دانلود کتاب جادوی عزت نفس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جادوی عزت نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جادوی عزت نفس

کتاب جادوی عزت نفس نوشته‌ی پری عبادی، داستان زندگی بسیاری از ما انسان‌هاست؛ افرادی که وجود ارزشمند خودشان را نادیده گرفته و بعد از هر اتفاق کوچک و بزرگی با تازیانه‌های بی‌رحم سرزنش و تحقیر، دنیای‌ خود را سیاه و تاریک می­‌گردانند.

همه‌ی ما انسان‌ها اگر نتوانیم به اهدافمان برسیم، به جای تغییر در رفتار و ریشه‌یابی، بیشتر از قبل وجودمان را آلوده‌ی نفرت و کینه از خود و دیگران می‌کنیم. اما باید بدانیم که این کار جز آسیب رساندن به روح و روان ما کار دیگری نمی‌کند. پری عبادی در کتاب جادوی عزت نفس اشاره‌ای دارد به تمامی عواملی که سبب نارضایتی انسان‌ها در زندگی می‌شود.

ما همیشه حواسمان به این است که در چشم دیگران چطور به نظر می‌رسیم. این که آن‌ها از رفتار و گفتار ما چه برداشتی خواهند داشت و چه تصویری از ما در ذهنشان نقش خواهد بست. وقتی با فردی که برایمان بسیار مهم است و او را ارزشمند می‌دانیم، قرار ملاقات داریم، از قبل به تک‌تک کلماتی که قرار است به او بزنیم، فکر می‌کنیم. به این که چطور با او صحبت کنیم تا از نظر او فردی جذاب، قدرتمند و شایسته‌ی احترام باشیم و نتیجه‌ی دیدارمان موفقیت‌آمیز باشد.

اما آیا در رفتار با خودمان نیز ما همان فردیم؟! چرا خودمان را که ارزشمندترین فرد زندگی‌مان هستیم، محترم نمی‌شماریم. چرا درست وقتی که باید خودمان را باور کنیم تا نیروی ایمان، ما را به سمت آرزوهایمان هل دهد، با گفتگوهای درونی ناعادلانه، خودمان را پس می‌زنیم و با افکار منفی و دور از واقعیت، تمام احساسات و انگیزه‌مان را مورد بی‌رحمی قرار می‌دهیم؟

شما در این کتاب خواهید فهمید که گفتگوهای منفی و توجه بیش از حد به نظرات دیگران، چطور می‌تواند حال و آینده‌ی افراد را به نابودی بکشاند. راه‌های ساده و در عین حال فراموش شده‌ای وجود دارد که با عمل به آن‌­ها ما می‌­توانیم رنگ تازه‌ای به ذهن و در نتیجه زندگی خود بپاشیم. آن وقت است که به جای گله کردن از خود و دیگران می‌­توانیم هر روز موفقیت­‌های خود را جشن بگیریم و از این که خداوند هدیه‌ی زندگی را به ما بخشیده سپاسگذار باشیم. دست به کارهایی بزنیم که تا به امروز حتی جرأت فکر کردن به آن‌­ها را نداشتیم که نتیجه‌ی آن چیزی جز موفقیت در زمینه‌­ی مالی، ارتباطات اجتماعی و روابط خانوادگی نخواهد بود.

جملات برگزیده‌ی کتاب جادوی عزت نفس:

- یک دوست واقعی هیچ وقت جلوی راه شما را نمی‌گیرد، مگر این که در حال زمین خوردن باشید.
- خداوند به هرکس تابلوی نقاشی سفیدی در ابتدای زندگی او داده است. وقتی‌ که خدا به ما قلم‌مو برای رنگ می‌دهد، کلمه‌ی هدف را زمزمه می‌کند و ما را آزاد می‌گذارد تا هنرمند زندگی خود باشیم.
- نپذیرفتن مسئولیت ساده‌ترین راه برای افراد با عزت‌نفس پایین است که توجیهی برای ناکامی‌هایشان داشته باشند.

