دانلود کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی، اثر مادر ترزا موجب می‌شود شما مرزهای نژادی، فرهنگی و عقیدتی را کنار بگذارید و به سمت دل‌آسودگی، آسایش و آرامش هدایت شوید.

در دوره‌ای که ارزش‌ها جابه‌جا و یا جایگزین شده‌اند، اهمیت برخورداری از ایمان چندین برابر می‌شود، دل‌آسودگى ثمره‌ی ایمان است. امروزه ایمان به میزان بسیاری زیر فشار جهان قرار گرفته است. ایمان به ما قدرت می‌دهد تا بر سختی‌ها و مشکلات غلبه کنیم، چرا که مهر و محبت الهى نامحدود است. ما از خلال ایمان‌مان است که متوجه می‌شویم در برابر سختی‌ها و مشکلات تنها نیستیم و خداوند هیچ‌وقت ما را تنها نمی‌گذارد و جاى نگرانى نیست.

هر شخصی که مادر ترزا را مى‌دید، بدون شک تحت‌تأثیر عشق او به خداوند و آرامش درونی‌اش قرار مى‌گرفت. در حقیقت، بسیارى به سمت او کشانده می‌شدند چون می‌خواستند چنین آرامشى را هم‌چون او تجربه کنند و راه رسیدن به آن را بیاموزند. اگر از مادر ترزا در مورد آرامش درونی‌اش سوال می‌پرسیدند، پاسخ می‌داد که منشا این آرامش، خود او نیست، بلکه خداوند است. کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی (Meditations from a Simple path)، به شما در راه رسیدن به این آرامش و دل‌آسودگی کمک می‌کند.

مادر ترزا (Mother Teresa) حدود 50 سال از عمر خود را صرف کمک و خدمت به مردم فقیر و تهی‌دست کرد. او در بیغوله‌های شهر کلکته به چشم خود دید که عشق الهى چطور زندگى‌ها را تغییر می‌دهد. در مکانی که بیشتر مردمش سختی، درد و رنج می‌کشند، مادر ترزا بزرگواری و شرافت دید. در حقیقت، این فقیران‌ هستند که بنده‌ی کالا و مصرف نیستند و آن‌قدر آزادی و وقار دارند که در پی راه حق و تعالی هستند. هر شخصی که بخواهد می‌تواند از دل‌آسودگی بهره ببرد، شاید برای افرادی که در جهان پر از دغدغه و پریشانی فعلی، زندگی می‌کنند رسیدن به آن ناممکن باشد. اما این کتاب صوتی، راهنمایى‌ کاربردی و مفید جهت دستیابی به این دل‌آسودگى است.

راز و نیاز با خداوند، انسان‌ها را از دغدغه‌هاى دنیوى رها می‌سازد و به آن‌ها نشان می‌دهد که خداوند در تک‌تک لحظات خوب و بد زندگی‌شان در کنارشان است. انسان‌ها به واسطه‌ى نیایش است که عشق الهى را دریافت می‌کنند و به واسطه‌ى خدمت نیز می‌توانند این عشق را با دیگران سهیم شوند.

در قسمتی از کتاب صوتی تاملات می‌شنویم:

«مردم از من مى‏‌پرسند براى یک زوج تازه ازدواج‏ کرده چه پیامى دارم. من به آن‏‌ها پاسخ مى‏‌دهم: نیایش کنید و ببخشید. به جوانانى که پدر و مادرى خشن دارند، مى‌‏گویم: نیایش کنید و ببخشید. به مادرى تنها که از حمایت خانواده‏اش برخوردار نیست، مى‏‌گویم: نیایش کن و ببخش. مى‏‌توانى چنین دعا کنى: اى خداى بخشنده و مهربان! من تو را دوست مى‌‏دارم. من از خطاهاى خود پشیمانم. مرا ببخش. من به تو ایمان دارم. من به تو اعتماد دارم. کمک‏اَم کن تا من نیز دیگران را ببخشم و دوست‏شان بدارم.»

«خودشناسى، لازمه‏‌ى رشد معنوى‏‌ست. اگر خود را بشناسى و به خود اعتماد کنى، مى‌‏توانى خدا را بشناسى و به او اعتماد کنى. خودشناسى، تو را متواضع مى‌‏کند و خداشناسى، تو را از عشق لبریز مى‏‌کند.»

 ۴۲ دقیقه، ۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
تاملات
۳۶ دقیقه
راه ساده

راهنمای دانلود کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

برای دانلود کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

نظرات کتاب صوتی تاملات: راهی به سوی آرامش و دل‌آسودگی

M Sh
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
میشه گفت ارزش وقت گذاشتن و داره
هرچند با مطالب بعضی از بخش هاش موافق نبودم
در کل برای یکبار گوش کردن خوبه
مریم بهرامیان
۱۳۹۹/۴/۳۱
برای رسیدن به ارامش کتاب خوبیه
بی بی رضوان یثربی
۱۳۹۹/۹/۱۰
گوینده به آدم حس معنوی میده عالیه
مشاهد همه نظرات (۶)