دانلود کتاب صوتی برای سخنرانی نیامده‌ام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برای سخنرانی نیامده‌ام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برای سخنرانی نیامده‌ام

کتاب صوتی برای سخنرانی نیامده‌ام مجموعه‌ای از سخنرانی‌های گابریل گارسیا مارکز در شرایط و مناسبت‌های مختلف است که قبل از هر سخنرانی توضیح مختصری درباره‌ی آن داده و بیان کرده این امر کجا و کی و به چه مناسبتی رخ می‌دهد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

کتاب برای سخنرانی نیامده‌ام (Non sono venuto a fare discorsi) طبعا تمام دوران زندگی گابریل گارسیا مارکز را دربردارد؛ از مقاله اول که در سال 1944 برای خداحافظی از همشاگردی‌ها در شهر زیپاکیرا بیان شده‌ است تا نطق آخر در آکادمی زبان و برای شاه اسپانیا در سال 2007.

اکثر سخنرانی‌ها کوتاه‌اند و در حقیقت مارکز علاقه‌ای به سخنرانی نداشته است. اسم کتاب هم جمله‌ای است که در یکی از همین سخنرانی‌ها گفته شده است. 

بهمن فرزانه مترجم و گردآورنده اثر در مقدمه می‌گوید: برای فراهم کردن کتاب فعلی سعادت داشته‌ام با خود نویسنده بازو به بازو همکاری کنم. تنها تغییرات، خط زدن بعضی از دستخط‌ها و تصمیم او در مورد عوض کردن بعضی از عنوان‌ها بوده است. مثل مقاله‌ای که در مراسم دریافت جایزه «رومولو گایگوس» نوشته بود و در این‌جا عنوان آن را «برای شما» گذاشته است. مرور کردن این یادداشت‌ها که آن‌ها را به سختی پیدا کرده‌ایم، به گفته گابریل گارسیا مارکز «مشکل‌ترین عملیات بشری» بوده‌اند.

با این حال او با این یادداشت‌های فراموش‌شده آشتی کرده و تأکید می‌کند: «با خواندن مجدد این یادداشت‌ها متوجه می‌شوم تا چه حد عوض شده و رفته‌رفته چگونه به یک نویسنده تبدیل شده‌ام.» در این یادداشت‌ها نه تنها عناصری را می‌یابیم که هسته مرکزی ادبیات او بوده‌اند، بلکه زندگی او را عمیق‌تر درک می‌کنیم.

مارکز (Gabriel José García Márquez) از جمله‌ی نویسندگانی است که در ایران بسیار مشهور است. او رمان‌نویس، نویسنده، روزنامه‌نگار، ناشر و فعال سیاسی کلمبیایی بود که بین مردم کشورهای آمریکای لاتین با نام گابو یا گابیتو (برای تحبیب) مشهور بود و پس از درگیری با رییس دولت کلمبیا و تحت تعقیب قرار گرفتنش در مکزیک زندگی می‌کرد.

گابریل گارسیا مارکز در طول حیات خود به شهرتی بی‌بدیل در سراسر جهان دست یافت که قسمت اعظم آن را مدیون خلق کتاب صد سال تنهایی است. بسیاری از صاحب‌نظران این کتاب را شاهکار مارکز و همچنین دنیای ادبیات می‌دانند. فروش بی‌نظیر این اثر در تمام کشورها گواه این مطلب است. مارکز برنده جایزه نوبل ادبیات در سال 1982 را بیش از سایر آثارش به خاطر رمان صد سال تنهایی چاپ 1967 می‌شناسند که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان است.

بسیاری از آثار گابریل گارسیا مارکز به فارسی ترجمه شده و در ایران با اقبال عمومی مواجه شده‌اند، از جمله: صد سال تنهایی، پاییز پدر سالار، عشق سال‌های وبا، گزارش یک آدم‌ربایی، خاطرات دلبرکان غمگین من، ژنرال در هزارتوی خود و قدیس هستند.

در قسمتی از کتاب صوتی برای سخنرانی نیامده‌ام می‌شنویم:

«شاید هم پاهای بزرگی چیزی است که زن ها را جالب تر نشان می دهد . پاهای کوچک آن طور که در قیدم الهام بخش شعرا و خیاط ها بوده دیگر از مد افتاده است.»

 ۳ ساعت، ۱۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
بخش اول
۳۰ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۱۸ دقیقه
بخش چهارم
۲۳ دقیقه
بخش پنجم
۲۲ دقیقه
بخش ششم
۲۴ دقیقه
بخش هفتم
۲۰ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی برای سخنرانی نیامده‌ام

برای دانلود کتاب صوتی برای سخنرانی نیامده‌ام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برای سخنرانی نیامده‌ام
کاربر KIA
۱۳۹۷/۹/۵
چون کتابهای مارکز را دوست دارم از سخنرانی هایش هم خوشم آمد. ارزش بکبار گوش دادن را دارد.
soroush mostafaiy
۱۳۹۷/۸/۱۶
گارسیا رو خیلی دوست دارم، نویسنده خوبی بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)