معرفی و دانلود کتاب صوتی اعلام می‌کنم: 31 قولی که زندگی‌تان را متحول خواهد کرد

عکس جلد کتاب صوتی اعلام می‌کنم: 31 قولی که زندگی‌تان را متحول خواهد کرد
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعلام می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعلام می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اعلام می‌کنم: 31 قولی که زندگی‌تان را متحول خواهد کرد

آیا از قدرت شگفت‌انگیز کلام و کلماتتان آگاه هستید؟ می‌دانید که بار معنایی و نامرئی کلمات چه تأثیر قدرتمندی بر روی شما و افکارتان می‌گذارند؟ کتاب صوتی اعلام می‌کنم نوشته‌ی جول اوستین در همین زمینه نوشته شده است. با عمل به توصیه‌های رهگشای این کتاب زندگی‌تان را متحول خواهید کرد.

درباره‌ی کتاب صوتی اعلام می‌کنم

با یک تغییر و تحول بزرگ در زندگی‌تان تنها 31 روز فاصله دارید! جول اوستین (Joel Osteen) در کتاب صوتی اعلام می‌کنم (I Declare: 31 Promises to Speak Over Your Life) یک برنامه‌ی مدون 31 روزه در اختیار شما می‌گذارد که با عمل به رهنمودهای آن می‌توانید افکار منفی را از خود بزدایید و زندگی با نگرش مثبت را بیاموزید. او برای هر روز از این بازه‌ی زمانی 31 روزه بیانیه‌ای در نظر گرفته است که در آن از تجربیات شخصی، خاطرات، حکایت‌ها و تمثیل‌های شنیدنی برای تفهیم مقصود خود بهره می‌گیرد. مقصود کلی جول اوستین در این کتاب صوتی این است: «قدرت تأثیرگذاری کلمات را دست کم نگیرید.»

شاید شما هم جزو این دسته از انسان‌ها باشید یا این قبیل افراد را در اطراف خود دیده باشید که مدام در گفتارشان از کلمات و جملات منفی استفاده می‌کنند و در گوش همه و بیش از همه خودشان آیه‌ی یأس می‌خوانند. «این بار دیگر کرونا می‌گیرم»، «هیچ‌وقت نمی‌توانم از پس این کار بربیایم»، «مطمئن‌ام امروز قرار است اتفاق بدی بیفتد». جول اوستین در این کتاب صوتی از شما می‌خواهد قدرت اثرگذاری و بار معنایی واژه‌هایی را که بر زبان می‌آورید دست کم نگیرید.

این‌گونه نیست که کلمات شما وقتی بر کام و زبان‌تان می‌نشینند و بیان می‌شوند، مانند بخاری بی‌رنگ در هوا پراکنده و نیست گردند. آن‌ها نه‌تنها تأثیری غیرقابل چشم‌پوشی و اثبات شده بر مغز شما می‌گذارند، بلکه می‌توانند در امور جهان واقع نیز دخل و تصرف کنند. جول آستین معتقد است که این امری‌ست اثبات‌شده. او می‌گوید وقتی جمله‌ای را بر زبان می‌آورید، در حقیقت در حال پیشگویی کردن آینده‌ی خود هستید. اگر به‌اصطلاح «نفوس بد بزنید»، حتی در سطح جمله‌ای ساده مانند «من نمی‌توانم...»، اندیشه‌تان را از ساحت کلمات بی‌جان به ساحت اتفاقات واقعی خواهید برد.

ترسناک به نظر می‌رسد؛ نه؟ این که با به زبان آوردن گفتارهای منفی، کلامتان به حقیقت بدل شود. پس چاره چیست اگر این اندیشه‌های مخرب به سراغ ذهن ما بیایند؟ جول اوستین در کتاب صوتی اعلام می‌کنم برای این مورد یک راه‌حل ساده و در عین حال عملی و راهگشا در اختیارتان می‌گذارد. او می‌گوید حتی اگر این افکار به ذهنتان گذر کردند، به هیچ وجه آن‌ها را به زبان نیاورید. این‌گونه می‌توانید افکار منفی خود را در نطفه خفه کنید.

نشر صوتی ماه‌آوا ترجمه‌ی کمیل سلیمان‌پور از این اثر برگزیده را در قالب کتاب صوتی به علاقه‌مندان عرضه کرده است.

