دانلود کتاب صوتی عشق و شور زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق و شور زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق و شور زندگی

کتاب صوتی عشق و شور زندگی اثر باربارا دی آنجلیس خلاصه‌ای از کتابی به همین نام است که در آن مجموعه‌ای از جملات عاشقانه بیان شده.

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده در زمینه رشد شخصی است. او کارشناسی ارشد خود را در روانشناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کرده است.

آثار باربارا از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌ است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌ است.

در کتاب صوتی عشق و شور زندگی می‌شنویم:

این کتاب را با عشق و امتنائی بی‌پایان به شما هدیه می‌کنم که خود هم " آغاز" و هم "طریق" و هم "پایان" عشق و شور زندگی واقعی و حقیقی من هستید.

در آغاز تنها عشق بود. حتی زندگی و پیدایش شما بر روی این کره‌ی خاکی نیز برخاسته از عشق است. این عشق بوده است که در یک لحظه مرد و زنی را آن‌چنان به سوی هم جذب کرده است تا از تلفیق و اتحاد عاشقانه‌ی بدن آن‌ها بذر شما متولد گردد. عشق مغناطیسی است که ما را به مبدا خود جذب می‌کند.

 ۲۴ دقیقه، ۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق و شور زندگی

برای دانلود کتاب صوتی عشق و شور زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق و شور زندگی

نظرات کتاب صوتی عشق و شور زندگی

پریناز نجدی
۱۳۹۹/۶/۲۴
کتاب آموزنده‌ای بود. ولی کوتاه
مشاهد همه نظرات (۱)