دانلود کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه

کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه نوشته‌ی پت زیتلو میلر، ماجرای آموزنده‌ی دختر بچه‌ای است که برای اولین بار به مدرسه می‌رود. او دو دوست کدو حلوایی دارد که آن‌ها را با خود به مدرسه می‌برد و فکر می‌کند که با وجود آن‌ها به دوست دیگری احتیاج ندارد، اما ماجراهایی جالب باعث می‌شود تا سوفی نظرش در مورد مدرسه، دوست پیدا کردن و بسیاری از مسائل تغییر کند.

موضوع کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه چیست؟

روز اول مدسه سوفی است و مادرش به او می‌گوید که در مدرسه به او خوش می‌گذرد و کلی دوست جدید پیدا خواهد کرد، اما سوفی با ناراحتی می‌گوید که هیچ دوستی نمی‌خواهد، چرا که دو دوست کدو حلوایی دارد و آن‌ها را هر روز با خود به مدرسه می‌برد. سوفی روزهایش را در مدرسه بدون اینکه با بچه‌ها دوست شود، سپری می‌کرد تا اینکه دوستان کدو حلوایی‌اش که همیشه همراه سوفی بودند، کم‌کم شروع به فاسد شدن کردند... به نظر شما سوفی می‌تواند در مدرسه دوستانی را برای خودش پیدا کند و مثل بقیه‌ی بچه‌ها بازی کند و بخندد؟

پت زیتلو میلر (Pat Zietlow Miller) با وجود داستان کودکانه و ساده‌ی کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه (Sophie's Squash Go to School)، به مفاهیم زیادی اشاره می‌کند. کودکان با خواندن این داستان یاد می‌گیرند که مدرسه جایی پر از بچه‌های هم سن و سال خودشان است که می‌توانند در آن کلی دوست خوب پیدا کرده و با همدیگر بازی کنند.

مفهوم دیگر داستان، اشاره به داشتن دوستان واقعی در زندگی است و اینکه هیچ چیزی حتی عروسک و ... نمی‌توانند جایگزین همبازی واقعی باشند. نکته‌ی دیگر کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه، اشاره‌ی ظریف به مفهوم از دست دادن برای کودکان است. در این داستان سوفی دوستان کدو حلوایی‌اش را از دست می‌دهد، اما در عوض دوستانی جدید و واقعی پیدا می‌کند.

درباره‌ی مجموعه سوفی و کدو حلوایی:

این مجموعه‌ی دو جلدی محبوب و پرطرفدار که جلد اول آن برنده و نامزد جوایز ادبی متعددی در دنیا شد، ماجراهای شیرین و آموزنده‌ی دختری به نام سوفی را به تصویر می‌کشد که علاوه بر اینکه اوقات خوبی را برای کودکان رقم می‌زند، پیام و مفاهیم با ارزش و تاثیرگذاری را نیز به آنان می‌آموزد.

پیدا کردن دوست خوب در زندگی و عشق ورزیدن به دیگران، اصلی‌ترین مفاهیم داستان‌های مجموعه سوفی و کدو حلوایی (Sophie's Squash) است که علاوه بر این، با قصه‌ای ساده و شخصیت دختری دوست داشتنی به نام سوفی، کودکان را با مفهوم از دست دادن و به دست آوردن در زندگی (مرگ و تولد) آشنا می‌کند.

پت زیتلو میلر را بیشتر بشناسیم:

او که حرفه‌ی خود را به عنوان خبرنگار روزنامه آغاز کرد، در مورد همه چیز، از شکار آهو گرفته تا رژیم‌های غذایی و... شروع به نوشتن کرد. سپس به یک شرکت بیمه پیوست و روزنامه و مجله آنجا را ویرایش کرد. اکنون او اطلاعات بیمه را روزانه و کتاب‌های کودکان را شبانه می‌نویسد. اولین کتاب تصویری او سوفی و کدو حلوایی بود که در سال 2013 منتشر شد؛ سپس با نوشتن کتاب مهربان باش در زمره‌ی نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفت.

کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه مناسب چه کسانی است؟

این داستان دوست داشتنی به همراه تصاویر زیبا برای کودکان سنین 3 تا 7 سال آموزنده و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه می‌خوانیم:

در اولین روز مدرسه، سوفی توی کلاسش سرک کشید. بچه‌ها همه جا بودند. می‌گفتند و می‌خندیدند و جست‌وخیز می‌کردند. مادرش گفت: «یک عالمه دوست پیدا می‌کنی.» سوفی کوله پشتی‌اش را محکم گرفت. گفت: «هیچ هم دوست پیدا نمی‌کنم.»

 ۳۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-390-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه

برای دانلود کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سوفی و کدو حلوایی در مدرسه

نظرات کتاب سوفی و کدو حلوایی در مدرسه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.