دانلود کتاب صوتی زندگیتو خوب کن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگیتو خوب کن

کتاب صوتی زندگیتو خوب کن (میکروکتاب)، نوشته‌ی لوئیز ال هی، به شما می‌گوید که هرگونه درباره‌ی خود و آینده‌تان بیاندیشید، همان تفکر به واقعیت تبدیل می‌شود و نوع تفکر شماست که آینده‌تان را رقم می‌زند.

همه‌ی افراد با تفکرات و احساسات درونی خود می‌توانند تجربه‌های شگفت‌انگیز و جدیدی برای خود ایجاد کنند. تفکراتی که وارد ذهن شما می‌شوند و واژه‌هایی که بر زبان می‌آورید، موجب ایجاد تجربه‌های شما می‌شوند. این خود افراد هستند که نحوه‌ی شرایط زندگی‌ خود را رقم می‌زنند اما در زمان شکست، اطرافیان را ملامت می‌کنند.

عذاب وجدان، تنفر، احساس گناه، ترس و... بیشتر از هر چیز دیگری در زندگی شما مشکل‌ساز هستند. این احساسات که موضوعات عمده‌ای را در زندگی دگرگون می‌کنند، نتیجه‌ی ملامت دیگران و همچنین فرار از بار مسئولیت است. هر اتفاقی که در زندگی شما رخ بدهد از تفکر درونی شما نشات می‌گیرد.

اگر می‌بینید شخصی می‌گوید که تمام اطرافیانم با من بد رفتار می‌کنند، از من انتقاد می‌کنند، هیچ‌گاه مطابق خواسته‌هایم رفتار نمی‌کنند و... همین الگوی آن شخص است و موجب می‌شود در زندگی حقیقی او نیز چنین موضوعاتی اتفاق بیافتد. این یعنی در وجود او اندیشه‌ای وجود دارد که انسان‌هایی را به سویش می‌کشاند که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهند. هنگامی که دیگر او اینگونه فکر نکند آن‌ها به جای دیگری می‌روند و این کارها را با شخص دیگری می‌کنند زیرا او دیگر آن‌ها را جذب خود نمی‌کند.

میکروکتاب صوتی زندگیتو خوب کن (You Can Heal Your Life) را به طور کامل و با دقت بشنوید و تمرینات آن را قدم به قدم انجام دهید. هنگامی که تمام مطالب ارائه شده را رعایت کردید، یک هدیه‌ در اختیار شما قرار می‌گیرد. اینکه اکنون در در چه موقعیتی هستید، اهمیتی زیادی ندارد. با یاری این کتاب صوتی می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) نویسنده‌‌ای محبوب، سخنرانی درخشان و مدرس علوم ماورای طبیعت است که از جمله پیشگامان در زمینه‌ی خودیاری و رشد شخصی به حساب می‌آید. اغلب کتاب‌های او پر‌فروش بودند. وی چندین کتاب در زمینۀ روانشناسی و موفقیت به چاپ رسانده و یکی از برجسته‌ترین رهبران تفکر نوین به شمار می‌آید.

در بخشی از میکروکتاب صوتی زندگیتو خوب کن می‌شنویم:

بیشتر مشکلاتی که با آن‌ها مواجه هستیم به خاطر این است که آگاهی نداریم برای اینکه مسائل خودمان را حل کنیم، باید نسبت به افکار خودمون آگاهی پیدا کنیم. این آگاهی می‌تواند به وسیله‌ی دیگران و با مطالعه و معاشرت و روش‌های مختلف دیگر به ما داده شود. شاید در ابتدا مخالفت‌ کنیم و بگوییم که این واقعیت ندارد و آن را نمی‌پذیریم. اما اگر بتوانیم تفکر تازه شکل گرفته را بپذیریم، اولین و مهم‌ترین قدم را برای بهبود زندگی خودمان برداشته‌ایم، البته تغییرات شما از خیلی وقت پیش آغاز شده، یعنی همان زمانی که به تغییر کردن فکر کردید. حالا که تصمیم گرفته‌ایم تغییر کنیم، باید هر مانعی را از سر راه خودمان برداریم. البته این موانع برای همه یکسان نیست.

 ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۲۱ دقیقه
فصل اول: آنچه معتقدم
۲۱ دقیقه
فصل دوم: مقاومت در برابر تحول
۲۵ دقیقه
فصل سوم: به کار بردن آرمان‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگیتو خوب کن

برای دانلود کتاب صوتی زندگیتو خوب کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگیتو خوب کن

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
ربحانه فراهانی
۱۳۹۹/۲/۲۸
جزو کتابهایی است که حتما باید مطالعه بشه. به نظر من اینکه میگن این حرفها تکراریه، این تکرار یک ایراد نیست چون اتفاقا این حرفها و جملات در طول عمر و زندگیمون باید مرتب تکرار بشه. ‌
alireza kazemi
۱۳۹۹/۲/۶
کتاب فوق العاده باارزش و مفید هستش
Lili M
۱۳۹۹/۲/۱۳
حتما باید خونده بشه و پر از انرژی مثبت هست 👌👌👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)