در بخشی از کتاب جادوی عزت ­نفس می‌خوانیم:

از چهارچوب در آن سیاه‌پوش را دیدم که داشت به سمت ما می‌آمد.

با صدایی بلند فریاد زدم: «من از این لحظه تا آخرین لحظه‌ی عمرم در کنارت هستم. تو را همان‌گونه که هستی دوست دارم و نمی‌گذارم هیچ فکر منفی‌ای به تو صدمه بزند. تو قوی‌ترین و ارزشمندترین دارایی منی. من تو را از تمام باورهای منفی که در زندگی‌ام سایه انداخته، آزاد می‌کنم. در همین حین سیاه‌پوش کاملاً به ما نزدیک شده بود. او مثل دودی سیاه و رقیق، بزرگ‌تر شده بود و با چهره‌ای پر از خشم و ناامیدی می‌خواست مانع از نزدیکی من و آن زن شود. با تمام قدرت بر ترسم از او غلبه کردم.

در این لحظه زن وجودم را محکم در آغوش گرفتم. چشمانم را بستم و احساس کردم سرشار از آرامشم... تا به‌ حال چنین لحظه‌ای را تجربه نکرده بودم. پرشده بودم از احساس خوشبختی. انگار چیزی را پیداکرده بودم که گمش نکرده بودم. چیزی را می‌دیدم که همیشه جلوی چشمانم بود؛ امانگاهش نکرده بودم. حس می‌کردم از تمام رنج‌ها و بدی‌ها خالی شدم و پر بودم از حس قدرت و انرژی. دوست داشتم این انرژی را مثل انوار خورشید در تمام دنیای اطرافم ساطع کنم.

چشمانم را به‌ آرامی باز کردم. دیگر نه خبری از آن سیاه‌پوش بود و نه تاریکی و غم و نه حتی بند و زنجیر. زن وجودم آزاد و رها بود و می‌خندید. زیباتر شده بود: یعنی زیباترین... چقدر می‌فهمیدمش. چقدر جای این لحظه در زندگی‌ام خالی بود...

 ۱۵۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-893160-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: آیینه چون نقش تو بنمود راست خودشکن، آیینه شکستن خطاست
فصل دوم: نشانه‌های عزت نفس پایین
فصل سوم: نشانه‌های عزت نفس بالا
فصل چهارم: تصویر زندگی بدون عزت نفس
فصل پنجم: راهکارهای افزایش عزت نفس
فصل ششم: تصویر زندگی با عزت نفس بالا
فصل هفتم: دلایل عزت نفس پایین
فصل هشتم: آغاز تغییر
تقدیر و تشکر
منابع

راهنمای دانلود کتاب جادوی عزت نفس

برای دانلود کتاب جادوی عزت نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جادوی عزت نفس

نظرات کتاب جادوی عزت نفس

فریده ایزدپناه
۱۳۹۹/۴/۵
سلام من ابن کتاب را واقعا پسندیدم همون چیزی بود که دنبالش میگشتم کمبود عزت نفس در من خیلی جاها باعث شد که به حقم نرسم وحالا میخوام با تقویت عزت نفسم خودم را از نوع بسازم از نویسنده واقعا متشکرم وبه منابع ذکر شده در کتاب نیز رجوع خواهم کرد بی نهایت سپاس گزارم
هادی بهرام
۱۳۹۹/۸/۲۷
خرید این کتاب رو توصیه میکنم.
مطالبی که گفته شده اگر به عمل تبدیل بشه، قطعا چندبرابرش ب زندگیتون برمیگرده.
تمرینات و دستورالعمل هاش هم باید مرتب تکرار بشه تا موثر واقع بشه.
ممنون از نویسنده. 🙏🏻
Shadi M
۱۳۹۹/۱/۷
ساده، کارآمد. به سادگی نشونه‌های آدمهای با عزت نفس و بدون عزت نفس رو توضیح داده و با توضیح مراحل بالا بردن این خصوصیت مهم کتاب رو کامل کرده.
مشاهد همه نظرات (۳۲)