دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو (میکروکتاب)، نوشته دارن هاردی، به شما یک سیستم اثبات شده برای رسیدن به اهداف باارزش و بزرگ زندگی‌تان ارائه می‌کند. این اثر به شما می‌گوید که چگونه هدفی را که دیگران یک عمر تلاش کرده و به آن رسیده‌اند را در مدت چند ماه به دست آورید.

همه‌ی انسان‌ها آرزوها و اهداف ارزشمند و گوناگونی دارند و دائما در حال تلاش هستند تا به آن‌ها برسند. آیا شما نیز هدف یا چشم‌اندازی در زندگی خود دارید؟ می‌خواهید به چه انسانی تبدیل شوید، برای چه چیزی زندگی می‌کنید و برای چه چیزی می‌جنگید؟ برای خود و آینده‌تان چه نقشه‌هایی دارید؟ در مورد این پرسش‌ها اندکی بیاندیشید و جواب آن را پیدا کنید.

میکروکتاب صوتی بهترین سال زندگی تو (Living Your Best Year Ever) درباره‌ی شیوه‌ها و راهکارهای رسیدن به اهداف و موفقیت است. اما چگونه و با اعمال چه کارهایی می‌توان به بهترین سال زندگی خود دست یافت. درخشان‌ترین روزها و یا سال‌های زندگی ما با دستیابی اهداف برجسته و آرزوهایمان به دست می‌آید، اما اگر موفقیت این‌قدر راحت و آسان است چرا همه مردم به خواسته‌های خود نمی‌رسند؟ پاسخ کاملا واضح است، زیرا هر کاری به شیوه‌ها و راهکارهای درست و مشخص نیازمند است، هم‌چنین هر برنامه‌ریزی دربردارنده‌ی قواعد و شرایطی است مانند قابل اجرا، کابردی و هدفمند بودن.

اغلب انسان‌ها برای دستیابی به نیازمندی‌هایی که در زندگی‌شان به دنبال آن هستند، به سختی تلاش می‌کنند. به همین خاطر پیشرفت در زندگی نیز بسیار آسان خواهد بود. فقط کافی است در این مسیر ایستادگی کرده و به سوی آینده حرکت کنید. اما بسیاری از افراد نیز هستند که زمانیکه مسیر موفقیت را پیدا می‌کنند، در بین مسیر خسته می‌شوند و دیگر به برنامه‌ریزی‌هایی که شده عمل نمی‌کنند یا راه دستیابی به اهدافشان را دیگر ادامه نمی‌دهند، این یکی از بزرگ‌ترین دلایل شکست است.

دارن هاردی (Darren Hardy) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که به هر چیزی که بیاندیشید، درباره‌ی آن به انتظاراتی می‌رسید و براساس قانون جذب آن را در زندگی واقعی خود تجربه می‌کنید.

با دارن هاردی بیشتر آشنا شویم:

دارن هاردی (Darren Hardy) نویسنده‌ای مشهور، سخنرانی محبوب و رایزنی آمریکایی است که تا سال 2015 ناشر "مجله موفقیت"، یکی از درخشان‌ترین و جذاب‌ترین مجلات جهان بود. هاردی از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را نخستین و بهترین الگوی خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان ثروتمند تبدیل شد. مجله موفقیت به او این توانایی را داد تا با مدیران سرآمد، کارآفرینان ثروتمند و شخصیت‌های نامدار جهان مصاحبه کند و همین مسئله باعث شد تا پرده از رازهای موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش، شیوه‌های موفقیت را با روش‌هایی که خودش بررسی کرده و به نتیجه رسیده بود با مردم به اشتراک گذاشت. او ذکر می‌کند که علاقه دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان بهره ببرند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های ناامن دزدیده می‌شوند، یاری می‌رساند تا مسیر زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را نوشته و چندین کتاب برتر دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو می‌شنویم:

برای شما یک تعهدنامه می‌خواهم بخوانم که شما پس از شنیدن این تعهدنامه، متعهد می‌شوید که به اصولش پایبند باشید. «من متعهد می‌شوم که در هر شرایطی پای اهداف ارزشمندم بایستم و برای رسیدن به آن‌ها تا آخرین نفس ایستادگی کنم، من متعهد می‌شوم که به توانایی‌ درونی خودم اعتقاد داشته و آن قدرت جادویی درونی‌ام را به کار ببرم تا تغییرات اساسی ایجاد کنم»

در ادامه‌ی این تعهدنامه این قدم‌ها را بردارید:

- ده اتفاق مهمی که در سال گذشته افتاده را یادداشت کنید.
- سه مورد از بهترین دستاورهای سال گذشته که به آن رسیدید را یادداشت کنید.
- سه درس مهمی که در سال گذشته یاد گرفته‌اید را یادداشت کنید.
- سه نمونه از رشد شخصیتی که در سال گذشته به آن رسیدید را یادداشت کنید.
و ... .

 ۵۹ دقیقه، ۷۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۵ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول - قدم اول، دوم و سوم
۱۹ دقیقه
فصل دوم: قدم چهارم، پنجم، ششم، هفتم و هشتم
۸ دقیقه
فصل سوم: کاربرگ
۸ دقیقه
فصل چهارم: سیستم مدیریت موفقیت شما

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

برای دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهترین سال زندگی تو

نظرات کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

Hamid Mahdian
۱۳۹۹/۲/۵
کتابی فوق‌العاده برای انرژی گرفتن و باعث میشه دوباره به مسیر موفقیت برگردیم... تکرار مناسب مطالبی که احتمالا خیلی‌ها پیش از این در کتابهای هاردی یا نویسنده‌های دیگر خواندنش. خلاصه مناسب اما، پربار، کوتاه و مختصر ولی کاملا کاربردی و تاثیر‌گذار. شاید ماهی یکبار و یا حتی هفته‌ایی یکبار گوش سپردن به و این صوت، حال هوای خوبی رو برای ماندن روی خط انرژی در زندگیمون بهمون بده. گوینده مثل همیشه عالی و تاثیرگذار هستش. مرسی
mohammad javad M
۱۴۰۰/۱/۳۰
فکر کنم تقریبا تمام کسایی که گفتن انجام دادن تمریناتش سخته داستان مقدمه کتاب رو فراموش کردن.
تمام اینا دارن کار همون مرغ‌ها رو میکنن.
باور کنید که تمریناتش خیلی آسونه و بعد از یک هفته کاملا عادت میکنید.
به عنوان کسی که فقط ۱ ماهه دارم تمریناتشو انجام میدم بهتون میگم که خیلی سادست و به شدت که
تاثیر گذار.
مطمئنم هرکس اهدافش براش مهمه خیلی آسون می‌تونه تمام گفته‌های کتاب رو انجام بده.
موفق باشید.
شکراله بچاری
۱۳۹۹/۱۱/۱
سلام این تمرینهایی که تواین کتاب خیلی کاربردیه ولی سختم هست ولی اگه کسی ازپسه همشون بربیادوااای انقلاب میشه دمتون گرم که صوتیه کتابوتهیه میکنیدچون ازکتاب خوندن ودست گرفتن بیزارم ارزویه خوبیهابرایه شماعزیزایه دلم
مشاهد همه نظرات (۷۹)