معرفی و دانلود کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

عکس جلد کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟
قیمت:
71500 تومان - 7.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ اثر هری کارپنتر، راهنمایی کامل و جامع برای افرادی است که می‌خواهند غول درون خودشان را کشف کنند و آن را مطیع خود کنند تا بتوانند زندگی‌شان را تغییر دهند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

غول درون (The genie within, your subconscious mind) را یک توصیف کاملاً کاربردی از نحوه‌ی کارکرد ضمیر ناخودآگاه‌مان می‌دانند. قوانینی که ضمیر ناخودآگاه از آن‌ها اطاعت می‌کند، چگونگی برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه به همراه 15 روش ثابت شده برای استفاده از آن در این کتاب صوتی بیان شده است.

غول درون همان ضمیر ناخودآگاه است که اغلب نمی‌دانیم چطور کار می‌کند و چطور باید از آن استفاده کنیم؟ هدف این کتاب صوتی نیز همین است. راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی، خوشبختی و آرامش ذهنی شماست که در اینجا جمع‌آوری شده است.

پی بردن به نحوه کارکرد ضمیر ناخودآگاه، حلقه‌ی گمشده‌ای برای دستیابی به موفقیت است. روش‌های استفاده از آن سهل است، اما اگر ندانید ضمیر ناخودآگاه‌تان چگونه کار می‌کند، احتمالاً شکست می‌خورید. کلید موفقیت دسترسی به ضمیر ناخودآگاه از طریق یک حالت ذهنی تغییر یافته است. تکرار عبارات تاکیدی برای ضمیر ناخودآگاه در حالت نرمال و بیدار بیشتر از منفعت ضرر دارد. باید یاد بگیرید که وارد حالت مغزی طبیعی آرام بشوید تا به قلمرو ضمیر ناخودآگاه نفوذ کنید. اگر تغییر خاصی در تضاد با باورهای ناخودآگاه شما باشد، نمی‌توانید اراده کنید که تغییر کنید. می‌توانید در تمام طول روز به هدفتان فکر کنید، اما در حقیقت این کافی نیست، و می‌تواند بر علیه شما عمل کند.

ضمیر ناخودآگاه تقریباً 92٪ از کل مغز را تشکیل می‌دهد. ضمیر خودآگاه 8٪ باقیمانده را تشکیل می‌دهد. بنابراین، ضمیر خودآگاه در مقابل با ضمیر ناخودآگاه بسیار ناچیز است. ضمیر ناخودآگاه منطق ندارد و به ورود حسی استناد می‌کند. بنابراین، به واقعیت و تصور یکسان واکنش نشان می‌دهد. برای مثال، وقتی خواب پرت شدن از ساختمان را می‌بینید بدنتان همان واکنشی را نشان می‌دهد که اگر در واقعیت این اتفاق برای شما بیفتد نشان می‌دهد. بدن شما عرق می‌کند، ضربان قلبتان بالا می‌رود و... پس این نکته خیلی مهم است. ضمیر ناخودآگاه تفاوت بین واقعی و خیالی را نمی‌داند.

هری کارپنتر (Harry W Carpenter) برای آموختن نحوه استفاده از ذهن ناخودآگاه قدرتمند خود، پیگیری وسواسانه‌ای در طول عمر خود داشته است. این اشتیاق در 10 سالگی با بهبودی ذهنی یک بیماری تهدید کننده‌ی در زندگی‌اش شروع شد. هری او می‌توانست او را درمان کند. هری تا سن 30 سالگی تمام آنچه را که نیاز بود آموخت.

ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه شما عملکرد کاملاً متفاوتی دارند. شما نیاز دارید که قبل از بهره گرفتن کامل از قابلیت‌های ضمیر ناخودآگاه تفاوت‌های آن‌ها را بدانید و آن‌ها را به طور دقیق بشناسید.

