دانلود کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ اثر هری کارپنتر، راهنمایی کامل و جامع برای افرادی است که می‌خواهند غول درون خودشان را کشف کنند و آن را مطیع خود کنند تا بتوانند زندگی‌شان را تغییر دهند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

غول درون (The genie within, your subconscious mind) را یک توصیف کاملاً کاربردی از نحوه‌ی کارکرد ضمیر ناخودآگاه‌مان می‌دانند. قوانینی که ضمیر ناخودآگاه از آن‌ها اطاعت می‌کند، چگونگی برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه به همراه 15 روش ثابت شده برای استفاده از آن در این کتاب صوتی بیان شده است.

غول درون همان ضمیر ناخودآگاه است که اغلب نمی‌دانیم چطور کار می‌کند و چطور باید از آن استفاده کنیم؟ هدف این کتاب صوتی نیز همین است. راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی، خوشبختی و آرامش ذهنی شماست که در اینجا جمع‌آوری شده است.

پی بردن به نحوه کارکرد ضمیر ناخودآگاه، حلقه‌ی گمشده‌ای برای دستیابی به موفقیت است. روش‌های استفاده از آن سهل است، اما اگر ندانید ضمیر ناخودآگاه‌تان چگونه کار می‌کند، احتمالاً شکست می‌خورید. کلید موفقیت دسترسی به ضمیر ناخودآگاه از طریق یک حالت ذهنی تغییر یافته است. تکرار عبارات تاکیدی برای ضمیر ناخودآگاه در حالت نرمال و بیدار بیشتر از منفعت ضرر دارد. باید یاد بگیرید که وارد حالت مغزی طبیعی آرام بشوید تا به قلمرو ضمیر ناخودآگاه نفوذ کنید. اگر تغییر خاصی در تضاد با باورهای ناخودآگاه شما باشد، نمی‌توانید اراده کنید که تغییر کنید. می‌توانید در تمام طول روز به هدفتان فکر کنید، اما در حقیقت این کافی نیست، و می‌تواند بر علیه شما عمل کند.

ضمیر ناخودآگاه تقریباً 92٪ از کل مغز را تشکیل می‌دهد. ضمیر خودآگاه 8٪ باقیمانده را تشکیل می‌دهد. بنابراین، ضمیر خودآگاه در مقابل با ضمیر ناخودآگاه بسیار ناچیز است. ضمیر ناخودآگاه منطق ندارد و به ورود حسی استناد می‌کند. بنابراین، به واقعیت و تصور یکسان واکنش نشان می‌دهد. برای مثال، وقتی خواب پرت شدن از ساختمان را می‌بینید بدنتان همان واکنشی را نشان می‌دهد که اگر در واقعیت این اتفاق برای شما بیفتد نشان می‌دهد. بدن شما عرق می‌کند، ضربان قلبتان بالا می‌رود و... پس این نکته خیلی مهم است. ضمیر ناخودآگاه تفاوت بین واقعی و خیالی را نمی‌داند.

هری کارپنتر (Harry W Carpenter) برای آموختن نحوه استفاده از ذهن ناخودآگاه قدرتمند خود، پیگیری وسواسانه‌ای در طول عمر خود داشته است. این اشتیاق در 10 سالگی با بهبودی ذهنی یک بیماری تهدید کننده‌ی در زندگی‌اش شروع شد. هری او می‌توانست او را درمان کند. هری تا سن 30 سالگی تمام آنچه را که نیاز بود آموخت.

ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه شما عملکرد کاملاً متفاوتی دارند. شما نیاز دارید که قبل از بهره گرفتن کامل از قابلیت‌های ضمیر ناخودآگاه تفاوت‌های آن‌ها را بدانید و آن‌ها را به طور دقیق بشناسید.

نتایجی که می‌توانید بعد از شنیدن این کتاب صوتی کسب کنید: تغییر عادات بد، سودمندی و کارامدی بیشتر، کاهش وزن، افزایش عزت نفس، رسیدن به اهداف، هماهنگی فیزیکی بهتر، خلاقیت بیشتر، بهبود سلامت ذهن و بدن، تعبیر رویاها و نشانه‌ها، آرامش تا سطحی عمیق‌تر، خواب بهتر، تبدیل روحیه کسل کننده به روحیه شاد.

کتاب صوتی غول درون دربردارنده‌ی تمرینات عملی است و بعد از هر درس دستورالعمل‌های ریلکسیشن گفته می‌شود که می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید. برای موفقیت نیاز به پرورش ضمیر ناخودآگاه دارید و کتاب صوتی غول درون این امکان را به شما می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی غول درون می‌شنویم:

پیرمردی وقتی که فقط یک پسر بچه بود، داستانی از زنی شنید که یک بطری با یک چوب پنبه در دهانه‌اش در ساحل پیدا کرد. وقتی چوب پنبه را از دهانه‌ی بطری بیرون کشید، او تصویر یک غول را دید که بیرون آمد. غول هر چیزی که زن آرزو کرد به او عطا کرد. پیرمرد عمر خودش را صرف یافتن بطری خودش و غول درون آن کرد. او سواحل تمام قاره‌ها را جستجو کرد. به خاطر وسواسی که داشت، هرگز رابطه‌ای طولانی مدت ایجاد نکرد یا شغلی را برای مدتی طولانی نگه نداشت. او یک مرد ناراحت بود.

