دانلود کتاب درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای

  • از: رندی گیج، مریم رضاآسا
  • ناشر: انتشارات رخداد کویر
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای

کتاب درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای نوشته‌ی رندی گیج، به زبانی ساده و خلاصه به شما می‌آموزد که در بازاریابی شبکه‌ای چگونه یک رهبر واقعی باشید و رهبران واقعی به سازمان تحویل دهید.

کتاب درسنامه‌ی رهبری (Lead your team) در حقیقت نتیجه‌ی یک مصاحبه‌ی رندی گیج (Randy Gage) با رادیو است. گزارشگر از او پرسید اگر می‌توانست به عقب برگردد، به خود جوان‌ترش چه می‌گفت؟ او فکر کرد اگر می‌توانست سی سال به عقب برگردد و با خودش که مرد جوان و عصبی دچار اختلال اضطراب اجتماعی بود و تازه وارد حرفه‌ی بازاریابی شبکه‌ای شده بود و امیدی به ثروتمند شدن نداشت صحبت کند، مطالب این کتاب را با او در میان می‌گذاشت.

این توصیه‌ها به او کمک می‌کرد که بفهمد توانایی کافی برای دستیابی به موفقیت را دارد و در نهایت خود را در جایی می‌دید که به افراد بسیاری در پیمودن این مسیر کمک کند. نویسنده‌ی این اثر تمام تلاشش را می‌کند تا حق مطلب را در مورد این حرفه ادا کند و بگوید که چیزی فراتر از پول، سفر، و ماشین‌های آن‌چنانی است. او دوست دارد شما بدانید این حرفه حکم سفری را دارد که زندگی انسان را متحول می‌کند.

آیا می‌دانستید که کسب و کارهای فروش مستقیم و بازاریابی شبکه‌ای در حال تغییرند؟ آن هم تغییراتی شگرف و اساسی، با روندی رو به رشد. اما هنوز هم اگر وارد اتاق کنفرانس هتلی شوید، ممکن است ارائه‌ای به سبک ارائه‌های دهه‌ی 90 یا حتی 80 ببینید. دهه‌ی حاضر، دهه‌ی تغییراتی شگرف در تاریخ بشر است. اما هنوز هم افراد بسیاری در این حرفه هستند که به این درک نرسیده‌اند که به چنین تغییراتی نیاز دارند.

رندی گیج بیش از سی سال در این حرفه تجربه دارد و در پانزده یا بیست سال اخیر به سطوح بسیار بالایی از این حرفه رسیده است. هم اکنون از تولیدکنندگان برتر به شمار می‌رود و مشاوره‌های شرکتی ارائه می‌دهد، و تا به حال هزاران نفر از پردرآمدترین افراد شرکت‌های مختلف را شخصاً تعلیم داده است. این تجربیات، نگرش جالبی در زمینه‌ی کسب و کار و نحوه‌ی متحول کردن آن برای او به ارمغان آورده است. آمار جمعیتی افرادی که وارد این حرفه می‌شوند تغییرات بسیاری داشته و در نتیجه‌ی آن، خصوصیات افرادی که در این حرفه به موفقیت دست می‌یابند هم تغییر کرده است.

رسانه‌های اجتماعی و اینترنت بسیاری از سنت‌های قدیمی و جا افتاده در این حرفه را تغییر داده‌اند. نرم‌افزارهای موبایل نیز سرعت این روند را به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش داده‌ است. استانداردهای نظارتی دولت هم متحول شده و فرهنگ و هنجارهای اجتماعی هم دستخوش تغییر شده‌اند.

همان طور که می‌بینید، در دنیای متفاوت و جدیدی به سر می‌برید و دقیقاً همین امر نویسنده را به نگارش این کتاب واداشته است؛ تا کمکی باشد برای افرادی مثل شما که می‌خواهید تیم بزرگی را رهبری کنید و نماینده‌ی آن نوع رهبری الهام‌بخش و توانمندساز باشید که این حرفه در حال حاضر شدیداً به آن نیاز دارد. زمانی می‌توان با خیال راحت، اطمینان داشت که سازمان به رشد پایدار خود ادامه می‌دهد که اصول اساسی در آن سازمان فرهنگ سازی و نهادینه شود. داشتن رهبران واقعی رمز پایداری یک سازمان به شمار می‌رود.