نتایجی که می‌توانید بعد از شنیدن این کتاب صوتی کسب کنید: تغییر عادات بد، سودمندی و کارامدی بیشتر، کاهش وزن، افزایش عزت نفس، رسیدن به اهداف، هماهنگی فیزیکی بهتر، خلاقیت بیشتر، بهبود سلامت ذهن و بدن، تعبیر رویاها و نشانه‌ها، آرامش تا سطحی عمیق‌تر، خواب بهتر، تبدیل روحیه کسل کننده به روحیه شاد.

کتاب صوتی غول درون دربردارنده‌ی تمرینات عملی است و بعد از هر درس دستورالعمل‌های ریلکسیشن گفته می‌شود که می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید. برای موفقیت نیاز به پرورش ضمیر ناخودآگاه دارید و کتاب صوتی غول درون این امکان را به شما می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی غول درون می‌شنویم:

پیرمردی وقتی که فقط یک پسر بچه بود، داستانی از زنی شنید که یک بطری با یک چوب پنبه در دهانه‌اش در ساحل پیدا کرد. وقتی چوب پنبه را از دهانه‌ی بطری بیرون کشید، او تصویر یک غول را دید که بیرون آمد. غول هر چیزی که زن آرزو کرد به او عطا کرد. پیرمرد عمر خودش را صرف یافتن بطری خودش و غول درون آن کرد. او سواحل تمام قاره‌ها را جستجو کرد. به خاطر وسواسی که داشت، هرگز رابطه‌ای طولانی مدت ایجاد نکرد یا شغلی را برای مدتی طولانی نگه نداشت. او یک مرد ناراحت بود.

یک روز در ساحلی نزدیک خانه‌اش، بطری را که به دنبالش بود یافت. به دلیلی که برایش ناشناخته بود، او احساس کرد که یک غول درون آن وجود دارد. چوب پنبه‌های دهانه سایر بطری‌ها به سختی بیرون می‌آمد، اما این یکی به راحتی به بیرون لغزید. ناگهان یک غول ظاهر شد. غول به پیرمرد گفت، "من اینجا هستم تا هرچیزی که می‌خواهی به تو ببخشم. "

پیرمرد جواب داد، "هرچیزی که بخواهم؟"

غول گفت، "خوب تقریبا هرچیزی. از آنجایی که تو پیر هستی و هرگز در سیاست نبوده‌ای، این احتمال وجود ندارد که تو بتوانی رئیس جمهور آمریکا شوی، همچنین من فکر نمی‌کنم عاقلانه باشد که آرزوی یک جایگاه در تیم بسکتبال المپیک را داشته باشی. و من فکر نمی‌کنم که تو چیزی بخواهی که به ضرر شخص دیگری باشد. بنابراین، نه، نه همه چیز. اما هنوز بیش از چیزی که آرزوی آن را داشته‌ای. قطعا برای شادی و آرامش تو کافی است. "

پیرمرد از خود بی‌خود شد اما سپس عصبانی شد. "چرا انقدر طول کشید تا تو را پیدا کنم؟ اگر هنگامی که جوان بودم تو را پیدا می‌کردم می‌توانستم کارهای زیادی را به انجام برسانم. "

غول گفت، "سرورم اما من تمام مدت با تو بوده‌ام. من در آن بطری نبودم. من با تو بوده‌ام و در تمام زندگی تو آرزوهایت را برآورده کرده‌ام. به یاد داری که شش ساله بودی و آرزو کردی که پدرت بیشتر به تو توجه کند؟ تو انگشت خودت را بریدی. این کار اتفاقی نبود. پدرت بریدگی را شست و از تو نگهداری کرد. یادت می‌آید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
18 دقیقه
سرآغاز: یک حکایت ساده
35 دقیقه
درس اول: غول شما - بخش اول
17 دقیقه
درس اول: غول شما - بخش دوم
33 دقیقه
درس دو: تفاوت بین ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه - بخش اول
26 دقیقه
درس دو - بخش دوم
29 دقیقه
درس سه: اَبَر بیوکامپیوتر شما - بخش اول
31 دقیقه
درس سه: اَبَر بیوکامپیوتر شما - بخش دوم
29 دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش اول
23 دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش دوم
19 دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش سوم
21 دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه - بخش اول
34 دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه - بخش دوم
40 دقیقه
درس شش: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 1 - بخش اول
25 دقیقه
درس شش - بخش دوم
29 دقیقه
درس هفت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 2 - بخش اول
39 دقیقه
درس هفت - بخش دوم
30 دقیقه
درس هشت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 3 - بخش اول
47 دقیقه
درس هشت - بخش دوم
41 دقیقه
درس هشت - بخش سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟
نویسنده
مترجمبهاره کریمخانی، بهداد ساجدی حسینی
راویراضیه هاشمی
ناشر چاپیانتشارات هراز
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
71500 ت - 7.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

