دانلود کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی

کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی اثر تیئری آپریل از مجموعه «به دنبال...»، درباره پسری است که پس از پایان درسش جراح می‌شود ولی به‌ خاطر قوانین سختگیرانه‌ی شاه لویی تبعید شده و به سفری پرماجرا دست می‌زند. او در طول سفر با دزدان دریایی و شکارچیان مواجه می‌شود.

با شنیدن کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی (Surlestraces pirates) با او همسفر خواهید شد، دریاها و ثروت‌های دنیای نو (قاره آمریکا) را کشف کرده و با بخش مهمی از تاریخ جهان آشنا می‌شوید.

سفرهای دریایی از دیرباز مورد توجه ماجراجویانی بوده است که برای آشنایی با نقاط کشف نشده جهان و بومیان ساکن در آن، راهی سرزمین‌ها‌ی دور می‌شدند‌. در این راه البته خطرهای بسیاری در کمین آن‌ها بود.

این کتاب با روایت داستانی مستند، شنونده را به سفری طولانی با دزدان دریایی می‌برد، از قلمرو دزدان دریایی می‌گوید، از تصرف و غارت شهرها، از افسانه‌های دزدان دریایی و...، همیشه دزدان دریایی و قصه‌هایشان که پر از ماجراجویی بوده برای مخاطبان جذاب و خواندنی است.

شاهکارهای ادبی به جامانده زیادی درباره دزدان دریایی نوشته شده است از جمله جزیره گنج اثر «رابرت لوییس استیونسن» و همین طور به لطف سینما، فیلم‌هایی هم درباره‌ی دزدان دریایی ساخته شده که می‌توان به فیلم سینمایی «دزدان دریایی کارائیب» با بازی درخشان «جانی دپ» اشاره کرد.

 ۲ ساعت و ۶ دقیقه، ۱۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
بخش اول: پیش به سوی جزایر آنتیل
۱۲ دقیقه
بخش دوم: جزیره لاتورتو
۱۳ دقیقه
بخش سوم: کشت و زرع
۱۴ دقیقه
بخش چهارم: در جنگل
۱۴ دقیقه
بخش پنجم: قرار داد تعقیب و شکار
۱۱ دقیقه
بخش ششم: ناخدایی ترسناک
۸ دقیقه
بخش هفتم: حمله
۱۱ دقیقه
بخش هشتم: حمله به پاناما
۹ دقیقه
بخش نهم: در میکده
۱۱ دقیقه
بخش دهم: در خدمت پادشاه
۷ دقیقه
بخش یازدهم: خاتمه

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال دزدان دریایی

نظرات کتاب صوتی به دنبال دزدان دریایی

arash bidar
۱۳۹۷/۳/۲۲
عاشقانه این کتاب را دو بار مطالعه کرده و شنیدم.... ممنون
ابوالفضل قاسمی
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
حتما پیشنهاد میکنم گوش کنید
مشاهد همه نظرات (۲)