معرفی و دانلود کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

عکس جلد کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

جیم کوییک بدون شک بهترین مربی مغز در جهان محسوب می‌شود و در کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید که پرفروش‌ترین کتاب‌ نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به شمار می‌آید، راه‌هایی برای حفظ سلامت مغز در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما می‌آموزد تا از آن بهترین و بیشترین استفاده را داشته باشید.

درباره‌ی کتاب بی‌حد و مرز:

چه می‌شد اگر می‌توانستید کتاب‌های بیشتری بخوانید؟ اگر اراده و پشتکار کافی داشتید الان کجا بودید؟ چه مشکلاتی جلوی تمرکز و پیشرفت شما را می‌گیرد؟ فکر می‌کنید کدام افکار محدود کننده نمی‌گذارند به دنبال رویاهای خود بروید؟

اگر شما هم سوالاتی مانند این موارد دارید، اما نمی‌دانید چگونه و از کجا باید شروع کنید نگران نباشید، جیم کوییک (James Kwik) سال‌هاست که کمک کردن به دیگران را هدف زندگی خود قرار داده است. این فرد به عنوان مربی پرورش و سلامت ذهن شناخته می‌شود و برای مدتی به شخصیت مهم و بزرگی مانند ایلان ماسک هم کمک کرده است.

این مربی مجرب اکنون تجربیات خود را در کتاب بی‌حد و مرز (Limitless) در اختیار تمام مردم دنیا قرار می‌دهد و به دیگران یاری می‌رساند تا در مسیر درست قدم بردارند. قبل از هر چیزی باید به این حقیقت برسید که باور به محدود بودن، شما را از بزرگترین آرزوهایتان بازمی‌دارد و کتاب بی‌حد و مرز نیز بر همین موضوع تمرکز دارد. کتاب حاضر، راهنمایی‌تان می‌کند تا محدودیت‌های ذهنی خود را کنار بگذارید و می‌آموزید که چگونه مغز و حافظه خود را ارتقا دهید و با ایجاد عادت‌های سالم و استفاده‌ی بهینه از زمان پیشرفت نمایید.

البته جیم پیش از آن که آموزش‌های خود را شروع کنید در توضیحی مفصل، شما را با چهار خائن اصلی زندگی‌تان آشنا می‌‌کند و متوجه می‌شوید که به احتمال زیاد این چهار عامل هستند که سد راه پیشرفتتان بوده‌اند: اطلاعات زیاد دیجیتالی، گیجی دیجیتالی، نسیان دیجیتالی و برداشت و نتیجه‌گیری دیجیتالی!

در مجموع، در کتاب بی‌حد و مرز می‌آموزید تا بر تبعات منفی دنیای دیجیتال غلبه کنید و عوامل آسیب‌زا را از خود دور سازید و با پشتکار در مسیر آرزوهای‌تان قدم بردارید.

مطالعه‌ی کتاب بی‌حد و مرز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

اگر تمایل دارید عملکرد ذهن خود را در دنیای دیجیتالی ارتقا دهید و بهره‌وری خود را از مغزتان افزایش دهید، کتاب حاضر بهترین گزینه برای‌تان است و مطمئن باشید از خواندن آن پشیمان نخواهید شد؛ چرا که کتاب بی‌حد و مرز تاکنون به بسیاری از انسان‌های دنیا کمک کرده است.

نکوداشت‌های کتاب بی‌حد و مرز:

- جیم کوئیک می‌داند که چگونه از من به عنوان یک انسان حداکثر بهره را ببرد. (ویل اسمیت)
- این کتاب مکاشفه‌ای در زمینه‌ی یادگیری محسوب می‌شود. (دکتر رودی تانزی، محقق بیماری آلزایمز)
- به کسی بیشتر از جیم کوویک و برنامه‌های او برای بهینه سازی عملکرد مغز اعتماد ندارم. (دکتر دانیل آمن، نویسنده)
- هیچ قرص نبوغی وجود ندارد، اما جیم به شما فرآیند باز کردن بهترین مغز و روشن‌ترین آینده را می‌دهد. (دکتر مارک هایمن، رئیسِ دپارتمانِ راهبرد و نوآوری در مرکزِ پزشکی کلینیکِ کلیولند، نویسنده‌ی 12 کتابِ پرفروشِ نیویورک تایمز)

