دانلود کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری

  • از: جف کینی، فرخ بافنده
  • ناشر: انتشارات نیکو نشر
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری

کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری نوشته‌ی جف کینی، زندگی پسر بچه‌ای را با زبانی طنزآمیز روایت می‌کند که به معنای واقعی بی‌عرضه است. این مجموعه دربردارندۀ داستان‌های مصور طنز هست که مخصوص گروه سنی «ج» و «د» است.

گرگ هفلی به دردسر بزرگی می‌افتد. به مدرسه خسارت می‌زنند و گرگ، مظنون اصلی است؛ اما او بی‌گناه است یا دست کم تا حدودی بی‌گناه است. چیزی نمانده که پلیس او را دستگیر کند؛ اما برف و کولاک شدیدی اتفاق می‌افتد و خانواده‌ی هفلی در خانه‌شان زندانی می‌شوند. گرگ می‌داند که وقتی برف‌ها آب شود، باید با حقیقت تلخ روبه‌رو شود؛ اما آیا مجازات پلیس بدتر از گیرافتادن با خانواده‌ات در تعطیلات کریسمس است؟

جف کینی (Jeff Kinney) نویسنده، طراح بازی، کارتونیست، بازیگر و کارگردان، مجموعه کمیک‌ استریپی به نام ایگدوف که در نشریه‌ی دانشجویی دایاموندبک منتشر می‌شد را خلق کرد. کینی با نویسندگی و تصویرگری مجموعه کتاب‌های کودک "دفترچه‌ خاطرات یک بی‌عرضه" به شهرت رسید. او آن را در 1998 طراحی کرد، اما اولین بار در آوریل 2007 به شکل کتاب چاپ و منتشر شد. مجله‌ی تایم در آوریل 2009 نام کینی را در زمره‌ی تأثیرگذارترین اشخاص جهان آورده است.

در بخشی از کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری (The Wimpy Kid Movid Diary) می‌خوانیم:

گرگ هفلی از روز اول مثل الآن کامل نبود. اونم مثل هر بچه‌ی دیگه‌ای، مجبور بود تغییر بکنه و بزرگ بشه تا بتونه توی این دنیا روی پای خودش بایسته.

در اصل، زمانِ واقعاً زیادی طول کشید تا گرگ رشد کنه و بشه اون شخصیتی که امروز هست. البته با توجه به اینکه اون اصولاً خیلی لاغر و مردنیه، این قضیه یه جورایی عجیبه.

همون‌طور که می‌بینی، گرگ اولش یه کم سخت راه افتاد، ولی با گذر زمان کامل شد.

در مدتی که شکل و قیافه‌ی گرگ داشت درست می‌شد، داستانای زندگی‌ش هم شکل گرفتن. تموم ایده‌های مجموعه «خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه» روی همون دفتر یادداشتی نوشته شدن که گرگ اولین بار اونجا سر و کله‌ش پیدا شد.

 ۲۰۹ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7253-46-8 

چاپ ۱۳۹۰: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری

برای دانلود کتاب خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه: ماجراهای روزهای فیلمبرداری
مریم خانم
۱۳۹۹/۳/۲۶
بسیار عالی و خواندی
محمدرضا کشمیری
۱۳۹۹/۱/۶
خیلی عالی ممنون از کتابراه
محمد نادری
۱۳۹۹/۴/۱۵
عالی بود حتما جلد‌های دیگه رو هم بخونید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)