حمید کریمی
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
من این کتاب رو، نسخه چاپیشو، بارها خوندم و باید بگم یه کتاب بی‌نهایت فوق العادیه، از کتابراه ممنونم که این کتاب تاثیر گذار رو به صورت صوتی ارائه داد، باید بگم نسخه صوتیشم خریدم از کتابراه. تک تک شما عزیزانی که زحمت اینکار رو کشیدید خسته نباشین. دوستان، یا خودمونیترش کنم، بچه‌ها پیشنهاد میکنم حتما و این کتاب رو مطالعه کنین. مطمئن باشین زندگیامون با ضمیرناخودآگاهمون ساخته میشه، ماها خیلی باورای غلط داریم که باید اگاهانه تغییرشون بدیم این کتاب کمک بزرگیه توو این راه سخت. موفق باشین.
محسن aa
۱۳۹۸/۲/۲
سلام، آخه ماها چرا باید تازه تو بیست، سی و یا چهل سالگی با همچین مطالب زندگی سازی آشنا بشیم. به نظر من این کتاب باید قبل از بچه دار شدن برای پدر مادرا و همچنین تو مدارس راهنمایی برای بچه‌ها تدریس بشه، امیدوارم این کتابو بخونید به هر حال ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازست. ممنون از کتابراه 💖💖💯
Loki _SPG
۱۳۹۸/۲/۲۷
نقد این کتاب:
لحن صحبت گوینده بسیار زیبا و جذاب است و هماهنگی کاملی را همراه با موسیقی ایجاد کرده است که همراه با متون نویسنده تاثیر زیادی بر روی انسان قرار می‌دهد
غول درون باعث میشود تا شما بتوانید خواسته هایتان را بر ذهنتان غالب کنید. بر خلاف تصور شما قرار نیست که به یک خواب "ابدی" فرو بروید و
بلکه همواره هشیار صاحب اختیارید و می‌توانید توانایی انجام کارهایی را که در آرزوهایتان را می‌پروراندید، بدست آورید.
نسخه صوتی مطمئناً نسبت به نسخه نوشتاری برتری داره که نشات گرفته از صدا و لحن شیوا گوینده است که همراه با موسیقی پس زمینه، شما رو کامل در عمق کتاب غوطه ور میکنه.
در نهایت باید بگم که خوندن این کتاب نه تنها یکبار بلکه چندین بار توصیه میشه و پیشنهاد میکنم که دوستان حتماً این کتاب رو خریداری و مطالعه کنند. با تشکر از کتابراه بابت ارائه این کتاب
هانیه صدری
۱۳۹۸/۱/۱۹
جذاب. ساده و قابل فهم برای عموم است. در عین حال بسیار کار امد. به همه توصیه میکنم شنیدنش رو از دست ندید. اگر واقعا به دستوراتش عمل کنید معجزه رو میبینید.
V M
۱۳۹۹/۳/۲۶
پیام اول
ابتدای کتاب هستم و این را می‌نویسم که هنوز کامل نخوندمش
من کتاب زیاد خوندم اما این یکی تحسین بر انگیز‌ترین و ساده‌ترین و عمیقترین و کاربردی کاربردی کاربردیترین کتابهایی بود که میشه ازش خیلی زیااااااد ازش استفاده کرد برای همه چیز خدا خیر بده به نویسنده و استاد ساجدی
.
.
.
پیام تموم شد
دومم
کتاب و همه را گوش کردم
این کتاب کاملترین و بهترین و اثربخشترین و عمیقترین و بی‌شک کاربردیترین کتابیست که در این زمینه خوانده یا شنیده‌ام
چنان ساده چنان عمیق و علمی و چنان با مستندات واقعی
نوشته شده که اگر بهش عمل کنید بی شک به اهداف خود میرسید برای عمل به خود کتاب هم از آموزشهای خود کتاب بهره ببرید و ذهن خودتان را برای عملکردن به آن برنامه ریزی کنید
