کار میکند، و درک کامل این دانش خود بخود بسیاری از باورها و تفکرات اشتباه و دست و پاگیر را خلع سلاح میکند و خودبخود شما مجهز می‌شوید به دانشی که شما را در زندگی بهتر یاری میرساند.
Jamal dpm
۱۴۰۰/۱/۵
بعد از نوبت اولی که خوندن این کتاب رو تموم کردم با خودم گفتم شاید من خیلی سطحی خوندمش که چیزی دستگیرم نشد، واسه همین تصمیم گرفتم برای بار دوم مطالعه کنمش ولی برای بار دوم هم حقیقتا چیزی جز کلی گویی، وعده دادن‌های توخالی و حرفای دل خوش کُنک بدون پایه و اساس علمی چیزی دست گیرم نشد...
کتاب خیلی گویی
زیاده داشت و میشد نکات مهم تر اون رو حتی توی ۵۰ صفحه خلاصه کرد!
اینکه فقط بگیم عادات بد باید حذف بشن و به سمت هدف‌ها حرکت کنیم باعث نمیشه تغییری حاصل بشه، باید دلایل عدم موفقیت رو از دیدگاه علمی و روانشناسانه بررسی کرد نه حرفای قشنگ...
ترلان *
۱۳۹۹/۸/۳۰
کتاب راه جان آخه هدفت چیه که اینقدر داری دل همه رو میبَری؟؟ شرمنده می‌کنی واقعا...
این کتاب خییییلی خوبه، برای حل مسائل باید سوال درست رو از مغزمون بپرسیم، من خیلی وقت پیش به این موضوع رسیده بودم ولی فراموش کرده بودم، مرسی که یادم آوردی♥️♥️
Bigard Moh
۱۴۰۰/۱۰/۱۸
در کل کتاب خوبیه ولی مطالبی که بیان کرده راجب تمرکز، تندخوانی وتفکر جای تحقیق و بررسی علمی بیشتر و ارائه مثال های عملی بیشتر رو داره مثلا جایی که گفته برای حفظ لغات غیر مرتبط از تصویرسازی ذهنی استفاده کنید همون تصویرسازی هم نیاز به هوش وصرف وقت دارهمثلا من میخوام ازاین روش برای حفظ سوره قلم استفاده کنم. 1کلمه هر آیه رو به عنوان رمز آیه انتخاب میکنم، مثلا کلمات: قلم، مجنون، اجر بی منت، خلق عظیمحالا باید برای مرتبط کردن اونا از تصویر سازی استفاده کنم چکار کنیم که تو این تصویرسازی کردن مهارت پیدا کنیم؟ یا جایی که گفته به جای تفکر خطی از تفکر نمایی استفاده کنیم به نظرم باید از مثالای عملی بیشتر برای فهم مطلب استفاده می کرد.
ALI REZAEI
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
این یک کتاب نیست... یک رفیقه یک معلم از اون باحالاش البته خیلی هم دانا این کتاب گامی هست ب سوی پیشرفت و تکامل... من تقریبا کتابای زیادی رو خوندم از بعضی هاشون متاسف شدم ک خریدمشون ولی‌ی سری دیگه هستند ک باور دارم فراتر از قیمت خودشه و این کتاب هم همینطور است... ۱_ اطلاعات بسیار دقیق ۲_زبان ساده و ک البته ترجمه عالی ب این موضوع کمک میکنه ۳_اوردن نقل قول از دیگران با ذکر منبع دقیق ۴_داستان‌های جذاب ک در گیرایی ب شدت کاربدی هست ۵_طبقهبندی اطلاعات طبقه ب طبقه و مرتبط
سمیرا ابراهیمی
۱۴۰۱/۱/۲۰
بسیار عالی
چون انسان رو از دید نامحدود بودن مورد بررسی قرار داده. و دقیقا کتابی است که باید در موارس تدریس شود تا دانش اموزان بدون مقایسه خود با دیگران بتوانند با باور اینکه محدویتی برای یادگیری اناها وجود ندارد و فقط رشته‌های عصبی مغز مانند ماهیچه باید تقویت شود تا یادگیری صورت گیرد و همه یاد هر
میتوانند بگیرند انچه را که بخواهند واقعا یاد بگیرند فقط باید باور‌های محدودی و غلط رو با باور‌های نامحدود جایگزین کنند و سپس معجزه رخ میدهد
مشاهده همه نظرات 648

راهنمای مطالعه کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

برای دریافت کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.