دانلود کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار

آنتونی رابینز در کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار، به شما می‌آموزد که چطور فروش، سیستم مدیریت و بازاریابی‌تان را به حداکثر کارآیی برسانید تا بتوانید در هر محیط اقتصادی رشد کنید. به کمک این کتاب می‌توانید به بهترین شکل ممکن با کلیدی‌ترین سیستم مهارت کسب و کار آشنا شوید.

درباره کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار:

امروزه شما برای موفقیت در کسب و کار باید به یک شیوه‌ فروش جدید متعهد شوید. شیوه‌های قدیمی فروش دیگر جواب نمی‌دهند. شما الان در جامعه خیلی باهوش‌تری زندگی می‌کنید و با استفاده از رویکردی متفاوت می‌توانید روش فروش را کاملاً تغییر بدهید. رویکرد متفاوت شامل این موارد می‌شود: ذهنیت و آمادگی، برقراری رابطه دوستانه با همه، پرسیدن سوالات عالی و استفاده از داستان خارق‌العاده.

اگر می‌خواهید رشد کنید، بهتر است از جایی که هستید دور بشوید! یعنی در ایده، سیستم و در فرآیند کسب و کارتان تغییراتی بدهید و به انجام این تحولات مثبت متعهد شوید و در سازمان‌تان اجرا کنید.

در کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار (Business Mastery) یاد می‌گیرید که چطور خودتان را تغییر بدهید؛ البته این تغییر درباره کسب و کار هم صدق می‌کند چون کسب و کار هم با آدم‌ها سروکار دارد. هر چقدر شما بیشتر بتوانید روحیات خودتان و دیگران را بشناسید، بیشتر می‌توانید در فروش، مدیریت، بازاریابی و در کل کسب و کارتان موفق شوید؛ درواقع شما باید بتوانید روی نیاز مردم تمرکز کنید.

کسب و کار در دو چیز خلاصه می‌شود: ابداع و بازایابی؛ یعنی اگر راهبردهای بیشتری برای اضافه کردن ارزش جدید به زندگی مشتری‌هایتان داشته باشید قسمت بزرگی از راه را پیمودید، اما فقط به شرطی که بتوانید آن‌ها را بفروشید! بقیه‌ موارد کسب و کار با داشتن نوآوری و بازاریابی مناسب خود به خود درست می‌شوند.

برای برنامه‌ریزی برای کسب و کارتان باید سوال‌های صادقانه‌ای از خودتان بپرسید: شما باید بدانید دقیقاً در چه کسب‌وکاری هستید؟ باید در چه کاری باشید؟ چرا وارد این کار شدید؟ چرا در آن ماندید؟ شما چه کسی هستید؟ هنرتان چیست؟ در چه چیزی استعداد دارید؟

پاسخ صادقانه به این سوالات و پیدا کردن جواب مناسب و برنامه‌ریزی در جهت ابداع و بازاریابی، کلید موفقیت کسب و کار شما هستند.

کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید در حرفه و شغلی که راه انداخته‌اید به موفقیت دست یابید و صاحب درآمد خوبی شوید، این کتاب صوتی را گوش بدهید.

با آنتونی رابینز بیشتر آشنا شویم:

آنتونی رابینز (Tony Robbins) نویسنده و سخنران آمریکایی در 29 فوریه سال 1960 در یک خانوادۀ نسبتاً فقیر متولد شد. در 22 سالگی در یک آپارتمان کوچک زندگی فقیرانه‌ای را می‌گذراند به گونه‌ای که به گفتۀ خودش ظرف‌های غذایش را به ناچار در وان حمام می‌شست.

علاوه بر مشکلات مالی به دلیل پرخوری وزنی بیشتر از 120 کیلوگرم داشت و همین او را به فردی تنبل، بی‌حال و خواب‌آلود تبدیل کرده بود. با این حال او رویاهای جاه‌طلبانه‌ای را در سر می‌پروراند. وی تصمیم گرفت چاقی‌اش را از بین ببرد و به همین خاطر چندین کتاب در این زمینه خواند. اما هیچ یک به آنتونی کمکی نکردند و او راه دیگری را پیدا کرد.

رابینز به فکر افتاد یک نفر را که از نظر جسمی سالم و دارای تناسب اندام است بیابد و عقاید و تفکرات و نحوۀ تغذیه‌اش را الگوی خود قرار دهد. این روش مؤثر بود و او موفق شد در کمتر از دو ماه، بدون استفاده از رژیم غذایی با راهکارهای روانشناسی و کنترل فکر و ذهن، نزدیک به 15 کیلوگرم از وزن خود را کم کند.