جیم کوئیک را بیشتر بشناسیم:

جیم کوئیک یک متخصص مشهور در زمینه‌ی بهبود حافظه، بهینه‌سازی مغز و یادگیری سریع است. کوئیک پس از آسیب مغزی‌ای که در دوران کودکی داشت، دچار مشکلات بسیاری در زمینه‌ی یادگیری شد و راهکارهایی را برای بهبود چشمگیر عملکرد ذهنی خود ایجاد کرد. او از آن زمان زندگی خود را وقف کمک به دیگران کرده و به عنوان مربی مغز دانش‌آموزان، سالمندان، کارآفرینان و مربیان فعالیت داشته است.

کوئیک، مدافع سلامت مغز و آموزش جهانی است و به عنوان یک انسان خیرخواه در پروژه‌هایی بسیاری از جمله ایجاد مدارس از گواتمالا تا کنیا، ارائه‌ی خدمات بهداشتی، آب تمیز و یادگیری برای کودکان نیازمند فعالیت دارد. مأموریت جیم این است: هیچ مغزی نباید پشت سر گذاشته شود!

جملات برگزیده کتاب بی حد و مرز:

- ما برای متحول‌کردن دنیای خود، به جادو نیاز نداریم.
- تمام قدرت لازم برای این کار، درون خودمان است.
- تنها راهِ بُردن این است که سریع‌تر از دیگران بیاموزید.
- من نه‌تنها از تمام مغزهایی که دارم، بلکه از تمام مغزهایی که می‌توانم قرض بگیرم هم استفاده می‌کنم.
- تنها هدفِ واقعیِ آموزش این است که کاری کنید فرد دائم سؤال کند.
- آن‌که سؤال می‌پرسد، نمی‌تواند از جواب دادن طفره برود.
- زندگی هیچ محدودیتی ندارد، به‌جز محدودیت‌هایی که خودِ شما تعیین می‌کنید.

در بخشی از کتاب بی‌حد و مرز می‌خوانیم:

حالا باید ارزش‌های خود را در نظر بگیریم. می‌توانید بهترین عادات خود را یادداشت کنید، اما اگر ارزش‌هایتان با هدفِ نهایی هم‌خوانی نداشته باشند، موفق نخواهید شد. مثلاً فردی که دوست دارد نام‌های افراد را به ‌خاطر آورد باید برای روابط خود و ارتباطش با دیگر افراد ارزش قائل شود. رفتارِ شما باید از ارزش‌هایتان پشتیبانی کنند، در غیر این صورت هیچ انگیزه‌ای برای انجامشان نخواهید داشت.

ارزش‌های ما برای خود سلسله مراتبی دارند. اگر از شما سؤال کنم مهم‌ترین‌ چیز در زندگی‌تان چیست، شاید بگویید خانواده. سپس سؤال خواهم کرد خانواده چه کاری برایتان انجام می‌دهد. برای من، خانواده به معنای عشق است و برای شما شاید حس تعلق باشد. تمایزِ مهم این است که خانواده، ارزشی ابزاری است، ابزاری برای رسیدن به هدف. ارزش و هدفِ نهایی همان عشق و تعلق هستند. وقتی به ارزش‌های خود نگاهی می‌اندازیم، می‌توانیم مشخص کنیم آیا ارزشی که بیان کرده‌ایم هدف نهایی است یا اینکه خود ارزشِ دیگری را بیرون می‌کشد. ارزش‌ها باید اولویت‌بندی شوند. ارزش‌های من عشق، رشد، مشارکت و ماجراجویی هستند. (به همین ترتیب) هر ارزش به مرور رشد می‌کند و به ارزش بعدی منجر می‌شود. ارزش‌های فرد هر سال تغییر نخواهند کرد مگر اینکه شرایطی را در زندگی تجربه کنید که ارزش‌هایتان را تغییر دهند، مثل فرزنددارشدن، از دست دادنِ یکی از عزیزان یا پایان دادن به رابطه.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
بخش اول: ذهنتان را خالی کنید
1. بی‌حدومرزشدن
2. چرا این مسئله اهمیت دارد
3. مغزِ بی‌حدومرز شما
4. چطور این کتاب (یا هر کتابی) را بخوانیم و به‌ خاطر بسپاریم
5. جادوی باور
6. هفت دروغِ مربوط به‌یادگیری
بخش سوم: انگیزه‌ی بی‌حدومرز
7. هدف
8. انرژی
9. قدم‌های ساده و کوچک
10. جریان یا غرقگی
بخش چهارم: روش‌های بی‌حدومرز
11. تمرکز
12. مطالعه
13. حافظه
14. تندخوانی
15. تفکر
خاتمه: بازگشتِ ممکن‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید
نویسنده
مترجمپگاه فرهنگ مهر
ناشر چاپینشر میلکان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۰۴
زبانفارسی
شابک978-622-2540-24-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های هوش و حافظه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