ده‌ها بار باید خوانده و یاداشت برداری بشه
از خانم راضیه هاشمی و گروهش خیلیییییی سپاسگذارم
کمتر گوینده‌ای اینگونه کامل و زیبا، کتابها را صوتی میکنند
گویی خود نویسنده دارد با عشق و شور و هیجان و لحن مناسب صحبت میکند و میکس آهنگهایش هم عالی بود
در کل نقصی ندیدم
بی نظیر بود
این کتاب گنج است
به شرط عمل و تمرین و آموختن صحیح
بنده خیلییی از اساتید و یا کتابها را خوانده و در دوره هایشان شرکت کردم اما این کتاب گنج است
بهترین قسمتش که دیگه غوقا میکنه
فایل و فصل آخره که توضیح میده وقتی دعا میکنیدچی توی مغزتون میگذره و چه کار کنید تا دعاهاتون مستجاب بشه
الحمدلله
Mehdi Mahdavi
۱۳۹۹/۶/۷
سلام اینکه چرا چرا چرا اشتباه است دنبال چگونه‌ها باش؛ ابتدا اینکه این کتاب را در هر سنی که هستی دیدی؛ خواندی و درک کردی همین هم نشانه این که در راه قرار داد و یک دنیا ارزش دارد بخاطر اینکه 80 درصد افراد تا پایان عمرشان گذرشان به این کتاب نمی‌خورد دوم اینکه نباید بعد از خواندن و درک کردن این کتب به همچنان نگاهمان بیرون خودمان باشد؛ پی در پی بگیم چرا نمی‌کنن چرا فلان چرا فلان؛ اول خودم رو به این درک می‌رسانم و این لطف خدا به من بود کرد زنجیره ناآگاهی قطع کرد و تو را آگاه کرد که اشرف مخلوقات انسان نیست اشرف مخلوقات تویی اره درست تو وقتی می‌گویی انسان یک شخصی بیرون خودت نه هر یک یک ما اشرف مخلوقات هستیم و نکته بسیار مهم ما و تفاوت ما با حیوانات هم ساختار مغز ما و بسیار مهم تر از آن قسمت ضمیر ناخودآگاه آن است و رسالت ما بعد آگاهی این نیست که همچنان بگیم فلان باید فلان باید و منتظر انجام توسط دیگران باشیم که خودتان می‌دانید آیا انجام دهد یا آیا انجام نمی‌دهد.... نه باید این آگاهی را به همسر و نسل بعدی خودت انتقال دهی و این کار پی در پی انجام شود و آنگاه شاهد تغییرات شگرفی خواهی شد این هست معنای اشرف مخلوقات درست هست تک تک ما اشرف مخلوقات هستیم اگر خودمان به این آگاهی و درک برسیم؛ خداوند منتظر آگاهی ماست واین را بدان آگاهی سقفی ندارد چون خداوند بی نهایت هست و خداوند پرورش دهند اشرف مخلوقاتش هست و به خودش احسنت گفت؛ کافی است زاویه دیدت را به سمت فراوانی تغییر دهی آنگاه خداوند بلند مرتبه را آن جا خواهی حس کردپیروز باشید و سربلند...
شمس تبریزی
۱۴۰۰/۲/۲۶
من تازه این کتابو شروع کردم فصل ۲ هستم وقتی شروع کردم دیدم این همونیه که دنبالشم، کتابی که کمکم کنه به خودم تلقین‌هایی رو که میخوام داشته باشم، دوست داشتم تجربه‌ی کوچیکمو از استفاده از تلقین و شکرگزاری و مثبت بودن عمیق رو بهتون بگم. ببینید دوستان من تقریبا چندین سال بود جوش میزدم چندسال پیش تصمیم و گرفتم به تجویز پزشک قرص رواکوتان بخورم چون دیگه به مرحله‌ی اصلاend stage ماجرا رسیدم اعتماد به نفسی نداشتم، خوردم تقریبا تا یه سال بعدشم اوکی بودم اما از بعد اون یه سال جوش‌های بدتری ایجاد شد اما کم بود سال بعدش همون جوش‌ها