دانلود کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری

در کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری، داستان زندگی فردی را می‌شنوید که به دنبال راهی برای دست‌یابی به سعادت و خوشبختی است. رافائل ژیوردانو در قالب یک رمان پرفروش مسائل روان‌شناختی را مطرح می‌کند و از مثبت‌اندیشی، رشد و بهبود فردی سخن می‌گوید.

دربارۀ کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری:

داستان کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری (Your Second Life Begins When You Realize You Only Have One) دربارۀ زنی 38 ساله به نام کامی است که مأموریتش برای درمان «روال معمول» و «روزمرگی» به او شادی مضاعفی می‌دهد. کامی در ظاهر همۀ شرایط برای خوشحال بودن را داراست، یک شغل مناسب، همسری دوست‌داشتنی و پسری عالی. از نظر دیگران او فرد خوشبختی است. با این حال، او همواره این احساس را دارد که شادی از درونش رخت بسته و تمام آن چیزی که می‌خواهد، راهی برای دستیابی به شادی است.

کامی سفری اعجاب‌انگیز، عمیق و پر از خلاقیت را شروع می‌کند، چرا که می‌خواهد زندگی‌اش را تغییر داده و آرزوهایش را تبدیل به واقعیت کند. او به طور اتفاقی با فردی به نام کلود آشنا می‌شود که با پیشنهادات ناب و متفاوت خود به کامی کمک می‌کند تا راه‌حل دست یافتن به احساس شادابی و سرزندگی را بیابد.

روزمرگی در اولین نظر، یک بیماری بی‌خطر به چشم می‌آید اما احتمال دارد آسیب‌های جبران‌ناپذیری را بر روی افراد بگذارد و موجب شیوع مصیبت زندگی، سونامی ابهام روحی، بادهای مالیخولیایی فاجعه‌آمیز و ... شود و به سرعت لبخند رو به نابودی می‌رود! این واقعیت دارد، نخندید! این پدیده هر چه گسترده‌تر شود، به تعداد زیادتری از افراد آسیب می‌رساند. روزمرگی‌ای که به خوبی کنترل نشده باشد قادر است سطح اخلاق یک جامعه را به طرز نامحسوسی کاهش دهد.

این رمان و درون‌مایۀ آن می‌تواند داستان زندگی هر فردی را شامل شود، چرا که نویسنده با ظرافت، زیرکی و خلاقیت خود داستان را روایت می‌کند و در دل داستان، شیوه‌ها و راهکارهایی برای تغییر و تحول در زندگی‌تان به شما پیشنهاد می‌دهد.

رسانه‌ها لقب «پدیدۀ دنیای نشر» را به نخستین کتاب رافائل ژیوردانو (Raphaelle Giordano) داده‌اند. برای نخستین کتاب یک نویسنده کمتر اتفاق می‌افتد که در باکس آفیس‌های معتبر ادبی هم‌تراز و گاهی بالاتر از اسامی‌ای مانند گیوم موسو و مارک لوی قرار بگیرد. خوب است بدانید که این کتاب همچنان در فهرست پرمخاطب‌ترین کتاب‌ها قرار دارد و تاکنون بیش از سه میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده و به بیش از 30 زبان دنیا ترجمه شده است. این کتاب به پرفروش‌ترین اثر سال 2017 در کشور فرانسه تبدیل شد.

در سال 2017 نزدیک به یک میلیون از این کتاب در حالی به فروش رفت که برندۀ جایزۀ کنگور، معتبرترین جایزۀ ادبی فرانسه، در بهترین سال‌های خود تنها به فروش 400 هزار نسخه دست می‌یابد. این اثر کتابی بی‌نظیر، با بیانی طنزآمیز و سرگرم‌کننده است که به شما کمک می‌کند تا به سوی یک زندگی جدید قدم بردارید.

قراردادی برای ساخت یک فیلم با اقتباس از این کتاب به تهیه‌کنندگی یان زنو و لوران زیتون بسته شده است. کریستوف مانژل در مترونیوز در مورد این رمان گفته است: هر چه زودتر این کتاب را بخوانید زیرا یک زندگی بیشتر نداریم.