جملات برگزیده‌ی کتاب درسنامه‌ی رهبری:

- عیار رهبری واقعی با تعداد رهبرانی که پرورش می‌دهید مشخص می‌شود.
- ما باد را کنترل نمی‌کنیم، ما تنها می‌توانیم جهت بادبان‌هایمان را کنترل کنیم.
- اگر می‌خواهید رهبر و الهام‌بخش یک سازمان بزرگ باشید، باید راه‌حل ارائه دهید.
- رهبری به مفهوم مهارت ترغیب افراد به انجام داوطلبانه‌ی کارهایی است که در حالت عادی تمایلی به انجام آن‌ها ندارند.

در بخشی از کتاب درسنامه‌ی رهبری می‌خوانیم:

شما به افرادی نیاز دارید که آن‌ها هم به شما نیاز دارند. پس نیازی به قبولاندن، التماس کردن، یا متقاعد کردن نیست. وقتی با کسی تماس می‌گیرید، ذهنیت «تنها سه فرصت» را در سر داشته باشید، یعنی برای متقاعد کردن فرد به بیش از سه سؤال او پاسخ ندهید.

کسی که قطعاً دنبال این کار باشد، پاسخ مثبت می‌دهد. در این صورت، مکان و زمان ملاقات را تعیین کنید و تلفن را قطع کنید. تا شور و شوق‌تان تمام نشده، تماس بعدی را بگیرید. بیشتر مردم سعی می‌کنند پشت تلفن سؤال پیچ‌تان کنند. مثلاً می‌گویند:
دقیقاً چه کاری است؟
مثل همان گلدکوئست است؟
یکی از همین شرکت‌ها است؟
چه جور کاری است؟

این فرصت اول آن‌ها است. هر سؤالی که پرسیدند، با این سؤال جواب‌شان را بدهید، «آیا کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول رابرت کیوساکی را خوانده‌ای؟ توی جلسه‌ای که می‌گویم همه‌ی این‌ها را توضیح می‌دهند. می‌توانی بیایی؟»
اگر پاسخ مثبت بود، مکان و زمان ملاقات را تعیین کنید و تلفن را قطع کنید. و تا شور و شوق‌تان تمام نشده، تماس بعدی را برقرار کنید.

بعضی‌ها دوباره می‌پرسند:
دقیقاً چه کاری است؟
مثل همان گلدکوئست است؟
یکی از همین شرکت‌ها است؟
چه جوری کاری است؟

این فرصت دوم است. هر سؤالی که پرسیدند، مجدداً بگویید، «آیا کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول رابرت کیوساکی را خوانده‌ای؟ توی جلسه‌ای که می‌گویم همه‌ی این‌ها را توضیح می‌دهند. می‌توانی بیایی؟»

 ۱۵۲ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97709-6-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
درس اول: برای باختن برنامه‌ریزی نکنید
درس دوم: در بازار دست فروش‌ها دنبال الماس اصل نگردید
درس سوم: همانندسازی واقعیت دارد
درس چهارم: فروشندگی بهتر از بی‌پولی است!
درس پنجم: یا با تمام قوا پیش بروید، یا همین الان کنار بکشید!
درس ششم: انتخاب کننده باشید
درس هفتم: بالا شاخه‌ای شما چک‌های‌تان را نقد نمی‌کند درآمد شما به جیب بالا شاخه‌ای‌تان نمی‌رود
درس هشتم: دروغی به اسم آبجکشن
درس نهم: تبلیغلات فریبنده جایی در این حرفه ندارد
درس دهم: به دنبال تأیید دیگران نباشید
درس یازدهم: بهترین سرمایه‌گذاری
درس دوازدهم: داستان‌های الهام بخش تعریف کنید
درس سیزدهم: جذب مشتری را تا جای لازم ادامه دهید
درس چهاردهم: استاد رابطه‌سازی باشید
درس پانزدهم: استاد بزرگ دعوت کردن باشید
درس شانزدهم: دسته‌بندی کنید
درس هفدهم: مشکلات را حل کنید
درس هجدهم: عوامل انحراف را از بین ببرید!
درس نوزدهم: کنترل صحنه را در دست بگیرید
درس بیستم: چالش‌های مسیر ... خود مسیر هستند
درس بیست و یکم: خودتان را اخراج کنید
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای

برای دانلود کتاب درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه‌ی رهبری: 21 درس برای تبدیل شدن به رهبر در بازاریابی شبکه‌ای
سید حسین صهری
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
کتابی بسیار پربار و پرمحتوایی بود
Esmaeil Dehdari
۱۳۹۹/۷/۱۲
عالیه این کتاب، به افراد فعال در سازمانهای بزرگ پیشنهاد میکنم
محمدامین سواری
۱۳۹۹/۵/۲
واقعا کتابی پر از مطالبی مفید در بازاریابی هست ازش استفاده کنین ورشد شخصی خودتان را بالا ببرید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)