بیشتر شد نمیدونم چطوری ولی به این فک کردم که ممکنه با قانون جذب جوشام خوب شه، تو نت سرچ کردم دیدم کلی آدم اینجوری شدن فهمیدم ما کلا هر ۲ماه یه بار انگار که بدنمون نو میشه ایمان آوردم که این راهکار‌ها عالین و یه عکس با فیلتر که صورت رو صاف میکنه از خودم گرفتم و هر روز خدا رو شکر کردم به خاطر صورت زیبام و پوست صافم و به آینه نگاه نکردم من تلقین کردم انگار.. دوستان معجزه شد مدت هاس یه جوش نزدم اصلا پرهیز غذایی ندارم یه روز میشه کلی پنیر پیتزا بخورم و شکلات مثلا یه جوش بزنم مثه گزیدگی پشه باشه و صب بعدش بره و صورتم عالی عالی شده کسی باور نمیکنه من جوش میزدم ببینید پس واقعیه همه چیز به خودتون بستگی داره ساده نباشید این کتابو سر سری نخونید وقتی تو فصل
اول میگه چندتا میله کردن توی دست یه ادم بعد درشون آوردن و نه عفونت کرد نه جاش موند کاملا واقعیه.. دوستان من از جوش زیاد بافت پوستم آسیب دیده بود اما الان نتنها جوش نمیزنم بلکه پوستم دیگه اصلا چرب نیس و باید کرم مرطوب کننده ایی رو بهش بزنم که قبلا میگفتم لابد همین کرم باعثه جوش میشه! اما الان پوستم خداروشکر شده مثه نوجونیام:)
رضا قصری
۱۳۹۹/۵/۹
واقعا کتابهایی که در مورد ذهن‌و‌مغز و ضمیر ناخودآگاه و چگونگی کارکرد و دستورالعمل برای یادگیری اصول استفاده از ذهنو مغز همه خوب هستن ولی برای اینکه بتونی قدم اول رو بدون پیچ و تابهای نویسنده و یا اصول پیچ در پیچ یک میلیاردر امریکایی برداری که چطور باید با ذهن و ضمیر ناخوداگاه آشنا شد و بعد پله پله اصول کارگردن و استفاده رو یاد گرفت به زبون ساده و روان این کتاب رو پیشنهاد میدم در واقع مثل کتاب فارسی سال اول دبستان هست ولی با فرق اینکه شما در سن سی سالگی و با تجربه خیلی بیشتراز یک بچه هفت ساله شروع به اموزش خوندن و نوشتن کردین و چیزی که کتاب پایه نداره این داره و مثالهایی است که در روز حتما برایمان اتفاق افتاده و ما بی توجه از کنارشون گذشتیم و جیزی یاد نگرفتیم بدلیل اینکه سوادش رو نداشتیم این کتاب سطح سواد من رو در مورد ذهن و روشهای کنترل ناخودآگاهم خیلی ساده بهم یاد داده و باز هم مجدد میخوام مرورش کنم از اول بدلیل اینکه اینقدر که هیجان زده میشید در حین مطالعه یا گوش کردن که ممکنه از بعضی مثالها که اتفاقا حیاطی و مهم هم هستند رد بشید و من مجدد میخوام با دقت بیشتری اونو گوش و یاداشت برداری کنم.
روح اله دهنوی
۱۳۹۸/۱/۲۳
با سلام خدمت دوستانی که مردد هستند این کتاب را بخرند یا نه عرض میکنم. این کتاب به نظر من نمیشه قیمت روش گذاشت. واقعا محشره میلیون‌ها دلار ارزش داره درود بر نویسنده. زندگی و دیدگاه منو تغییر داد.
داریوش دهمام
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
یکی از فوق العاده‌ترین کتاب‌هایی که تا حالا خوندم همین کتابه. واقعا صدا و فن بیان گوینده عالیه. کتابیه که میتونه یک انقلاب در وجود انسان ایجاد کنه.
امیرمسعود اکبراُف
۱۴۰۰/۳/۱۸