کتاب صوتی اعلام می‌کنم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به یک خودآموز موفقیت احتیاج دارید، اگر به کتاب‌های حوزه‌ی قانون جذب و روانشناسی عمومی علاقه‌مند هستید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم

او نویسنده، کشیش و واعظ مذهبی اهل آمریکاست. سخنرانی‌های اوستین در سراسر جهان علاقه‌مندان بسیاری دارد و آمار آن به ده میلیون بیننده در هفته می‌رسد. تمامی کتاب‌های او جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز به شمار می‌روند و برخی از آن‌ها بیش از هزار روز در صدر فهرست بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند. با انتصاب جول به‌عنوان کشیش ارشد کلیسای لیکوود تعداد عبادت‌کنندگان و مراجعه‌کنندگان به این کلیسا با افزایش قابل توجهی روبه‌رو شد. «کشیش خندان» لقبی است که مردم و مخاطبان آثار و سخنرانی‌هایش برای او انتخاب کرده‌اند. او تمام زندگی‌اش را وقف عمل به آموزه‌های عیسی مسیح و آموزش آن‌ها به مردم و تابانیدن نور ایمان و بشارت به قلب مردم جهان کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی اعلام می‌کنم می‌شنویم

وقتی اشتباه می‌کنید ممکن است دیگران از شما انتقاد کنند و کاری کنند تا احساس گناه کنید، طوری که انگار شما هیچ ارزشی ندارید، اما خدا می‌گوید: «هر اشتباهی کنی، من تو را می‌بخشم. بلند شو و بار دیگر شروع کن. آینده‌ی تو روشن‌تر از گذشته‌ی توست.»

دیگران ممکن است احساس کنند که شما استعدادی ندارید، جذاب نیستید یا چیز خاصی برای ارائه در شما وجود ندارد، اما خدا می‌گوید: «تو شگفت‌انگیز هستی. تو زیبایی. تو در نوع خود بی‌نظیر هستی.»

ممکن است مردم شما را ناامید کنند و شما را نپذیرند، حتی چیزهایی بگویند که می‌تواند روح شما را آزار دهد. اگر شما ارزش خود را فقط از آن‌ها دریافت کنید، در زندگی خود را فرومایه، نامن و بی‌ارزش خواهید دانست؛ اما اگر یاد بگیرید ارزش خود را از خداوند دریافت کنید و به آنچه او در مورد شما می‌گوید گوش دهید، خود را پذیرفته شده، مورد تأیید، بخشیده شده، با اعتماد به نفس و ایمن احساس خواهید کرد. شما در خواهید یافت بسیار با ارزش و دقیقاً همانی هستید که خدا می‌خواهد باشید.

کتاب مقدس می‌گوید: «شما شاهکار خدا هستید.» آیا می‌دانید که شاهکارها هرگز به صورت انبوه تولید نمی‌شوند؟ شما در خط مونتاژ تولید نشده‌اید. شما متوسط نیستید. شما معمولی نیستید. شما سفارشی تولید شده‌اید. شما نمونه هستید. خداوند شما را به بهترین صورت خلق کرده است. او به گذشته و آنچه انجام داده اید نگاه می‌کند، اما زمانی که شما را می‌بیند، می‌گوید: «این شاهکار من است. این بنده‌ی من بیشترین شادی را به قلب من می‌بخشد.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
روز اول
۵ دقیقه
روز دوم
۵ دقیقه
روز سوم
۵ دقیقه
روز چهارم
۵ دقیقه
روز پنجم
۵ دقیقه
روز ششم
۵ دقیقه
روز هفتم
۴ دقیقه
روز هشتم
۴ دقیقه
روز نهم
۲ دقیقه
روز دهم
۴ دقیقه
روز یازدهم
۴ دقیقه
روز دوازدهم
۵ دقیقه
روز سیزدهم
۵ دقیقه
روز چهاردهم
۵ دقیقه
روز پانزدهم
۵ دقیقه
روز شانزدهم
۵ دقیقه
روز هفدهم
۵ دقیقه
روز هجدهم
۴ دقیقه
روز نوزدهم
۴ دقیقه
روز بیستم
۵ دقیقه
روز بیست‌ویکم
۴ دقیقه
روز بیست‌ودوم
۵ دقیقه
روز بیست‌وسوم
۴ دقیقه
روز بیست‌وچهارم
۵ دقیقه
روز بیست‌وپنجم
۴ دقیقه
روز بیست‌وششم
۴ دقیقه
روز بیست‌وهفتم
۴ دقیقه
روز بیست‌وهشتم
۵ دقیقه
روز بیست‌ونهم
۴ دقیقه
روز سی‌ام
۴ دقیقه
روز سی‌ویکم
۲۱ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اعلام می‌کنم: 31 قولی که زندگی‌تان را متحول خواهد کرد
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
گویندهکمیل سلیمان پور
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اعلام می‌کنم

