دانلود کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی

  • از: حسین وهابی
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی

کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی اثر حسین وهابی، راهنمایی برای یافتن مسیر درست زندگیست. این اثر به شما کمک می‌کند تا با شناخت قانون جذب و به کارگیری صحیح آن، به خواسته‌های خود در زندگی‌تان برسید.

قانون جذب قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد. به زبان ساده، این قانون یعنی این که هرچیزی مشابه خود را جذب می‌کند. قانون جذب می‌گوید که انرژی فکر و انرژی‌ای که هرکس منتشر می‌کند، انرژی مشابه خود را جذب می‌کند. در نتیجه، ما براساس افکار و انرژی‌ای که منتشر می‌کنیم هرچیزی را در همان سطح به زندگی‌مان جذب می‌کنیم. به زبان ساده‌تر، ما به هرچیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم، آن را به زندگی‌مان جذب می‌کنیم.

قانون جذب در فلسفهٔ اندیشه نوین، باوری است که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خویش وارد آورند و آن را تجربه کنند. این باور بر اساس ایده‌ای است که مردم و افکارشان هر دو از «انرژی خالص» ساخته شده‌اند و از طریق فرایند «انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند» شخص می‌تواند سلامت، رفاه و روابط شخصی خویش را ارتقا بخشد. هواداران پارادایم ذهن-قدرت عموماً تکنیک‌های تجدید شناختی را با تاییدها و تجسم خلاقانه ترکیب می‌کنند تا افکار «منفی» و خود تخریب‌گر را محدود سازند و افکار «مثبت» و سازگارانه را جایگزین آن نمایند.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۲۹ دقیقه
بخش اول
۲۵ دقیقه
بخش دوم
۱۴ دقیقه
بخش سوم
۵۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۱۸ دقیقه
بخش پنجم
۱۶ دقیقه
بخش ششم
۳۸ دقیقه
بخش هفتم
 ۴ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۴۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی

برای دانلود کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی
فاطیما مهران جلیل
۱۳۹۷/۷/۸
مرسی از اینکه این کتاب رو انتخاب کردید خیییلی کتاب خوب و عالی هست و من واقعا گوش کردنش رو به همه توصیه می کنم خسته نباشید خداقوت
zahra sadeghi
۱۳۹۷/۷/۶
عالی
احسان م
۱۳۹۷/۱۰/۲۷
کتابی که ارزش چند بار گوش کردن رو داره ممنون از آقای وهابی و خانم آذرسا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)