بچه که بودم، کارتونِ «علأالدین و چراغِ جادو» را که می‌دیدم، در افکارِ کودکانه‌ی خودم، تصور و فکر میکردم که آیا واقعا میشه این چراغِ جادو، وجود داشته باشه و من بتونم یک‌روزی پیداش کنم؟! 🤔😅
به راستی که با پیدا کردنِ این کتاب، میتونم اعتراف کنم، که اون چراغِ جادو و غولِ آرزوهام را پیدا کردم!
من
به عنوانِ فردی که تمریناتِ موجود در این مبحث را، موبه‌مو و به کَرّات انجام داده، و با پِیروی دقیق از اصولِ این کتاب، به نتیجه‌ی ملموس و مطلوب رسیده، میتوانم با قاطعیت اذعان کنم که این کتاب، خودِ آینده است؛ خودِ خوشبختی است؛ خودِ هرآن چیزیست که شما در رویا و خواب، تصور میکنید و آرزو دارید که‌ای کاش می‌توانستم فِلان کار را انجام دهم، یا‌ای کاش به فِلان موقعیت میرسیدم و یا هر‌ای کاشِ دیگری، که فقط در رویاست!!!
با این کتاب (که به تجربه‌ی شخصی، اثبات شده است)، شما با تمامِ «اِی کاش» هایتان، فقط یک گام فاصله دارید...
و آن هم عملکردن به آموزه‌های بیش از اندازه ساده‌ی این کتاب است!!!
*** (با یک بار خواندن و تلاش کردن، جُز مبلغِ ناچیزِ این کتاب، چیزِ دیگری از دست نمیدهید؛ ولی با امتحان نکردنِ آن، آینده‌ی مطلوبِ خود را از دست می‌دهید!) ***
Lady Piyer
۱۴۰۰/۶/۱۹
سلام دوست عزیز مطمعن باش بهترین انتخاب ممکن هستش و یکی از بی‌نظیرترین کتاب‌هایی هست که با خوندنش کلمه به کلمش به شناخت و کندو کاو توانایی‌هایی که خدا در وجودت نهاده کمک معجزه آسایی میکنه و با اموزش درست توانایی کنترل هرآنچه در زندگیت اتفاق می‌افته رو در اختیارت میزاره و با شناخت هر چه بیشتر خودت و نیرو و قدرت و توانایی هات به شناخت خالق این توانایی‌های عظیم میپردازی این کتاب دری هست از جنس الماسهای نایاب که باید شکر کرد به خاطر این که اینطور راحت و کم هزینه در اختیارمون قرار داده شده و خوشا به حال نویسنده این کتاب که چه اجر عظیمی نصیب خودش کرده و تمام کسانی که بانی این شدن که با این صوت زیبا روان و قابل فهم و درک و ارتباط پذیری بالایی در اختیارمون قرار بگیره هر حاجتی دارید به دست خود حضرت عشق برآورده به خیر بشه خسته نباشید خدا قوت چه خوبه که هستید و به لطف و زحمت شما عزیزان میتونیم سر سوزنی به شناخت خالق کل هستی برای انسان برسیم دوستتون داریم همیشه سلامت و شاد و سایتون برقرار باشه و با شاهکارهای بیشتری نوری درمسیر به کمال رسیدنمون باشید❤️❤️❤️
SoBhAn Rezaei
۱۴۰۱/۷/۲۰
ضمیر ناخود اگاه بسیار قدرتمند است مانند مرتاض که یک نیزه بدون ضد عفونی کردن را در داخل شکمش میکند و راه میرود و در میاورد او با ضمیر نا خود اگاه خود جلوی خونریزی را میگیرد یا قلب را کنترل میکند و سریع زخم را التیام میدهد وحتی عفونت هم نمیکند. قدرت باور داشتن خودتان را جدی بگیرید (مثبت فکر کنید) و و