Vahid amroudi
۱۳۹۹/۸/۳۰
این کتاب بی‌نظیر رو از دست ندید، در هفته کتاب از برنامه فوق العاده‌ی کتابراه و هدایای نفیسی که قرار دادید بینهایت سپاسگزارم، با آرزوی سلامتی برای تیم خوب کتابراه
Ehsan Sahebnazar
۱۴۰۰/۷/۲۷
من نسخه اصلی این کتاب رو خریدم و جزو بهترین کتابهایی هست که دارم. فکر میکنم این ترجمه هم خیلی خوبه. کتاب شامل ۳ بخش اصلیه. قسمت اول mindset یا ذهنت هست که شما رو با توانایی‌های مغز آشنا میکنه و این قسمت کاملا علمی هست. خود جیم کوئیک در بچگی دچار ضایعه مغزی میشه و برای جبران اون بسیار تلاش و تحقیق و میکنه تا خودش رو درمان کنه واسه همین هم در این زمینه پیشرفت میکنه بیشتر تجربیات خودش رو بیان میکنه. قسمت دوم کتاب در مورد motivation یعنی انگیزه و هدف هست و به قدرت چرایی در انجام کارها، انرژی لازم جهت انجام کار، عادتها و شروع کارها با قدمهای کوچک و همچنین بصورت بازی در آوردن کارها و غرق شدن در کارها رو بیان میکنه. قسمت آخر کتاب هم method یا روش رسیدن به ذهن بینهایت رو بیان میکنه و بیشتر تمرینات عملی در همین قسمت آخر کتاب هست که بسیار مهمه و سخت هم هست چون باید تمرین و تکرار بشه. در اون تکنیکهای تمرکز، فکر کردن، مطالعه، تقویت حافظه و تندخوانی بیان شده. متاسفانه اکثر ما ایرانیها از قسمت سخت کارها فرار میکنیم و بعد کتابها رو قضاوت میکنیم که بد بودند، در صورتیکه بیشتر مواقع خودمون از سختی کارها میترسیم و از عمل کردن و تمرین کردن فرار میکنیم. بعد از خوندن بعضی از کامنتهای دوستان لازم دونستم این توضیح مختصر رو بگذارم و امیدوارم با خوندن این کتاب و عمل به تمریناتش روی تواناییهای خودتون سرمایه گذاری کنید و موفق باشید ❤🙏
Jamal dpm
۱۴۰۰/۱/۵
بعد از نوبت اولی که خوندن این کتاب رو تموم کردم با خودم گفتم شاید من خیلی سطحی خوندمش که چیزی دستگیرم نشد، واسه همین تصمیم گرفتم برای بار دوم مطالعه کنمش ولی برای بار دوم هم حقیقتا چیزی جز کلی گویی، وعده دادن‌های توخالی و حرفای دل خوش کُنک بدون پایه و اساس علمی چیزی دست گیرم نشد...
کتاب خیلی گویی
زیاده داشت و میشد نکات مهم تر اون رو حتی توی ۵۰ صفحه خلاصه کرد!
اینکه فقط بگیم عادات بد باید حذف بشن و به سمت هدف‌ها حرکت کنیم باعث نمیشه تغییری حاصل بشه، باید دلایل عدم موفقیت رو از دیدگاه علمی و روانشناسانه بررسی کرد نه حرفای قشنگ...
ترلان *
۱۳۹۹/۸/۳۰
کتاب راه جان آخه هدفت چیه که اینقدر داری دل همه رو میبَری؟؟ شرمنده می‌کنی واقعا...
این کتاب خییییلی خوبه، برای حل مسائل باید سوال درست رو از مغزمون بپرسیم، من خیلی وقت پیش به این موضوع رسیده بودم ولی فراموش کرده بودم، مرسی که یادم آوردی♥️♥️
FMmusicco
۱۴۰۰/۲/۱۶
در مجموع کتاب خوبی هست و برای اکثر افراد جذاب و کاربردی هست، مخصوصا نا ایرانی‌ها که سیستم آموزش پرورش قدیمی داریم و همیشه با تکرار و صرف انرژی بیهوده خواستیم چیزی رو طوطی وار یاد بگیرم.
