دانلود کتاب صوتی درس میلیونر: برنامه‌ای پنداره‌ای برای آن که به رویاهای زندگی خود تحقق بخشید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درس میلیونر: برنامه‌ای پنداره‌ای برای آن که به رویاهای زندگی خود تحقق بخشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی درس میلیونر: برنامه‌ای پنداره‌ای برای آن که به رویاهای زندگی خود تحقق بخشید

مارک الن که یک میلیونر خودساخته محسوب می‌شود و در کتاب صوتی درس میلیونر: برنامه‌ای پنداره‌ای برای آن که به رویاهای زندگی خود تحقق بخشید، اسرار ریز و مهمی را ارائه می‌دهد که شما را به موفقیت می‌رساند. این کتاب صوتی با استفاده از مثال‌هایی ساده، راهکارها و روش‌هایی را می‌آموزد که زندگی و کارتان را متحول می‌سازد.

درباره کتاب صوتی درس میلیونر:

گاهی اوقات ممکن است عقاید و باورهایی داشته باشید که مانع پیشرفت شما شود، عقایدی که نسبت به آن‌ها آگاهی ندارید اما تأثیر بسیاری بر روند زندگی شما می‌گذارند. شاید تمایل دارید به ثروت و موفقیت بسیاری برسید اما تاکنون در رسیدن به این آرزو ناکام مانده‌اید و همانگونه که شما هم می‌دانید عده‌ای اندکی هستند که به این موفقیت دست یافته‌اند. چرا شما در گروه این افراد خوش‌شانس قرار ندارید؟ شاید به خاطر این‌که تاکنون برای رسیدن به رویای خود حاضر نشده‌اید تغییری در زندگی و عادت‌های خود ایجاد کنید. نگران نباشید در این مسیر تنها نیستید، تاکنون نویسندگان بسیاری در این زمینه قلم‌فرسایی کرده‌اند و مایلند به شما کمک کنند اما کتاب صوتی درس میلیونر (The millionaire course) از جنس دیگری است و در جایگاهی متفاوت نسبت به سایر کتاب‌های موفقیت قرار دارد؛ چرا که فردی مانند مارک الن (Mark Allen) این کتاب را نوشته است. او میلیونری خودساخته به شمار می‌آید و همه وی را به خاطر موفقیت‌های روزافزونش می‌شناسند. مارک در این کتاب صوتی، رازهای شگفت‌انگیز خود را بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی با شما در میان می‌گذارد.

کتاب صوتی درس میلیونر یک دوره‌‏ی آموزشی جامع و کامل برای یادگیری نحوه‌ی دست‏یابی به رویاها محسوب می‌شود. ساختار این کتاب صوتی به گونه‏‌ای چیده شده که با فراگرفتن هر درس، ثمره‌ی آن را خواهید دید. از طرف دیگر، مارک الن نکات ریزی را ارائه می‌دهد که شما را به درک عمیقی نسبت به مسائل می‌رساند. در حقیقت می‌توان چنین برداشت کرد که کتاب صوتی درس میلیونر کمکتان می‏‌کند تا نگاه خود را نسبت به ثروت‌اندوزی تغییر دهید.

مارک الن بدون هیچ توقعی همه‌ی آنچه برای تحقق رویای‌تان نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این کتاب صوتی را جدی بگیرید و به تمام دستورالعمل‌هایش دقت نمایید. کتاب صوتی درس میلیونر ظرفیت این را دارد که مهم‌ترین کتاب زندگی‌تان باشد؛ چرا که تاکنون زندگی میلیون‌ها انسان را متحول کرده است.

البته ناگفته نماند، نویسنده‌ی این کتاب تلاش می‌کند تا به جنبه‌های معنوی زندگی انسان نیز بپردازد و از اهمیت وجود این قبیل مسائل در زندگی می‌گوید؛ بنابراین، کتاب صوتی درس میلیونر نه تنها به مادیات زندگی شما توجه دارد بلکه برای روح و روان شما هم ارزش قائل است و به آن نیز می‌پردازد.