عمده شهرت رابینز به دلیل آثارش در حوزه موفقیت است. او یکی از موفق‌ترین افراد در آمریکا و در زمینۀ بهبود عملکرد دیگران به شمار می‌رود. همچنین آنتونی بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به افراد مختلف برای دستیابی به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای کمک می‌کند.

از دیگر آثار او می‌توان به سرآغاز عشق، خودت را بشناس، قدرت تفکر منفی، قدرت ایمان، آینده خود را بسازید، مدیریت احساسات، پشتوانه‌های زندگی، زندگی هدفمند، پیش‌بینی آینده و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار می‌شنویم:

آیا مطمئن هستید که حتی اگر همین الان کسب و کارتان را از صفر شروع کنید، موفق می‌شوید؟ همان طور که قبلاً درباره آن حرف زدیم، دانستن کاری که باید کرد با عمل کردن به چیزهایی که می‌دانید کاملاً فرق می‌کند و وقتی چیزی جدید باشد، شما از آن شناخت کاملی ندارید و همین باعث تعلل بیشتری می‌شود. پس باید در موقعیتی قرار بگیرید که روز و شب به این چیزها فکر کنید و بتوانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. چون وقتی مغزتان بیش از حد اطلاعات دریافت می‌کند، خوبی‌اش این است که این گونه ضمیر خودآگاه‌تان کنار می‌رود و ضمیر ناخودآگاه‌تان شرایط را در دست می‌گیرد. این همان قسمت از مغز شماست. باعث می‌شود قلبتان روزی صدهزار مرتبه بتپد. بدون آنکه لازم باشد به آن فکر کنید. پس فشردگی این قدرت را دارد، قشنگی این قضیه همین جاست.

بیایید فرض کنیم همه چیز را خوب سازمان‌دهی کرده‌اید. مهم‌ترین و قوی‌ترین مانع پیشرفت شما چیست؟ چیزی که باعث شود شما از رشدی که می‌کنید شک داشته باشید. به عنوان یک صاحب کسب و کار و اگر صاحب کسب و کار نیستید هم بزرگ‌ترین مانعی که بر آن تسلطی ندارید، خودتان هستید. چند نفر از شما وقتی کسب و کارتان را شروع کردید نمی‌دانستید قرار است چه اتفاقی بیفتد و این واقعاً به شما کمک کرد؟ من هم اگر برگردم و به کارهایی که قبلاً کردم نگاه کنم، با خودم می‌گویم خدایا این غیرممکن است، باورم نمی‌شود من آن حرف را زدم یا آن کار را کردم یا امتحانش کردم. اما چیزی که جالب است این است که در شروع کسب و کارتان و وقتی آدم‌ها هنوز صفر کیلومتر هستند، تقریباً هر کاری می‌کنند.

 ۵ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۳۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
فصل اول
۵۷ دقیقه
فصل دوم - قانون یک: مدیریت شکست‌ناپذیر و راز به دست آوردن رشد انفجاری - قسمت اول
۳۷ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۳۷ دقیقه
فصل سوم - سه راهکار برای گسترش دادن کسب‌وکارتان
۵۴ دقیقه
فصل چهارم - ابداع راهبردی
۴۶ دقیقه
فصل پنجم - قدرت اثرگذاری - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل ششم - یکپارچگی
۲۷ دقیقه
فصل هفتم - به سمت سوددهی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر کسب و کار

نظرات کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار

Masoud Khalifeh
۱۴۰۰/۱/۲۶
کتاب فوق العاده مفید و با انرژی بود. یکی از ویژگی‌های خوب کتاب بیان خوب گوینده بود. من احساس میکردم خود آنتونی رابینز داره با حلاوت و انرژی بالا و به زبان فارسی با من حرف میزنه.
محمد حروف قناد
۱۴۰۰/۲/۵
سلام عرض خدا قوت و تشکر از صدای دلنشین استاد
لطفا گوینده رو کامل و کتابهایی که توسط ایشان صداگذاری شده معرفی بفرمائید
نگین کاظم پور
۱۴۰۰/۲/۷
دیگه آنتونی رابینز نیاز به تعریف نداره. محشرهههه
مشاهد همه نظرات (۳)