معرفی و دانلود کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

عکس جلد کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ اثر هری کارپنتر، راهنمایی کامل و جامع برای افرادی است که می‌خواهند غول درون خودشان را کشف کنند و آن را مطیع خود کنند تا بتوانند زندگی‌شان را تغییر دهند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

غول درون (The genie within, your subconscious mind) را یک توصیف کاملاً کاربردی از نحوه‌ی کارکرد ضمیر ناخودآگاه‌مان می‌دانند. قوانینی که ضمیر ناخودآگاه از آن‌ها اطاعت می‌کند، چگونگی برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه به همراه 15 روش ثابت شده برای استفاده از آن در این کتاب صوتی بیان شده است.

غول درون همان ضمیر ناخودآگاه است که اغلب نمی‌دانیم چطور کار می‌کند و چطور باید از آن استفاده کنیم؟ هدف این کتاب صوتی نیز همین است. راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی، خوشبختی و آرامش ذهنی شماست که در اینجا جمع‌آوری شده است.

پی بردن به نحوه کارکرد ضمیر ناخودآگاه، حلقه‌ی گمشده‌ای برای دستیابی به موفقیت است. روش‌های استفاده از آن سهل است، اما اگر ندانید ضمیر ناخودآگاه‌تان چگونه کار می‌کند، احتمالاً شکست می‌خورید. کلید موفقیت دسترسی به ضمیر ناخودآگاه از طریق یک حالت ذهنی تغییر یافته است. تکرار عبارات تاکیدی برای ضمیر ناخودآگاه در حالت نرمال و بیدار بیشتر از منفعت ضرر دارد. باید یاد بگیرید که وارد حالت مغزی طبیعی آرام بشوید تا به قلمرو ضمیر ناخودآگاه نفوذ کنید. اگر تغییر خاصی در تضاد با باورهای ناخودآگاه شما باشد، نمی‌توانید اراده کنید که تغییر کنید. می‌توانید در تمام طول روز به هدفتان فکر کنید، اما در حقیقت این کافی نیست، و می‌تواند بر علیه شما عمل کند.

ضمیر ناخودآگاه تقریباً 92٪ از کل مغز را تشکیل می‌دهد. ضمیر خودآگاه 8٪ باقیمانده را تشکیل می‌دهد. بنابراین، ضمیر خودآگاه در مقابل با ضمیر ناخودآگاه بسیار ناچیز است. ضمیر ناخودآگاه منطق ندارد و به ورود حسی استناد می‌کند. بنابراین، به واقعیت و تصور یکسان واکنش نشان می‌دهد. برای مثال، وقتی خواب پرت شدن از ساختمان را می‌بینید بدنتان همان واکنشی را نشان می‌دهد که اگر در واقعیت این اتفاق برای شما بیفتد نشان می‌دهد. بدن شما عرق می‌کند، ضربان قلبتان بالا می‌رود و... پس این نکته خیلی مهم است. ضمیر ناخودآگاه تفاوت بین واقعی و خیالی را نمی‌داند.

هری کارپنتر (Harry W Carpenter) برای آموختن نحوه استفاده از ذهن ناخودآگاه قدرتمند خود، پیگیری وسواسانه‌ای در طول عمر خود داشته است. این اشتیاق در 10 سالگی با بهبودی ذهنی یک بیماری تهدید کننده‌ی در زندگی‌اش شروع شد. هری او می‌توانست او را درمان کند. هری تا سن 30 سالگی تمام آنچه را که نیاز بود آموخت.

ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه شما عملکرد کاملاً متفاوتی دارند. شما نیاز دارید که قبل از بهره گرفتن کامل از قابلیت‌های ضمیر ناخودآگاه تفاوت‌های آن‌ها را بدانید و آن‌ها را به طور دقیق بشناسید.

نتایجی که می‌توانید بعد از شنیدن این کتاب صوتی کسب کنید: تغییر عادات بد، سودمندی و کارامدی بیشتر، کاهش وزن، افزایش عزت نفس، رسیدن به اهداف، هماهنگی فیزیکی بهتر، خلاقیت بیشتر، بهبود سلامت ذهن و بدن، تعبیر رویاها و نشانه‌ها، آرامش تا سطحی عمیق‌تر، خواب بهتر، تبدیل روحیه کسل کننده به روحیه شاد.