بهترین زمان برای اندیشه مثبت دریافت انرژی از کائنات زمان نزدیک به خلسه است یعنی هوشیاری اگاهی از اطراف پایین باشد در این حالت به چیز‌هایی که میخواهید فکر کنید و حتی به خود تلقین شفا گرفتن کنید. وقتی سرتان شلوغ باشد بعید است انرژی مثبت شما به جایی برسد. فکر مثبت مانند بدنسازی و عضله سازی به مرور اتفاق میافتد‌ کم نیاورید و ادامه دهید که شما لایق همه نعمت‌هایی که دارید هستید و برای حفظ و رشد نعمت هاتون اندیشه مثبت داشته باشید. ارزو
میکنم همه شما مانند من شاد باشید و از هر انچه دارید لذت ببرید و قدردان آن باشید. این کتاب رو پیشنهاد میکنم و امثال این کتاب‌ها رو گوش کنید چون مانند دروس مدرسه لازمه که بهرمند بشید
محمد.م
۱۴۰۱/۴/۱۵
درود بر شما دوستان گرامی
درباره این کتاب باید بگم که کتاب واقعا خوبیه من خیلی خوشحالم که این کتاب رو گرفتم و چند بار گوش دادم باز هم بارها و بارها میخام بهش گوش بدم چون هر بار یه ایده‌ای به ذهنم میرسه، این کتاب برای من بسیار مفید بود مخصوصا اون فصل راه‌های مربوط به ارتباط برقرار کردن با ضمیر که و
ناخودآگاه به ظاهر یه عمل مسخره یا شایدم احمقانه باشه ولی کاملا جواب داد که این خودش یکی از دلایل برتری این کتاب با کتاب‌های مشابه هست که صرفا توضیح میدن ولی راه ارتباطی رو نمیگن ولی این کتاب میگه چندین راه هم میگه
اون تکنیک سوال و جواب از طریق حرکات انگشتان دست در طی این چند هفته‌ای که از این تکنیک استفاده کرد برای من که خیلی جالب و کارآمد بود و البته کمک کننده بود
حتما این کتاب رو تهیه کنید و چندین بار بهش با دقت گوش بدید
در پایان هم برای زحمت کشان کتابراه، نویسنده، ناشر، مترجم، گوینده و شما دوست گرامی آرزوی شادی و تندرستی دارم 🌹❤️🙏
زینب سیاحی
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
تعبیری که هری کارپنتر در کتابش از ضمیر ناخودآگاه ارائه می‌دهد، بسیار بجا و تحسین‌برانگیز است. غول چراغ جادو نمود حقیقی قدرت و فرمانبرداری ضمیر ناخودآگاه است. همۀ ما کم و بیش از قدرت ضمیر ناخودآگاه آشناییم و می‌دانیم که کار روی آن چقدر می‌تواند در موفقیت ما تعیین‌کننده باشد. همچنین می‌دانیم که و که برنامه‌ها تلقین‌هایی در بیشتر موارد ناخواسته و از روی ناآگاهیِ اطرافیان به ناخودآگاه ما القا شده است، زمینه‌ساز بسیاری ناکامی‌ها و کاستی‌های امروز ما است. کتاب پیش رو به ما کمک می‌کند که ذهن خود را از نو برنامه‌نویسی کرده و آن را بپالاییم. این کتاب ما را در دستیابی به شادی و سلامتی، رهایی از استرس، افزایش اعتماد به نفس و تحقق بخشیدن رؤیاهایمان یاری می‌دهد. هر چقدر که ما در خودآگاهمان خواهان چیزی باشیم، تا زمانی که ناخودآگاه ما با آن همسو نباشد، نمی‌توانیم به هدفمان دست یابیم. با به کارگیری شیوه‌هایی که هری کارپنتر در این کتاب معرفی کرده، می‌توانیم شکاف بین ضمیرهای خودآگاه و ناخودآگاه را از میان برداشته و از قدرت نامحدود ذهن خود در مسیر کامیابی بهره ببریم.
مشاهده همه نظرات 1847

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

برای دریافت کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.