دانلود کتاب جن‌ها، خصوصیات آنها و راه‌های حفظ شدن از آنان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جن‌ها، خصوصیات آنها و راه‌های حفظ شدن از آنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جن‌ها، خصوصیات آنها و راه‌های حفظ شدن از آنان

کتاب جن‌ها، به تألیف عبدالحمید سحیبانی و ترجمۀ پدرام اندایش، به یکی از مهمترین مسائلی که باید بدانیم، می‌پردازد. شناخت درست از مخلوقی که مقابل انسان وجود دارد (جن)، امری با اهمیت است، مخلوق عجیبی که در آیات قرآن و احادیث شریف از آن بسیار سخن آمده و امامان از آن زیاد در کتاب‌هایشان، سخن گفته‌اند. با خواندن این کتاب، خصوصیات و راه‌های حفظ شدن از جن ها را خواهید آموخت.

به دلیل سخن زیادی که از موضوع جن در قرآن و سنت و کتاب‌های مرجع حدیث وجود دارد، کتاب جن‌ها، (خصوصیات و راه‌های حفظ شدن از آنان)، مختصری درباره‌ی شناخت این مخلوقات گردآوری شده است که شامل صفات و خیر و شر آن‌هاست و همچنین وسیله‌هایی که انسان از شر آنها محفوظ می‌ماند، مخصوصاً در این زمان که اکثر افراد از آن اطلاعاتی نداشته و به شکل زیادی با جادوگران و دعا نویسان ارتباط برقرار می‌کنند. کسانی که از بین جن‌های کافر دوستانی بر می‌گیرند تا گمراه سازند و گمراه شوند. مصیبتی که در زمان ما به عده‌ی زیادی از مردم وارد می‌شود، همان تسلط جن‌های کافر بر آن ها و مبتلا شدن به مریضی صرع [و دیگر مریضی‌ها است]. تا آن مبتلا شدگان به این مصیبت بدانند که این برای آنها امتحان و آزمایش است و کسی که به این مصیبت دچار شود و صبر نماید، پاداش او بهشت است.

این موضوع دارای ریزه‌کاری‌ها و مسائلی پنهانی می‌باشد و تنها با نگریستن و دقیق شدن زیاد در آن می‌توان اطلاعات زیادی بددست آورد. امور آورده شده در این کتاب است:

1- شناساندن آنها همراه شرح و بیان
2- ذکر خصوصیات آن‌ها
3- بیان آزار دادن انسان توسط جن و کیفیت آن
4- راه‌های حفظ شدن از شر آن‌ها

عبدالحمید سحیبانی وقت و کوشش خود را برای تألیف این کتاب صرف نموده و همچنین به مباحثی از جمله معنای جن در لغت و اصطلاح می‌پردازد: «الجن» در لغت: اسم جنس جمعی می‌باشد و واحد آن «جنی» است و آن از «الاجتنان» گرفته شده است و آن پوشیده و مخفی معنا می‌دهد و به این نام نامیده شده‌اند چون آنان از انسان ها در خفی می‌باشند و مردم آنها را نمی‌بینند و جمع «جنان» همان «جنة» است.

همچنین جنین به این نام نامیده می‌شود، چون در شکم مادرش پوشیده می‌باشد. اما «جن» در اصطلاح:  آن نوعی از روح‌های عاقل و [غالباً] سرکش و دارای تکلیف به مانند آنچه انسان بر آن می‌باشد، هستند. از ماده و مواد نمی‌باشند و از حس‌ها پنهان هستند، بر اساس سرشت آنها و شکل حقیقی آنها دیده نمی‌شوند، می‌خورند و می‌آشامند و ازدواج می‌کنند، برای آنها فرزندانی وجود دارد و بر اساس اعمالشان در آخرت مورد حساب و کتاب قرار می‌گیرند.

 ۸۷ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94312-2-9 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقـدمه‌ی مؤلف
معنای جن در لغت و اصطلاح
حُکم إیمان به وجود جن
خصوصیات جن‌ها
فصل درباره‌ی آزار دادن انسان توسط جن و کیفیت آن
راه های حفظ شدن از شیطان‌هایی که از جنس جن می‌باشند
حفظ شدن‌هایی که در اذکار وجود دارد
حفظ شدن‌هایی که در عبادات وجود دارند
حفظ شدن‌هایی که در رفتار با دیگران حاصل می‌شود
حفظ کردن‌هایی که در خانه و خانواده و اجتماع وجود دارد
در تجارت و وارد شدن به بازار
در سفر

راهنمای دانلود کتاب جن‌ها، خصوصیات آنها و راه‌های حفظ شدن از آنان

برای دانلود کتاب جن‌ها، خصوصیات آنها و راه‌های حفظ شدن از آنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جن‌ها، خصوصیات آنها و راه‌های حفظ شدن از آنان
پوریا سلگی
۱۳۹۶/۹/۵
این که همش توضیح المسائل بود
بشارت اباذری
۱۳۹۷/۹/۱۱
به نظر من هم در مورد جن کم توضیح داده شده خیلی کلی بود
مهدی مختاری
۱۳۹۷/۸/۱۶
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)