کتاب صوتی غول درون دربردارنده‌ی تمرینات عملی است و بعد از هر درس دستورالعمل‌های ریلکسیشن گفته می‌شود که می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید. برای موفقیت نیاز به پرورش ضمیر ناخودآگاه دارید و کتاب صوتی غول درون این امکان را به شما می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی غول درون می‌شنویم:

پیرمردی وقتی که فقط یک پسر بچه بود، داستانی از زنی شنید که یک بطری با یک چوب پنبه در دهانه‌اش در ساحل پیدا کرد. وقتی چوب پنبه را از دهانه‌ی بطری بیرون کشید، او تصویر یک غول را دید که بیرون آمد. غول هر چیزی که زن آرزو کرد به او عطا کرد. پیرمرد عمر خودش را صرف یافتن بطری خودش و غول درون آن کرد. او سواحل تمام قاره‌ها را جستجو کرد. به خاطر وسواسی که داشت، هرگز رابطه‌ای طولانی مدت ایجاد نکرد یا شغلی را برای مدتی طولانی نگه نداشت. او یک مرد ناراحت بود.

یک روز در ساحلی نزدیک خانه‌اش، بطری را که به دنبالش بود یافت. به دلیلی که برایش ناشناخته بود، او احساس کرد که یک غول درون آن وجود دارد. چوب پنبه‌های دهانه سایر بطری‌ها به سختی بیرون می‌آمد، اما این یکی به راحتی به بیرون لغزید. ناگهان یک غول ظاهر شد. غول به پیرمرد گفت، "من اینجا هستم تا هرچیزی که می‌خواهی به تو ببخشم. "

پیرمرد جواب داد، "هرچیزی که بخواهم؟"

غول گفت، "خوب تقریبا هرچیزی. از آنجایی که تو پیر هستی و هرگز در سیاست نبوده‌ای، این احتمال وجود ندارد که تو بتوانی رئیس جمهور آمریکا شوی، همچنین من فکر نمی‌کنم عاقلانه باشد که آرزوی یک جایگاه در تیم بسکتبال المپیک را داشته باشی. و من فکر نمی‌کنم که تو چیزی بخواهی که به ضرر شخص دیگری باشد. بنابراین، نه، نه همه چیز. اما هنوز بیش از چیزی که آرزوی آن را داشته‌ای. قطعا برای شادی و آرامش تو کافی است. "

پیرمرد از خود بی‌خود شد اما سپس عصبانی شد. "چرا انقدر طول کشید تا تو را پیدا کنم؟ اگر هنگامی که جوان بودم تو را پیدا می‌کردم می‌توانستم کارهای زیادی را به انجام برسانم. "

غول گفت، "سرورم اما من تمام مدت با تو بوده‌ام. من در آن بطری نبودم. من با تو بوده‌ام و در تمام زندگی تو آرزوهایت را برآورده کرده‌ام. به یاد داری که شش ساله بودی و آرزو کردی که پدرت بیشتر به تو توجه کند؟ تو انگشت خودت را بریدی. این کار اتفاقی نبود. پدرت بریدگی را شست و از تو نگهداری کرد. یادت می‌آید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۸ دقیقه
سرآغاز: یک حکایت ساده
۳۵ دقیقه
درس اول: غول شما - بخش اول
۱۷ دقیقه
درس اول: غول شما - بخش دوم
۳۳ دقیقه
درس دو: تفاوت بین ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه - بخش اول
۲۶ دقیقه
درس دو - بخش دوم
۲۹ دقیقه
درس سه: اَبَر بیوکامپیوتر شما - بخش اول
۳۱ دقیقه
درس سه: اَبَر بیوکامپیوتر شما - بخش دوم
۲۹ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش اول
۲۳ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش دوم
۱۹ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش سوم
۲۱ دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه - بخش اول
۳۴ دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه - بخش دوم
۴۰ دقیقه
درس شش: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 1 - بخش اول
۲۵ دقیقه
درس شش - بخش دوم
۲۹ دقیقه
درس هفت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 2 - بخش اول
۳۹ دقیقه
درس هفت - بخش دوم
۳۰ دقیقه
درس هشت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه، قسمت 3 - بخش اول
۴۷ دقیقه
درس هشت - بخش دوم
۴۱ دقیقه
درس هشت - بخش سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟
نویسنده
مترجمبهاره کریمخانی، بهداد ساجدی حسینی
گویندهراضیه هاشمی
ناشر چاپیانتشارات هراز
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

