دانلود کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم

سایمون کریچلی در کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم، نظرات و تفکرات فلسفی خود درباره‌ی فوتبال را به شما ارائه می‌کند تا با کمک آن‌ها بتوانید بیشتر درباره‌ی رابطه‌ی خود و فوتبال تامل کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم:

سایمون کریچلی (Simon Critchley) در کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم (What we think about when we think about soccer) به بررسی ویژگی‌های مثبت و منفی فوتبال به صورت جامع می‌پردازد.

فوتبال ورزش محبوب و پرطرفداری است که از قدرت فراوانی برخوردار است، فوتبال می‌تواند عموم مردم را با گروه‌های سنی مختلف، در کنار هم همدل و متحد کند. این ورزش علاوه بر جنبه‌های سرگرمی، بسیار شادی‌بخش و هیجان‌انگیز است و شور و اشتیاق ویژه‌ای را در درون مخاطبان خود و حتی کسانی که علاقه‌ای به دیدن و پیگیری آن ندارند، ایجاد می‌کند. جالب است که بدانید ساکنین آمریکای جنوبی عقیده دارند؛ فوتبال تنها زبان جهان است که هیچ نیازی به ترجمه و یا مترجم ندارد.

کریچلی تحت عنوان «سوسیالیسم»، این ورزش برجسته و مشهور را با سیاست و اجتماع پیوند می‌زند. ورزش فوتبال حوزه‌های بسیار مختلف، پیچیده و متناقضی همانند هویت ملی، هویت قبیله‌ای، طبقه اجتماعی، مکان، حافظه، تاریخ، جنسیت، هویت خانوادگی و... را دربردارد. بدون تردید شنیدن این کتاب صوتی، دریچه‌های جدیدتری نسبت به فوتبال به روی شما باز می‌کند.

سایمون کریچلی در این کتاب صوتی بر مطالعات و مشاهدات حرفه‌ای خود در زمینه‌ی فلسفه تکیه کرده و به شما نشان می‌دهد که چرا فوتبال محبوب‌ترین، جنجالی‌ترین و پرطرفدارترین ورزش در این کره‌ی خاکی است. عمق و گسترش دانش او درباره‌ی فوتبال حیرت‌آور است.

کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به دوستداران ورزش فوتبال و سیاست‌گذران این ورزش، شدیدا توصیه می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم می‌شنویم:

وقتی کنترل و پاس با حرکت و سرعت ترکیب می‌شود، بعد از هر پاس، دو سه گزینه برای بازیکن صاحب توپ فراهم می‌شود و در نهایت، تیم صاحب توپ گل می‌زند. و هر که بیشتر گل بزند می‌برد. به همین سادگی. اما همان‌طور که یوهان کرویف کبیر و فقید می‌گفت: «فوتبال بازی کردن خیلی ساده است، ولی فوتبالِ ساده بازی کردن سخت‌ترین کار ممکن است.»

برعکس ِ ورزش‌هایی مثل گلف و تنیس، یا حتی بیسبال، کریکت و بسکتبال، فوتبال فردگرایانه نیست. تردیدی نیست که نظامی ستاره پرور و سلبریتی محور بر آن حاکم است که بازیکنان می‌خواهند از طریق آن هرچه بیشتر به استقلال اقتصادی دست یابند، ولی فوتبال فقط داستان تک بازیکن‌ها نیست، هر قدر هم که بااستعداد باشند؛ در فوتبال تیم است که اهمیت دارد. فوتبال ذاتاً گروهی است، و در آن مهم حرکت و جنبش بازیکنانی است که کنار هم، با هم و برای هم بازی می‌کنند و شبکه فضایی سیال تیم را شکل می‌دهند.

 ۳ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۲۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
سخن آغازین
۲۷ دقیقه
سوسیالیسم
۲۱ دقیقه
وجد حسانی
۱۱ دقیقه
سوژه زدایی از فوتبال
۱۳ دقیقه
توپ بودن چه حس و حالی دارد
۶ دقیقه
تکرار بی خواستگاه
۹ دقیقه
تئاتر هویت و ناهویت
۱۱ دقیقه
موسیقی باید طنین‌انداز شود
۸ دقیقه
تئوری و پراکسیس
۱۱ دقیقه
بلاهت
۲۰ دقیقه
ذکاوت
۲۰ دقیقه
زیزو
۲۰ دقیقه
نستالژی مربیگری
۷ دقیقه
کلوپتایم
۱۲ دقیقه
تاریخ‌گرایی فوتبال
۱۲ دقیقه
فراخواندن
۱۸ دقیقه
انزجار

راهنمای دانلود کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم

برای دانلود کتاب صوتی به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم