دانلود کتاب صوتی صبح جادویی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی صبح جادویی

کتاب صوتی صبح جادویی (میکروکتاب) نوشته هال الرود، قابلیت‌ها و توانایی‌هایتان را به شما یادآور می‌شود و به شما کمک می‌کند بر موانع پیش‌رویتان غلبه کرده و یک زندگی رویایی برای خود خلق کنید.

هال الرود در میکروکتاب صبح جادویی (The Miracle Morning) شما را راهنمایی می‌کند تا بتوانید فروش و سود کسب‌وکارتان را افزایش دهید، او همچنین راهکارهایی برای دست یافتن به درجات عمیق‌تر و بالاتری از تعادل و رضایت شخصی در جنبه‌های مختلف زندگی به شما ارائه می‌دهد. از این موارد می‌توان به روابط عاطفی، شادکامی، شرایط مالی و معنوی، سلامتی و هر آنچه که در رأس امور مهم زندگی‌تان قرار دارد اشاره کرد.

این کتاب بارها نشان داده که توانایی این را دارد که در مدت زمانی بسیار کوتاه به دیگران در حل مشکلات به ظاهر غیرقابل حل‌شان کمک کند و تغییراتی شگفت‌انگیز در زندگی‌شان ایجاد کند. حتی اگر شما از آن دسته افرادی به شمار می‌روید که با مشکلات زیادی مواجه هستند، مشکلاتی مثل مسائل روانی، عاطفی، فیزیکی و مادی، این اثر می‌تواند راهگشای آن‌ها باشد.

هال الرود (Hal Elrod) نویسنده، سخنران و مربی موفقیت، به شما می‌آموزد که چگونه به نیروهای نامحدود خود دست یابید. او به عنوان یک دانش‌آموز همیشگی در زمینه رشد فردی اعتقاد دارد که این کتاب عملی‌ترین و مؤثرترین روش هنگام رویارویی با تمام جنبه‌های زندگیتان است. برای افرادی که اهداف مهمی دارند کتاب صبح جادویی می‌تواند نقش مؤثری در دستیابی به سطح بالاتری از زندگی و در نتیجه رسیدن به موفقیتی ورای آنچه که تاکنون تجربه کرده‌اند داشته باشد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند تا شما بتوانید آن‌ها را در زمانی کوتاه‌تر بشنوید و یا بخوانید. میکروکتاب‌ها حاوی بخش‌های ثابتی هستند، ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده ارائه می‌شود، در بخش بعدی توضیحی کلی در مورد کتاب گفته می‌شود تا شما بتوانید در یک نظر کوتاه با مباحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر نیز چکیده مفید آن است.

با هال الرود بیشتر آشنا شویم:

هال الرود نویسنده، مربی و توسعه‌دهنده شخصی است. او وقتی فقط 20 سال داشت، در یک تصادف وحشتناک شش روز به کما رفت و وقتی به هوش آمد فهمید نه تنها شغل و نامزدش را از دست داده بلکه دیگر نمی‌تواند راه برود. درست در ابتدای جوانی همه چیزش را از دست داده بود. اما به خودش آمد و اجازه نداد که زندگی‌اش نابود شود. او تصمیم گرفت که با تمام مشکلات جسمی و روحی‌اش مبارزه کند تا در نهایت آنچه که می‌خواهد را به دست آورد.

اکنون او دونده ماراتون، سخنران انگیزشی و حتی خواننده هیپاپ است. در تمام این سال‌ها تلاش کرده تا به مخاطبانش در سراسر جهان راه پیروزی بر مشکلاتش را بگوید و آن‌ها را تشویق کند تا راه منحصربه‌فرد خودشان در زندگی را به دست آورند.

برخی نظرات درباره‌ میکروکتاب صبح جادویی:

- نشریه نیویورک تایمز: کتاب صبح جادویی به راستی تنها کتابی است که می‌تواند در تمام جنبه‌های زندگی تغییراتی عمیق و سریع ایجاد کند. اگر واقعاً به دنبال تغییر در زندگی‌تان هستید حتما این کتاب را بخوانید.

- نیک کاندرا: کتاب صبح جادویی حقیقتاً زندگی‌ام را متحول کرد اکنون می‌توانم توانایی‌هایم را به طور کامل کشف کنم و در نهایت در مسیر آگاهی قدم بگذارم و به این گونه به موقعیت‌ها و مهارت‌های جدیدی دست پیدا کنم و این تنها راه شروع یک روز خوب است.

- دکتر ایوان میسنر: با خواندن این کتاب به خود هدیه‌ای می‌دهید و آن بیدار شدن در هنگام صبح با تمام توان و انرژی‌تان است. وقت آن رسیده که دیگر کارهایتان را به فردا نیندازید و زندگی‌ای که می‌خواهید و لیاقتش را دارید برای خود بسازید. این کتاب به شما می‌گوید چگونه این کار را انجام دهید.

- جان برگاف: کتاب صبح جادویی یک ناجی در مسیر رشد فردی شما و تنها ابزاری است که با آن می‌توانید امور‌تان را نظم و انضباط ببخشید. هال، من خیلی تو و یا زندگی‌ام را جدی نمی‌گرفتم اما این کتاب قوی‌ترین سلاحی است که در برابر شکست به کار بردی. پس این کتاب لایق بیشترین توجهات است.

در بخشی از کتاب صوتی صبح جادویی می‌شنویم:

ما زمان زیادی در اختیار نداریم تا بخواهیم همه عمرمان را مثل افراد معمولی سپری کنیم. ما زندگی دیگران را مثل معجزه می‌دانیم. اما وقتی نوبت به خودمان می‌رسد باور کردیم که معمولی باشیم، معمولی زندگی کنیم و معمولی هم بمیریم.

وقتی به اخبار و آمارهای منتشر شده نگاه می‌کنم می‌بینم که بیش از نیمی از مردم حال جسمی و روحی خوبی ندارند یا اضافه وزن دارند یا از مشکلات روانی رنج می‌برند. این نشان می‌دهد که بیشتر مردم فقط زنده‌اند. آن‌ها اصلاً زندگی نمی‌کنند و در این زمینه نیاز به یک تلنگر بزرگ دارند.

وضعیت زندگی خودتان را بررسی کنید. ببینید شما در چه جاهایی مشکل دارید و در چه زمینه‌های رسماً سقوط کردید. بررسی کنید که آیا قدمی برای رسیدن به رویاهای خودتان برداشتید یا فقط روزهای زندگی را یکی پس از دیگری بدون داشتن هدف گذراندید.

 ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۱۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۹ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
فصل اول - زمان بیدار شدن با تمام قوا رسیده
۱۲ دقیقه
فصل دوم - بررسی حقیقت جامعه‌ی 95 درصدی
۱۸ دقیقه
فصل سوم - 5 مرحله‌ی بیدار شدن
۸ دقیقه
فصل چهارم - جادوی 6 دقیقه‌ای
۲۰ دقیقه
فصل پنجم - از تحمل‌ناپذیری تا توقف‌ناپذیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی صبح جادویی

برای دانلود کتاب صوتی صبح جادویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  صبح جادویی

نظرات کتاب صوتی صبح جادویی

Mohad Kh
۱۳۹۹/۲/۱۳
من خیلی وقت بود که تصمیم داشتم ک سحر خیز بشم و واقعا برام سخت بود اما با خوندن این کتاب و عمل به صبح جادویی واقعا سحر خیزی به قشنگ‌ترین حس برای من تو زندگی تبدیل شده. پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخونید. البته این نسخه میکرو کتاب بود و فقط نکات مهم رو گفته بود و برای کسایی ک وقت زیادی ندارند مناسبه
هدیه اقتصادی
۱۳۹۹/۲/۹
یک کتاب همه چی تمام. راهکارهای عملی و قابل اجرا که مطمئن هستم خیلی میتونه تاثیرگذار باشه. توصیه میکنم کتاب کلوب ۵ صبح را هم بخوانید مکمل فوق العاده‌ای خواهد شد. صدای گوینده رو هم من خیلی دوست دارم. ممنون از دوست خوبم، کتابراه🌹
علیرضا رحمان زاده
۱۴۰۰/۲/۱۶
حاضرم قسم بخورم که این کتاب رو بخونید و عمل کنید و دیگه هیچ کتابی رو نخونید!!! باور کنید!!!. من خیلی‌ها رو میشناسم که با همین روشِ این کتاب و بدون هیچ کتاب و کلاس دیگه‌ای از افراد ثروتمند ایران و بلکه اسیا شدند و هستند!!! هر کی بخواد بهش ادرس میدم بره پیششون ازشون بپرسه!!!!
مشاهد همه نظرات (۵۳)