معرفی و دانلود کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی

عکس جلد کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی
قیمت:
۶۲,۴۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی

سباستین توماس در کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی به شما یاد می‌دهد تا به بهترین نحو اهداف خود را تعیین کنید، ذهن خود را تقویت کرده و به پیروزی نزدیک شوید. این نویسنده از تکنیک‌های آماده‌سازی قهرمانان ورزشی الهام گرفته و روش‌های آن‌ها را به شما معرفی کرده است.

درباره کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی:

به نظر شما چه‌کار باید کرد تا بتوان مثل برنده‌ها فکر کرد و به بهترین نحو خود را برای آینده آماده ساخت؟ سباستین توماس عقیده دارد همه باید مثل ورزشکاران حرفه‌ای اهداف خود را تعیین کنند، با موانع روبه‌رو شوند و در جهت رفع آن‌ها تلاش کنند. این نویسنده از روش‌های آماده‌سازی قهرمانان ورزشی الهام گرفته و تکنیک‌های کاربردی آن‌ها را در کتاب راز و رمز آماده سازی ذهنی (Et si j'avais un mental de gagnant) جمع‌آوری کرده است.

کتاب حاضر به شما کمک می‌کند تا ذهن خود را تقویت کنید و توانایی‌ها و قابلیت‌های خود را فعال کرده و از این طریق به موفقیت برسید. نویسنده این کتاب در طی چهارده سال کارکردن با ورزشکاران حرفه‌ای و مربیان در زمینه آماده‌سازی ذهن، کاربردهای عملی زیادی از آن‌ها یاد گرفت و در این کتاب پیاده کرد.

روش و نگاهی که او درمورد مدیریت و پیشبرد ذهن دارد، در بسیاری از چیزها موفقیت‌آمیز بوده است. سباستین توماس (Sebastien Thomas) در کتاب راز و رمز آماده سازی ذهنی به شما یاد می‌دهد تا ذهنی برنده داشته باشید و فشارها را به بهترین نحو مدیریت کنید. اگر قصد دارید در مذاکرات خود موفق شوید و در ارائه‌های شفاهی به بهترین نحو عمل کنید، تکنیک‌ها و راهکارهای ارائه شده در این کتاب به شما کمک خواهد کرد.

کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی علاقه دارید، از شنیدن این کتاب لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی می‌شنویم:

همان‌طور که دیدید، برای تعیین کردن هدف خود باید سؤالاتی از خود بکنید. اما این سؤالات هرقدر هم که خوب مطرح شوند، نیاز است که با معیارهایی سنجیده شوند تا کارایی‌تان افزایش یابد. بی‌شک درمورد اسمارت (smart) چیزهایی شنیده‌اید. روشی است برای به‌خاطر سپردن معیارهایی که به ما کمک می‌کنند هدفمان را به‌درستی تعیین کنیم. S به نشانهٔ خاص بودن، m به نشانهٔ قابل‌اندازه‌گیری بودن، a به نشانهٔ دست‌یافتنی بودن، r به نشانهٔ واقع‌گرا بودن و t به نشانهٔ زمانمند بودن.

هدف اسمارت هدفی است ویژه، قابل‌اندازه‌گیری، دست‌یافتنی، واقع‌گرا و زمانمند. این معیارها بسیار جالب‌اند. زیرا به شما شاخص‌هایی می‌دهند تا هدف خود را به‌درستی تعیین کنید و به‌علاوه به شما کمک می‌کند تا اهدافی را برای همکاران خود نیز مشخص کنید. مثلاً من می‌توانم این معیارها را تقویت کنم. درصورتی که شما نیز روی معیارهای دیگری کار کنید. لازم است هدفتان دقیق باشد. یعنی با عباراتی مثبت یا چیزی که می‌خواهم مشخص و به فراخور موقعیت بیان شود. مثلا من می‌خواهم در بازی‌های المپیک بعدی در ریودوژانیرو در سال 2013 در رشتهٔ جودو مدال بگیرم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
7 دقیقه
مقدمه
25 دقیقه
فصل اول: برای این که خود را خوب آماده کنید
33 دقیقه
فصل اول / بخش دو: همه‌ی نیروهای خود را یک جا صرف نکنید
36 دقیقه
فصل دوم: تعیین اهداف و راهبردها
25 دقیقه
فصل دوم / بخش دو: اسمارت باشید
38 دقیقه
فصل سوم: بسیج قابلیت‌ها، پرورش استعدادها و رهایی از محدودیت‌های خود
56 دقیقه
فصل سوم / بخش دو: تصویرسازی ذهنی، ساختن فیلمی خوشایند
34 دقیقه
فصل چهارم: تجزیه و تحلیل کردن برای حفظ شور و اشتیاق

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی
نویسنده
مترجمفرزانه مهری
راوینسرین رضایی
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی

برای دریافت کتاب صوتی راز و رمز آماده سازی ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.