حمید کریمی
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
من این کتاب رو، نسخه چاپیشو، بارها خوندم و باید بگم یه کتاب بی‌نهایت فوق العادیه، از کتابراه ممنونم که این کتاب تاثیر گذار رو به صورت صوتی ارائه داد، باید بگم نسخه صوتیشم خریدم از کتابراه. تک تک شما عزیزانی که زحمت اینکار رو کشیدید خسته نباشین. دوستان، یا خودمونیترش کنم، بچه‌ها پیشنهاد میکنم حتما و این کتاب رو مطالعه کنین. مطمئن باشین زندگیامون با ضمیرناخودآگاهمون ساخته میشه، ماها خیلی باورای غلط داریم که باید اگاهانه تغییرشون بدیم این کتاب کمک بزرگیه توو این راه سخت. موفق باشین.
محسن aa
۱۳۹۸/۲/۲
سلام، آخه ماها چرا باید تازه تو بیست، سی و یا چهل سالگی با همچین مطالب زندگی سازی آشنا بشیم. به نظر من این کتاب باید قبل از بچه دار شدن برای پدر مادرا و همچنین تو مدارس راهنمایی برای بچه‌ها تدریس بشه، امیدوارم این کتابو بخونید به هر حال ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازست. ممنون از کتابراه 💖💖💯
Loki _SPG
۱۳۹۸/۲/۲۷
نقد این کتاب:
لحن صحبت گوینده بسیار زیبا و جذاب است و هماهنگی کاملی را همراه با موسیقی ایجاد کرده است که همراه با متون نویسنده تاثیر زیادی بر روی انسان قرار می‌دهد
غول درون باعث میشود تا شما بتوانید خواسته هایتان را بر ذهنتان غالب کنید. بر خلاف تصور شما قرار نیست که به یک خواب "ابدی" فرو بروید و
بلکه همواره هشیار صاحب اختیارید و می‌توانید توانایی انجام کارهایی را که در آرزوهایتان را می‌پروراندید، بدست آورید.
نسخه صوتی مطمئناً نسبت به نسخه نوشتاری برتری داره که نشات گرفته از صدا و لحن شیوا گوینده است که همراه با موسیقی پس زمینه، شما رو کامل در عمق کتاب غوطه ور میکنه.
در نهایت باید بگم که خوندن این کتاب نه تنها یکبار بلکه چندین بار توصیه میشه و پیشنهاد میکنم که دوستان حتماً این کتاب رو خریداری و مطالعه کنند. با تشکر از کتابراه بابت ارائه این کتاب
هانیه صدری
۱۳۹۸/۱/۱۹
جذاب. ساده و قابل فهم برای عموم است. در عین حال بسیار کار امد. به همه توصیه میکنم شنیدنش رو از دست ندید. اگر واقعا به دستوراتش عمل کنید معجزه رو میبینید.
V M
۱۳۹۹/۳/۲۶
پیام اول
ابتدای کتاب هستم و این را می‌نویسم که هنوز کامل نخوندمش
من کتاب زیاد خوندم اما این یکی تحسین بر انگیز‌ترین و ساده‌ترین و عمیقترین و کاربردی کاربردی کاربردیترین کتابهایی بود که میشه ازش خیلی زیااااااد ازش استفاده کرد برای همه چیز خدا خیر بده به نویسنده و استاد ساجدی
.
.
.
پیام تموم شد
دومم
کتاب و همه را گوش کردم
این کتاب کاملترین و بهترین و اثربخشترین و عمیقترین و بی‌شک کاربردیترین کتابیست که در این زمینه خوانده یا شنیده‌ام
چنان ساده چنان عمیق و علمی و چنان با مستندات واقعی
نوشته شده که اگر بهش عمل کنید بی شک به اهداف خود میرسید برای عمل به خود کتاب هم از آموزشهای خود کتاب بهره ببرید و ذهن خودتان را برای عملکردن به آن برنامه ریزی کنید
ده‌ها بار باید خوانده و یاداشت برداری بشه
از خانم راضیه هاشمی و گروهش خیلیییییی سپاسگذارم
کمتر گوینده‌ای اینگونه کامل و زیبا، کتابها را صوتی میکنند
گویی خود نویسنده دارد با عشق و شور و هیجان و لحن مناسب صحبت میکند و میکس آهنگهایش هم عالی بود
در کل نقصی ندیدم
بی نظیر بود
این کتاب گنج است
به شرط عمل و تمرین و آموختن صحیح
بنده خیلییی از اساتید و یا کتابها را خوانده و در دوره هایشان شرکت کردم اما این کتاب گنج است