من از کتاب لذت بردم و اگر در زندگیتون به آموزش نیاز دارید، از پیری ذهن و آلزایمر ترس دارید، اعتماد به نفس خودتون و در یادگیری از دست دادید و دچار بی برنامگی هستید حتما این کتاب رو بخونید.
شیما داربزین
۱۳۹۹/۹/۲
کتاب خیلی خوبیه. قیل از اینکه یادگیری رو شروع کنیم باید یاد بگیریم که چطور یاد بگیریم... این دقیقا اون چیز مهمی هست که تو هیچ مقطعی بهمون گفته نشده
مرسی از کتابراه، کاش میشد بعضی جاها رو بوک مارک یا هایلایت کرد☹
افشین آیتی
۱۴۰۰/۲/۱۷
هرکس که این کتاب رومطالعه کرده یه برداشتی کرده امانظرشخصی بنده اینه که جناب کوئیک بسیارساده وشیواافرادی روکه ذهنشون رومحدودکردن وفکرمیکنن که نمیشه فراتررفت سوق داده به سمت رشدواینکه هیچ ذهن وهوشی دربدوتولدنسبت به دیگری برتری نداره واین خودماییم که میتونیم به بهترین وجه پرورشش بدیم ازکتابراه هم تشکرمیکنم که اینجورکتابهارودرسایت قراردادن
سعیده ساعی
۱۴۰۰/۱/۵
با این کتاب مغزتان را بهبود دهید همه چیز را سریع یاد بگیرید. این کتاب در ابتدا به توصیف مغز و توانایی آن پرداخته و در طول فصل‌های بعدی راه کارهایی را پیشنهاد داده تا باورهای اشتباه را اصلاح کنیم و با تکیه بر توانایی هایمان موانع را از سر راه برداریم. کتاب با ارائه داستانهایی از کسالت جلوگیری کرده است. سلیس و روان هم هست.
مشاهده همه نظرات ۳۴۳

راهنمای مطالعه کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

برای دریافت کتاب بی‌حد و مرز: مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

مدیریت ذهن، ذهن، قدرت ذهن، آرامش ذهن، تقویت ذهن، مهارت­های ذهنی، توانایی های ذهن، شناخت ذهن، تغییر در خود، تغییر زندگی، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، تغییر رفتار، راه و رسم زندگی، آموزش خودباوری، تغییر خود، راهنمای موفقیت، رسیدن به موفقیت، خودباوری، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، نگرش مثبت، خودسازی، آرامش در زندگی، جیم کوئیک، رسیدن به خوشبختی، موفقیت شخصی، از بین بردن افکار منفی، راه های موفقیت، مثبت اندیشی، افزایش اعتماد به نفس، رسیدن به خواسته ها، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، قدرت درون، خودشناسی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، مهارت های تفکر، رسیدن به هدف، اسرار موفقیت، راز موفقیت، کتاب پرفروش، فکر کردن، پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب وال استریت ژورنال، خود یاری، کتاب تکنیک هایی برای بهبود عملکرد کارایی و تمرکز، جیم کوییک، جیک کویک، جیمز سی کوئیک، Limitless، core techniques to improve performance productivity and focus، Jim Kwik، James C Kwik