کتاب صوتی درس میلیونر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید به رویای خود برسید اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید، مسیر موفقیت خود را با شنیدن کتاب صوتی درس میلیونر آغاز نمایید. مطمئن باشید چنین اقدامی مسیر را برای‌تان بسیار هموار و دلچسب می‌کند.

مارک الن را بیشتر بشناسیم:

مارک الن که به عنوان نویسنده و سخنران انگیزشی شناخته می‌شود، در سال 1946 به دنیا آمد. این نویسنده‌ی آمریکایی که امروزه دنیا را با آثار خود فتح کرده است، در سال 1977 شرکتی با نام کتابخانه‌‏ی دنیای نو تأسیس کرد و این شرکت تا امروز نیز فعالیت دارد و مارک الن همچنان مدیر آن است. انتشار کتاب‌هایی در رابطه با بدن، روح و ذهن از جمله فعالیت‌های اصلی مارک در این شرکت انتشاراتی به شمار می‌آید. شرکت کتابخانه‌‏ی دنیای نو در آغاز با سرمایه‌ای بسیار کم تأسیس شد اما امروزه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های انتشاراتی در ایالات متحده‌ی آمریکا شناخته می‌شود.

کتاب «بزرگ‏‌ترین راز زمانه» مشهورترین و مهم‌ترین اثری است الن تاکنون نوشته است و بسیاری او را با همین کتاب می‌شناسند. مارک آلن به موسیقی نیز علاقهمند است و در کنار نویسندگی به آهنگسازی نیز می‌پردازد و تاکنون چندین آلبوم موسیقی منتشر نموده است. مارک الن در حال حاضر با همسر و فرزندش در کالیفرنیای شمالی زندگی می‏‌کند. از میان سایر آثار این نویسنده می‌توان به مواردی مانند راه جادویی، را‌حل 10 درصدی، کاهش استرس، زندگی کامل و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی درس میلیونر می‌شنویم:

رسالت و هدف کلمات قدرتمندی هستند، اگر حرفه‌ی مورد علاقه‌ی‌مان را پیدا کنیم و اگر بدانیم در زندگی دنبال چه می‌گردیم بر کیفیت زندگی خود می‌افزاییم. اگر بدانیم در زندگی چه می‌خواهیم، دنبال ضروریات می‌رویم، دنبال آن‌ چیزهایی می‌رویم که مهم هستند و بی‌جهت سال‌های گرانبهای عمر خود را حیران و سرگردان تلف نمی‌کنیم. وقتی بدانیم چه می‌خواهیم انجام دهیم، به رضایت خاطری می‌رسیم که هرگز تصور آن را هم نمی‌کردیم. چند سوال معدود و ساده‌ی این درس به ما امکان می‌دهد تا ذهن خلاق خود را در مسیر درست فعال کنیم. پاسخ به این سوالات ساده به ما امکان می‌دهد تا زندگی موفقی بسازیم.

 ۷ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۴۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
اگر هنرمند هستید
۲۱ دقیقه
درس یک
۱۷ دقیقه
چند مثال
۱۳ دقیقه
درس دو
۱۲ دقیقه
هدف مالی مشخصی داشته باشید
۲۸ دقیقه
درس سه
۲۰ دقیقه
درس چهار
۲۲ دقیقه
یافتن راه حل‌های خلاق
۲۰ دقیقه
درس پنج
۲۳ دقیقه
انتخاب فراوانی به طرز آگاهانه
۳۷ دقیقه
درس شش
۲۸ دقیقه
درس هفت
۲۸ دقیقه
درس هشت
۲۶ دقیقه
درس نه
۲۰ دقیقه
درس ده
۲۲ دقیقه
درس یازده
۲۴ دقیقه
قدرت آیین عبادی
۲۵ دقیقه
وارد عالم وجود ناب شدن
۲۷ دقیقه
درس دوازده

راهنمای دانلود کتاب صوتی درس میلیونر: برنامه‌ای پنداره‌ای برای آن که به رویاهای زندگی خود تحقق بخشید

برای دانلود کتاب صوتی درس میلیونر: برنامه‌ای پنداره‌ای برای آن که به رویاهای زندگی خود تحقق بخشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  درس میلیونر: برنامه‌ای پنداره‌ای برای آن که به رویاهای زندگی خود تحقق بخشید