سمیه محمدی
۱۴۰۱/۹/۲۵
جول انسان بسیار باخدایی است برای همین موفق است دست به هر کاری ک میزند موفقیت و شاد کامی از آن اوست من تعجب میکنم که در ایران که مثلاً کشور اسلامی است همچین کاری نمی‌کنند که به انسان‌های ما امید انگیزه و امید ب زندگی دهند ب نظر من کشور ما باید در انجام این قبیل کارها و برگزاری همایش‌های انگیزه بخشی باید سرآمد کل جهان می‌بود ولی افسوس که اینگونه نیست باز خدا را شاکرم که انسان‌های مانند جول آوستین در دنیا هستند که امید را در دلها روشن کنند خدا را هزاران بار شکر من کتاب‌های جول آوستین را خریداری میکنم و با جان و دل گوش میدم و لذت میبرم و در زندگی‌ام بکار می‌بندیم خدا یارشان باشد
مرتضی صالحی
۱۴۰۱/۹/۱۳
کتاب عالی وکاربردی، دلنشین روی ذهن ناخودآگاه تاثیر مثبتی وجادویی دارد. خدایا شکرت بابت الماس‌های آگاهییت در زندگی همه،
خدایا لطف بی کرانت را سپاس
خدایا عظمتت راسپاس
بهترین هارو برای تمام مخلوقات خداوند آرزومندم
حسین طالبیان
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
من با کتاب‌های جول اوستین زندگی مو تغییر دادم و خدا رو بهتر شناختم و رحمتش و برکت هاشو برخلاف بقیه کسایی که از خدا آدمو میرسونن از جهنم و...... جول اوستین خدای واقعی رو بهتون نشون میده سراسر رحمت و عشق
نرجس توکلی
۱۴۰۱/۸/۲۱
تموم کتابهای جول اوستین رو دوست دارم با اینکه بیشتر مطالب هم تکراریه 🙂 ولی با خوندن و شنیدن کتابهاشون حالم خوب میشه 😊
. Nadiya . A
۱۴۰۱/۱۰/۴
واقعا کتابای جول اوستین همشون عالین من هر کدومو چند بار گوش میدم کلا دید ادمو نسبت به زندگی تغییر میده صدا هم خیلی عالی بود از کتاب راه ممنونم
راضیه فرمانی
۱۴۰۱/۹/۱۶
من هرچی هم در بین کتاب‌ها میخوام انتخاب کنم باز میبینم جذب آثار جوی اوستین میشوم
انگار آدم برای تکمیل شخصیت خود درون نیاز عجیب به این کتب پیدا میکنه
narges salimi
۱۴۰۱/۹/۱۲
صحبت‌های این نویسنده در تمامی کتابهاشون به دل من مینشینه ❤️ و واقعا خیلی تاثیر بر زندگیم و رشد شخصیتم داشتن. ممنون از کتابره بخاطر نشر کتاب‌های ایشون
معصومه غزلباش
۱۴۰۱/۱۰/۲۲
تشکر.
این کتاب صوتی روح آدمو شاد میکنه وقتی به خدا توکل می‌کنی همه راه‌ها برات باز میشه 👌
seyed alireza
۱۴۰۱/۱۰/۲۰
جول اوستین بهترینه، اگر میخواهیید به ارامش برسید حالتون خوب بشه حتما حرفاشو گوش کنید
شادی امیری
۱۴۰۱/۹/۲۹
این کتاب به انسان انگیزه زندگی ومثبت اندیشی رو آموزش می‌ده واقعا عالی کتاب‌های آقای جول استین
بانوی بهار
۱۴۰۱/۹/۳
میتونم بگم زندگیم بعداز شنیدن این کتاب کاملا تغییر کرد. ممنونم از تک تک عوامل کتابراه خداقوت
شبنم الیوند
۱۴۰۱/۸/۲۸
این مرد تو زندگیه من خیلی تاثیر گذشته خیلی ازش ممنونم
هاجر مکاریان
۱۴۰۱/۱۱/۷
و چقدر درون آدم به آرامش میرسه با مطالب و صدای عااالی راوی.
ممنون از کتابراه
فاطمه کریم پور
۱۴۰۱/۱۱/۳
من همه کتاباش خوندم صوتیش هم برازمان‌های مرده واستراحتم خیلی عالیه
پرستوحافظی
۱۴۰۱/۹/۱۴
روی خودت کارکن تا دنیا گلستان شود خودت رادوست داشته باش و زندگی را زندگی کن❤️❤️
مشاهده همه نظرات ۱۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اعلام می‌کنم

برای دریافت کتاب صوتی اعلام می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.