دانلود کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

  • از: اشلی ونس
  • راوی: مجتبی نظری
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۹۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

در کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک (میکرو کتاب)، نوشته اشلی ونس می‌شنویم که چگونه ایلان ماسک از چهار بار ورشکستگی و یک خطر مرگ نجات پیدا کرد و چطور هم‌زمان مدیر عامل دو شرکت پیشرو در تکنولوژی است.

ایلان ماسک (Elon Musk) را می‌توان یکی از باهوش‌ترین، شگفت‌انگیزترین و حتی یک ابر قهرمان در دنیای امروز دانست. بعضی او را دیوانه و برخی نابغه می‌خوانند، اما تقریبا همه باور دارند که در عصر تکنولوژی انقلاب ایجاد کرده است. ایلان ماسک همان فردی است که کارهای غیر ممکن را با غیر باورترین بودجه، امکان‌پذیر می‌کند و میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک از او و زندگی‌اش صحبت می‌کند.

در میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک، یاد می‌گیریم که به خودمان و رویاهایمان باور داشته باشیم و همیشه راهی برای ساختن آن‌ها پیدا کنیم. ایلان ماسک فردی است که نه تنها رویای خودش، که رویای یک جهان را تبدیل به واقعیت می‌کند.

اشلی ونس (Ashlee Vance) نویسنده کتاب در ابتدا نام این کتاب را سلام دنیا گذاشت و مجموعه مقالاتی از آن را در روزنامه‌های معتبر و با همین نام منتشر کرد. زندگی‌نامه ایلان ماسک پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در بخش بین‌الملل است.

اشلی ونس، یکی از نویسندگان بزرگ و حرفه‌ای و یکی از نویسندگان اصلی مجلات بزرگی چون نیویورک تایمز و بلومبرگ طی سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ است. او علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارد و برای شرکت‌های بزرگی از جمله IBM ،DELL و HP کار کرده است.

اشلی علاوه بر فعالیت در نویسندگی، یک برنامه‌نویس ماهر و فعال در حوزه رباتیک است و در سال ۲۰۰۳ یک کتاب به نام گیک دره سیلیکون نوشت که بسیار معروف و پرفروش شد. در سال ۲۰۱۵ هم کتابی به نام سلام دنیا که درباره زندگی‌نامه ایلان ماسک بود نوشت. این کتاب به واسطه صحبت‌های مستقیم ماسک و داستان تمام کسب‌وکارهای او به شدت معروف شد و بسیاری نشریه‌های معتبر دنیا در مورد آن مطالب مختلفی منتشر کردند.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۸۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۷ دقیقه
فصل اول
۱۰ دقیقه
فصل دوم
۸ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۷ دقیقه
فصل پنجم
۹ دقیقه
فصل ششم
۱۱ دقیقه
فصل هفتم
۱۰ دقیقه
فصل هشتم
۹ دقیقه
فصل نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

برای دانلود کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

نظرات کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

شبنم محمدی
۱۳۹۹/۴/۳۱
ایلان ماسک واقعا انسان فوق العاده ایه. در واقع بهتره بگم یه ابر انسانه. اینکه بتونی بارها و بارها از مرز ورشکستگی واقعی زندگیت رو از نو بسازی، دنیا رو تغییر بدی و روی میلیون‌ها انسان تاثیر بذاری. اینکه عاااااشق علم و پیشرفت باشی و باورهات رو در الویت زندگی قرار بدی. غیر ممکنی برای ماسک وجود نداره!! بخونیدش و لذت ببرید
آرمان گودرزی
۱۳۹۷/۷/۱۸
جدا از بیوگرافی آقای ماسک نکته‌ی اصلی‌ای که در کتاب بدان تاکید شده این است که مداومت در راه رسیدن به هدف تنها راه موفقیت و دستیابی به هدف است.
soroosh hejazi
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
بسیار خوب بود. ‌ این مرد اسطوره و الگوی زندگی منه. کی فکرش رو میکرد یک مهاجر معمولی تبدیل بشه به ثروتمند‌ترین آدم دنیا!؟ نشون میده که تسلیم شدن رابطه مستقیم با موفقیت داره. همواره با شوق و ذوق منتظر ماموریت‌های جدید اسپیس ایکس هستم
مشاهد همه نظرات (۹۲)