معرفی و دانلود کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

عکس جلد کتاب صوتی آرزو‌های یک زن
قیمت:
۷۰۰۰۰ 49000 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرزو‌های یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرزو‌های یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

کتاب صوتی آرزو‌های یک زن نوشته‌ی سیدنی شلدون، داستان زنی باهوش و ثروتمند است که برای رسیدن به قدرت دست به هر کاری می‌زند و همه را تحت سلطه خود درمی‌آورد. کیت بلکول برای این‌که امپراتوری بزرگ و باشکوهش را برپا سازد خیلی‌ها را قربانی کرده، حتی فرزندانش را... این رمان پرتعلیق از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 1982 بود و از روی آن ‌یک سریال موفق هم ساخته شد.

درباره‌ی کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

کیت بلکول جشن تولد نودسالگی‌اش را در سالنی باشکوه برگزار می‌کند. او قدرتمندترین زن آمریکاست؛ صاحب امپراتوری بزرگی است و ثروتی بی‌همتا دارد. در این جشن بسیاری از مقامات سیاسی حضور دارند و حتی رئیس‌جمهور آمریکا هم نماینده‌اش را فرستاده. همگی کیت را زنی بخشنده و بزرگوار می‌بینند که به خیلی‌ها کمک کرده است. اما کیت به این راحتی به اینجا نرسیده. او راهی دراز را پشت سر گذاشته و خیلی چیزها را فدا کرده.

حدود 100 سال پیش پدرش، جیمز از اسکاتلند به آفریقای جنوبی می‌رود تا در تجارت پرسود الماس وارد شود. او مردی فرصت‌طلب است که برای رسیدن به پول دست به هر کاری می‌زند. شریکش در آنجا او را دور می‌زند و به جان وی سوءقصد می‌کند اما جیمز جان سالم به درمی‌برد و انتقامش را به‌سختی از او می‌گیرد. جیمز میلیون‌ها دلار الماس سرقت می‌کند و به ثروتی هنگفت می‌رسد. ده سال بعد کیت به دنیا می‌آید. کیت سن زیادی ندارد که پدر و برادرش را در شورش‌های آفریقای جنوبی از دست می‌دهد. حالا اوست و امپراتوری پدرش. کیت از همان سن یاد می‌گیرد که به کسی امیدوار نباشد...

کتاب صوتی آرزوهای یک زن (Master of the Game) یکی از بهترین و تحسین‌شده‌ترین آثار سیدنی شلدون (Sidney Sheldon) است. داستان زنی جاه‌طلب که برای رسیدن به قدرت همه‌چیز را زیر پا می‌گذارد. کیت از هیچ کاری ابا ندارد، چون از کودکی یاد گرفته که به کسی متکی نباشد و روی پاهای خودش بایستد. او حتی فرزندانش را هم قربانی قدرت‌طلبی خود می‌کند. سیدنی شلدون در این داستان خودخواهی و حرص چندین نسل این خانواده را نشان می‌دهد و از این می‌گوید که امپراتوری آن‌ها چطور شکل ‌گرفته؛ از پدر کیت که با سیاه‌پوستان به شکلی وحشیانه رفتار می‌کند و دست به سرقت می زند، تا خود کیت که حتی فرزندش را هم تحت سلطه خود درمی‌آورد...

آرزو‌های یک زن

کتاب صوتی آرزوهای یک زن، اثری پرتعلیق و حساب‌شده است. سیدنی شلدون شخصیتی چندوجهی و پیچیده خلق می‌کند و مسیر پرفراز و نشیب او را به خوبی نشان می‌دهد. سیدنی در داستانش به قدرت گرفتن محافظه‌کاران و جولان سرمایه‌داری و ارزش‌های آن هم کنایه می‌زند. این تریلر با تحسین زیادی از سوی منتقدین مواجه شد و خیلی‌ها آن را ستودند.

کتاب آرزو‌های یک زن توسط شراره شهلایی ترجمه شده و انتشارات لیوسا آن را به چاپ رسانده است. نسخه‌ی صوتی این اثر شنیدنی هم توسط ماه‌آوا با روایت شهین نجف زاده منتشر شده است.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

  • رتبه‌ی 1 پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز
  • کتاب منتخب انجمن ادبی کتاب ماه آمریکا
  • چهارمین کتاب پرفروش سال 1982 در آمریکا

نکوداشت‌های کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

  • سیدنی شلدون، این استاد چیره‌دست قصه‌گویی، در اوج خود است. (یواس‌اِی تودِی)
  • باید حتماً این کتاب را خواند. (نیویورک‌تایمز بوک ریویو)

اقتباس‌های تلویزیونی و ادبی از کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

بر اساس این کتاب یک سریال 3 قسمتی ساخته شده که در آن دیان کنون و ایان چارلسون نقش‌های اصلی را بر عهده داشتند. کوین کانر و هاروی هارت سازندگان این مجموعه بودند که در سال 1984 از شبکه‌ی سی‌بی‌اس آمریکا پخش شد.

پس از درگذشت شلدون، نویسنده‌ای به نام تیلی بَگشو، با الهام از کتاب آرزوهای یک زن، داستانی در ادامه‌ی آن نوشت. این کتاب «Sidney Sheldon's Mistress of the Game» نام داشت و به نسل بعدی خانواده‌ی بلکول و فرزندان او می‌پرداخت.