نکوداشت‌های کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری:

- یک رمان لذیذ و خوشمزه. (Marie France)
- ژیوردانو به ما می‌آموزد که چگونه هوا را سرگرم کنیم و عاشق زندگی شویم. ما هم می‌گوییم بله! (Madame Figaro)
- یک داستان جذاب، خوب ... خنده دار، شیرین و همراه با چند نکته مهم برای یک زندگی شاد. (Good Housekeeping)
- این رمان جذاب برای کسانی که احساس می‌کنند زندگی را آن طور که باید زندگی نمی‌کنند! عالی و بی‌نقص است. به علاوه، پس از پایان کار، می‌توانید با عشق به جلد نگاه کنید، که اساساً یک پوستر انگیزشی است که میز کار شما به آن نیاز دارد. (Hello Giggles)

کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به رمان‌هایی با درون‌مایه روانشناسی و خودسازی علاقه‌مند هستید، این رمان برای شماست.

با رافائل ژیوردانو بیشتر آشنا شویم:

رافائل ژیوردانو نویسنده، نقاش و هنرمند فرانسوی در 19 آوریل سال 1974 در فرانسه متولد شد. او در حوزۀ فنون ارتباطات و مدیریت استرس آموزش‌هایی دیده و موفقیت نخستین رمانش که بی‌ارتباط با مسائل روان‌شناسی نیست، ناشی از همین مهارت‌های او بوده است. رافائل در رشتۀ هنرهای کاربردی از مدرسۀ عالی استین فارغ‌التحصیل شد.

ژیوردانو در مرحله‌ای از زندگی خود مدیریت سازمان Emotone را عهده‌دار شد. Emotone سازمانی است که کارهای هنری و ساخت تیم خلاق، مدیریت استرس و آموزش روش‌های خلاقیت و نوآوری را انجام می‌دهد. از دیگر آثار رافائل می‌توان به من می‌خواهم ذن شوم، رازهای دکتر کولزن و دفتر مربی‌گری صدردصد خوشبختی من اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری می‌شنویم:

اول، چیزی نگفت. همین‌طور ساکت نشست و دست گرمش را به‌نشانۀ همدردی روی شانه‌ام گذاشت.

بعد از اینکه اشک‌هایم خشک شد، خانمش که فنجانی چای داغ جلویم گذاشته بود، چندتا دستمال هم برایم آورد. بعد، انگار که حس کرده باشد حضورش در یک مراسم اعتراف‌گیری ایجاد مزاحمت می‌کند، رفت طبقه بالا.

- مع... معذرت می‌خوام، خنده‌داره! نمی‌دونم چه‌م شده... این روزها خیلی درگیرم، از این‌طرفم روز وحشتناکی پشت‌سرگذاشتم، واقعاً دیگه نمی‌کشم!

کلود بلند شد و روی صندلیِ روبه‌رویم نشست و به‌دقت به حرف‌هایم گوش داد. چیزی در وجودش بود که باعث می‌شد به او اطمینان کنم. نگاهش را به نگاهم دوخت. نگاهش نه حالت بازجویانه داشت و نه کنجکاوانه؛ محبت‌آمیز بود و پذیرا، مثل آغوشی باز.

به چشم‌هایش زُل زدم. احساس می‌کردم مجبور نیستم چیزی را پنهان کنم. کاش می‌توانستم نقابم را بردارم و خودم را رها کنم. چِفت‌وبَست‌های درونم یکی‌یکی باز می‌شد.

چه بد! شایدم چه خوب؟!

 ۶ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۳۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
قسمت اول
۳۵ دقیقه
قسمت دوم
۳۸ دقیقه
قسمت سوم
۳۲ دقیقه
قسمت چهارم
۳۵ دقیقه
قسمت پنجم
۳۷ دقیقه
قسمت ششم
۴۷ دقیقه
قسمت هفتم
۴۲ دقیقه
قسمت هشتم
۴۶ دقیقه
قسمت نهم
۴۶ دقیقه
قسمت دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری

برای دانلود کتاب صوتی زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی یک زندگی بیشتر نداری
نرگس مشایخی
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
بینظیر و اموزنده اس این کتاب مخصوصا با صدای زیبای گویندگان جذابیتش چندین برابر میشه ممنون از خانم هاشمی و اقای عمرانی و کتابراه
Vania Tarlan
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
فوق العاده بود خیلی متفاوت با بقیه کتابهای خودیاری
Neda Kia
۱۳۹۹/۱۲/۵
کتابش واقعا خوبه اما صدای خانم هاشمی بشدت سردرد آور بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)