بهترین قسمتش که دیگه غوقا میکنه
فایل و فصل آخره که توضیح میده وقتی دعا میکنیدچی توی مغزتون میگذره و چه کار کنید تا دعاهاتون مستجاب بشه
الحمدلله
Mehdi Mahdavi
۱۳۹۹/۶/۷
سلام اینکه چرا چرا چرا اشتباه است دنبال چگونه‌ها باش؛ ابتدا اینکه این کتاب را در هر سنی که هستی دیدی؛ خواندی و درک کردی همین هم نشانه این که در راه قرار داد و یک دنیا ارزش دارد بخاطر اینکه 80 درصد افراد تا پایان عمرشان گذرشان به این کتاب نمی‌خورد دوم اینکه نباید بعد از خواندن و درک کردن این کتب به همچنان نگاهمان بیرون خودمان باشد؛ پی در پی بگیم چرا نمی‌کنن چرا فلان چرا فلان؛ اول خودم رو به این درک می‌رسانم و این لطف خدا به من بود کرد زنجیره ناآگاهی قطع کرد و تو را آگاه کرد که اشرف مخلوقات انسان نیست اشرف مخلوقات تویی اره درست تو وقتی می‌گویی انسان یک شخصی بیرون خودت نه هر یک یک ما اشرف مخلوقات هستیم و نکته بسیار مهم ما و تفاوت ما با حیوانات هم ساختار مغز ما و بسیار مهم تر از آن قسمت ضمیر ناخودآگاه آن است و رسالت ما بعد آگاهی این نیست که همچنان بگیم فلان باید فلان باید و منتظر انجام توسط دیگران باشیم که خودتان می‌دانید آیا انجام دهد یا آیا انجام نمی‌دهد.... نه باید این آگاهی را به همسر و نسل بعدی خودت انتقال دهی و این کار پی در پی انجام شود و آنگاه شاهد تغییرات شگرفی خواهی شد این هست معنای اشرف مخلوقات درست هست تک تک ما اشرف مخلوقات هستیم اگر خودمان به این آگاهی و درک برسیم؛ خداوند منتظر آگاهی ماست واین را بدان آگاهی سقفی ندارد چون خداوند بی نهایت هست و خداوند پرورش دهند اشرف مخلوقاتش هست و به خودش احسنت گفت؛ کافی است زاویه دیدت را به سمت فراوانی تغییر دهی آنگاه خداوند بلند مرتبه را آن جا خواهی حس کردپیروز باشید و سربلند...
روح اله دهنوی
۱۳۹۸/۱/۲۳
با سلام خدمت دوستانی که مردد هستند این کتاب را بخرند یا نه عرض میکنم. این کتاب به نظر من نمیشه قیمت روش گذاشت. واقعا محشره میلیون‌ها دلار ارزش داره درود بر نویسنده. زندگی و دیدگاه منو تغییر داد.
رضا قصری
۱۳۹۹/۵/۹
واقعا کتابهایی که در مورد ذهن‌و‌مغز و ضمیر ناخودآگاه و چگونگی کارکرد و دستورالعمل برای یادگیری اصول استفاده از ذهنو مغز همه خوب هستن ولی برای اینکه بتونی قدم اول رو بدون پیچ و تابهای نویسنده و یا اصول پیچ در پیچ یک میلیاردر امریکایی برداری که چطور باید با ذهن و ضمیر ناخوداگاه آشنا شد و بعد پله پله اصول کارگردن و استفاده رو یاد گرفت به زبون ساده و روان این کتاب رو پیشنهاد میدم در واقع مثل کتاب فارسی سال اول دبستان هست ولی با فرق اینکه شما در سن سی سالگی و با تجربه خیلی بیشتراز یک بچه هفت ساله شروع به اموزش خوندن و نوشتن کردین و چیزی که کتاب پایه نداره این داره و مثالهایی است که در روز حتما برایمان اتفاق افتاده و ما بی توجه از کنارشون گذشتیم و جیزی یاد نگرفتیم بدلیل اینکه سوادش رو نداشتیم این کتاب سطح سواد من رو در مورد ذهن و روشهای کنترل ناخودآگاهم خیلی ساده بهم یاد داده و باز هم مجدد میخوام مرورش کنم از اول بدلیل اینکه اینقدر که هیجان زده میشید در حین مطالعه یا گوش کردن که ممکنه از بعضی مثالها که اتفاقا حیاطی و مهم هم هستند رد بشید و من مجدد میخوام با دقت بیشتری اونو گوش و یاداشت برداری کنم.
مشاهده همه نظرات ۱۲۱۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟

برای دریافت کتاب صوتی غول درون: ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.