کتاب صوتی آرزو‌های یک زن برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به طرفداران رمان‌های تریلر و پرهیجان توصیه می‌شود. اگر دوستدار سیدنی شلدون و داستان‌های پرتعلیق او هستید، این کتاب را از دست ندهید.

با سیدنی شلدون بیشتر آشنا شویم

سیدنی شلدون (2007-1917) نمایشنامه‌نویس، فیلم‌نامه‌نویس و داستان‌نویس معروف و تحسین‌شده‌ی آمریکایی است. او کارش را با نمایشنامه‌نویسی و نوشتن تئاترهای موزیکال برای سالن‌های برادوی شروع کرد. او به خاطر یکی از نمایش‌هایش جایزه‌ی تونی هم برد. شلدون پس از موفقیت در برادوی به سینما رفت و فیلم‌نامه‌ی چندی از معروف‌ترین فیلم‌های کمدی دهه‌ی 1940 و 1950 میلادی را نوشت. او برای فیلم «مرد مجرد و دختر جوان» اسکار بهترین فیلم‌نامه را به دست آورد. در این کمدی رمانتیک، کری گرانت و شرلی تمپل بازی می‌کردند. سیدنی در دهه‌ی 1960 داستان‌نویسی را آغاز کرد و مثل مدیوم‌های دیگر در این حوزه هم موفق بود. رمان‌های سیدنی شلدون بیشتر معمایی و تریلر بودند و تقریباً همه‌ی آن‌ها در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار گرفتند. «اگر فردا بیاید» و «آسمان فرو می‌ریزد» از معروف‌ترین رمان‌های او محسوب می‌شوند.

در بخشی از کتاب صوتی آرزو‌های یک زن می‌شنویم

سه روز بعد آن‌ها در یک جشن مختصر و خصوصی ازدواج کردند. تنها شاهد آن‌ها دیوید بلک‌ول بود. در طول جشن جیمی حالت گنگی داشت. همیشه او بود که برای دیگران تعیین تکلیف می‌کرد و دستور می‌داد. حالا کس دیگری برایش تصمیم گرفته یود. نگاهی به مارگارت که در کنارش ایستاده بود انداخت، نسبتاً زیبا شده بود. او علاقه و احساسات مارگارت را نسبت به خود به خاطر آورد؛ اما حالا برایش فقط یک خاطره بود و دیگر آن التهاب و اشتیاق از بین رفته بود. او از مارگارت به‌عنوان وسیله‌ای برای انتقام‌جویی استفاده کرده و مارگارت برای او یک وارث به وجود آورده بود. کشیش گفت: حالا من شما را زن و شوهر اعلام می‌کنم، شما می‌توانید عروس را بوسید. جیمی خم شد و به‌آرامی گونه‌ی مارگارت را بوسید. حالا بریم خونه پسرمون در خونه منتظره.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
معرفی
69 دقیقه
کتاب اول - قسمت یک: جیمی، 1883 تا 1906
29 دقیقه
کتاب اول - قسمت دو
20 دقیقه
کتاب اول - قسمت سه
65 دقیقه
کتاب اول - قسمت چهار
29 دقیقه
کتاب اول - قسمت پنج
50 دقیقه
کتاب اول - قسمت شش
49 دقیقه
کتاب اول - قسمت هفت
45 دقیقه
کتاب اول - قسمت هشت
38 دقیقه
کتاب اول - قسمت نه
22 دقیقه
کتاب اول - قسمت ده
15 دقیقه
کتاب اول - قسمت یازده
45 دقیقه
کتاب دوم - قسمت یک: کیت و دیوید، 1906 تا 1914
29 دقیقه
کتاب دوم - قسمت دو
21 دقیقه
کتاب دوم - قسمت سه
31 دقیقه
کتاب دوم - قسمت چهار
20 دقیقه
کتاب سوم - قسمت یک: شرکت کیرگه برنت، 1914 تا 1945
61 دقیقه
کتاب سوم - قسمت دو
61 دقیقه
کتاب چهارم - قسمت یک: تونی، 1946 تا 1950
20 دقیقه
کتاب چهارم - قسمت دو
62 دقیقه
کتاب چهارم - قسمت سه
23 دقیقه
کتاب چهارم - قسمت چهار
10 دقیقه
کتاب چهارم - قسمت پنج
23 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت یک: ایو و الکساندرا، 1950 تا 1975
28 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت دو
41 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت سه
47 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت چهار
18 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت پنج
25 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت شش
47 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت هفت
48 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت هشت
25 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت نه
41 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت ده
28 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت یازده
48 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت دوازده
37 دقیقه
کتاب پنجم - قسمت سیزده
9 دقیقه
پایان کار کیت، 1982 _ قسمت یک
9 دقیقه
پایان کار کیت، 1982 _ قسمت دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آرزو‌های یک زن
نویسنده
مترجمشراره شهلایی
گویندهشهین نجف زاده
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ ساعت و ۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰۰ 49000 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آرزو‌های یک زن

برای دریافت کتاب صوتی آرزو‌های یک زن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.