یک روز در ساحلی نزدیک خانه‌اش، بطری را که به دنبالش بود یافت. به دلیلی که برایش ناشناخته بود، او احساس کرد که یک غول درون آن وجود دارد. چوب پنبه‌های دهانه سایر بطری‌ها به سختی بیرون می‌آمد، اما این یکی به راحتی به بیرون لغزید. ناگهان یک غول ظاهر شد. غول به پیرمرد گفت، "من اینجا هستم تا هرچیزی که می‌خواهی به تو ببخشم. "

پیرمرد جواب داد، "هرچیزی که بخواهم؟"

غول گفت، "خوب تقریبا هرچیزی. از آنجایی که تو پیر هستی و هرگز در سیاست نبوده‌ای، این احتمال وجود ندارد که تو بتوانی رئیس جمهور آمریکا شوی، همچنین من فکر نمی‌کنم عاقلانه باشد که آرزوی یک جایگاه در تیم بسکتبال المپیک را داشته باشی. و من فکر نمی‌کنم که تو چیزی بخواهی که به ضرر شخص دیگری باشد. بنابراین، نه، نه همه چیز. اما هنوز بیش از چیزی که آرزوی آن را داشته‌ای. قطعا برای شادی و آرامش تو کافی است. "

پیرمرد از خود بی‌خود شد اما سپس عصبانی شد. "چرا انقدر طول کشید تا تو را پیدا کنم؟ اگر هنگامی که جوان بودم تو را پیدا می‌کردم می‌توانستم کارهای زیادی را به انجام برسانم. "

غول گفت، "سرورم اما من تمام مدت با تو بوده‌ام. من در آن بطری نبودم. من با تو بوده‌ام و در تمام زندگی تو آرزوهایت را برآورده کرده‌ام. به یاد داری که شش ساله بودی و آرزو کردی که پدرت بیشتر به تو توجه کند؟ تو انگشت خودت را بریدی. این کار اتفاقی نبود. پدرت بریدگی را شست و از تو نگهداری کرد. یادت می‌آید؟

 ۹ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۵۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
سرآغاز: یک حکایت ساده
۳۵ دقیقه
درس اول: غول شما - بخش اول
۱۷ دقیقه
درس اول: غول شما - بخش دوم
۳۳ دقیقه
درس دو: تفاوت بین ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه - بخش اول
۲۶ دقیقه
درس دو - بخش دوم
۲۹ دقیقه
درس سه: اَبَر بیوکامپیوتر شما - بخش اول
۳۱ دقیقه
درس سه: اَبَر بیوکامپیوتر شما - بخش دوم
۲۹ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش اول
۲۳ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش دوم
۱۹ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش سوم
۲۱ دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه - بخش اول
۳۴ دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه - بخش دوم
۴۰ دقیقه
درس شش: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 1 - بخش اول
۲۵ دقیقه
درس شش - بخش دوم
۲۹ دقیقه
درس هفت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 2 - بخش اول
۳۹ دقیقه
درس هفت - بخش دوم
۳۰ دقیقه
درس هشت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 3 - بخش اول
۴۷ دقیقه
درس هشت - بخش دوم
۴۱ دقیقه
درس هشت - بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

برای دانلود کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

نظرات کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

حمید کریمی
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
من این کتاب رو، نسخه چاپیشو، بارها خوندم و باید بگم یه کتاب بی‌نهایت فوق العادیه، از کتابراه ممنونم که این کتاب تاثیر گذار رو به صورت صوتی ارائه داد، باید بگم نسخه صوتیشم خریدم از کتابراه. تک تک شما عزیزانی که زحمت اینکار رو کشیدید خسته نباشین. دوستان، یا خودمونیترش کنم، بچه‌ها پیشنهاد میکنم حتما و این کتاب رو مطالعه کنین. مطمئن باشین زندگیامون با ضمیرناخودآگاهمون ساخته میشه، ماها خیلی باورای غلط داریم که باید اگاهانه تغییرشون بدیم این کتاب کمک بزرگیه توو این راه سخت. موفق باشین.
محسن aa
۱۳۹۸/۲/۲
سلام، آخه ماها چرا باید تازه تو بیست، سی و یا چهل سالگی با همچین مطالب زندگی سازی آشنا بشیم. به نظر من این کتاب باید قبل از بچه دار شدن برای پدر مادرا و همچنین تو مدارس راهنمایی برای بچه‌ها تدریس بشه، امیدوارم این کتابو بخونید به هر حال ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازست. ممنون از کتابراه 💖💖💯
Loki _SPG
۱۳۹۸/۲/۲۷
نقد این کتاب:
لحن صحبت گوینده بسیار زیبا و جذاب است و هماهنگی کاملی را همراه با موسیقی ایجاد کرده است که همراه با متون نویسنده تاثیر زیادی بر روی انسان قرار می‌دهد
غول درون باعث میشود تا شما بتوانید خواسته هایتان را بر ذهنتان غالب کنید. بر خلاف تصور شما قرار نیست که به یک خواب "ابدی" فرو بروید و
بلکه همواره هشیار صاحب اختیارید و می‌توانید توانایی انجام کارهایی را که در آرزوهایتان را می‌پروراندید، بدست آورید.
نسخه صوتی مطمئناً نسبت به نسخه نوشتاری برتری داره که نشات گرفته از صدا و لحن شیوا گوینده است که همراه با موسیقی پس زمینه، شما رو کامل در عمق کتاب غوطه ور میکنه.
در نهایت باید بگم که خوندن این کتاب نه تنها یکبار بلکه چندین بار توصیه میشه و پیشنهاد میکنم که دوستان حتماً این کتاب رو خریداری و مطالعه کنند. با تشکر از کتابراه بابت ارائه این کتاب
مشاهد همه نظرات (۱۰۷۸)