دانلود کتاب صوتی قدرت عادت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت عادت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت عادت

کتاب صوتی قدرت عادت نوشته‌ی چارلز داهیگ به شما شیوه‌های خارق‌العاده و درخشانی درباره‌ی تشخیص عادت‌های خوب و بد ارائه می‌کند که با بهره‌گیری از آن‌ها بتوانید برای همیشه چگونگی شکل‌گیری و تغییر آن‌ها را یاد بگیرید. این اثر برای مدت طولانی به عنوان یکی از کتاب‌های پرفروش‌ نیویورک‌تایمز بوده است.

درباره‌ی کتاب صوتی قدرت عادت:

کتاب صوتی قدرت عادت (The Power Of Habit) دربردارنده‌ی چکیده‌‌ای از صدها پژوهش دانشگاهی، مصاحبه با بیش از 300 دانشمند، مدیر و تحقیقات انجام شده در چندین شرکت و سازمان مطرح و درخشان جهان است.

چارلز داهیگ (Charles Duhigg) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که افراد ضعیف قربانی عادت‌های خویش می‌شوند و به کوشش بیشتر جهت جایگزین کردن عادات خوب به عادات بد احتیاج دارند و این موضوع یکی از اسرار انسان‌های موفق به شمار می‌رود.

چارلز داهیگ در این کتاب صوتی عادت‌هایی را برای شما بازگو می‌کنند که به طور مشخص تعریف شده‌اند، انتخاب‌هایی که تمام انسان‌ها در برهه‌هایی از زندگی‌شان آگاهانه آن را گزیده‌اند و سپس بدون آنکه به آن‌ها بیندیشند، هر روز انجام‌شان داده‌اند. تمام افراد آگاهانه تصمیم می‌گیرند که چقدر غذا بخورند، چقدر بخوابند، وقتی از خواب بیدار می‌شوند ابتدا چه‌ کاری انجام دهند، چه وقت به پیاده‌روی بروند و غیره. آن‌ها برای هیچ یک از این کارها تصمیم نگرفته‌اند و آن رفتار به صورت خودکار به وجود آمده و این از دیدگاه عصب‌شناسی یک نتیجه کاملاً طبیعی است. افراد این الگوهای رفتاری را با درک اینکه چگونه این اتفاق رخ می‌دهد، می‌توانند تغییر دهند و آن‌ها را هرطور که می‌خواهند بازسازی کنند.

این اثر برای مدت طولانی به عنوان یکی از کتاب‌های پرفروش‌ نیویورک‌تایمز بوده است و از سوی دانشگاه هاروارد هم در لیست کتاب‌های تاثیرگذار برای مدیران قرار گرفته است.

بخش‌بندی کتاب صوتی قدرت عادت:

این اثر دربردارنده‌ی سه بخش است؛ بخش اول درباره‌ی چگونگی به وجود آمدن عادت‌هاست. این بخش عصب‌شناسی شکل‌گیری عادت، نحوه‌ی ایجاد عادت‌های نوین، تغییر عادت‌های کهنه و شیوه‌های گوناگون این فرآیند را بررسی می‌کند. به عنوان مثال، اینکه چطور مسواک زدن که کاری غیرعادی و عجیب است به یک دغدغه ملی تبدیل می‌شود.

بخش دوم به بررسی و تحلیل عادت‌های شرکت‌ها و سازمان‌های موفق می‌پردازد. این بخش جزئیات چگونگی عملکرد مدیر شرکت آلکوا، پاول اونیل را بیان می‌کند که چگونه پیش از آنکه وزیر دارایی شود توانست با تمرکز بر یک عادت خوب، این شرکتی که در حال نابود شدن بود را به صدر جدول شرکت‌های موفق برساند. هم‌چنین به شرح چندین مدیر موفق و برجسته می‌پردازد که با به کار بردن عادت‌های خوب و حذف عادت‌های بد به موفق‌های چشم‌گیری رسیده‌اند.

بخش سوم درباره‌ی عادت‌های جوامع است و به شما می‌گوید چگونه مارتین لوترکینگ و جنبش‌های حقوق مدنی تا حدی از مسیر تغییر عادت‌های اجتماعی در مونتگومری آلاباما به پیروزی رسیدند. در پایان هم به چندین سوال پیچیده‌ای که در ذهن‌تان شکل گرفته، پاسخ می‌دهد.

شنیدن کتاب صوتی قدرت عادت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به اشخاصی که بر عادت‌های خود کنترل ندارند و حس می‌کنند آن‌ها مانع پیشرفت و موفقیت‌شان هستند، پیشنهاد می‌شود. افرادی که به شناخت قدرت ویژه‌ی خود برای ترک ‌عادت‌های بد نیاز دارند و می‌خواهند تا برای تغییر عادت‌های کهنه‌شان بکوشند، بهتر است این کتاب را بشنوند.

چارلز داهیگ را بیشتر بشناسیم:

چارلز داهیگ (Charles Duhigg)، نویسنده و خبرنگار نیویورک تایمز در سال 1974 چشم به جهان گشود. او به‌ خاطر آثار برجسته‌اش در زمینه‌های کسب‌و‌کار جایزه پولیتزر نیویورک تایمز را دریافت نموده است. کتاب حاضر نوشته‌ی او یکی از درخشان‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است که به چندین زبان مختلف ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت عادت می‌شنویم:

شواهدی وجود دارد مبنی بر اینکه ترجیح ما برای چیزهایی که آشنا به نظر می‌رسند، محصول سیستم اعصاب ما است. دانشمندان، مغز مردم را وقتی به موسیقی گوش می‌کردند، مورد آزمایش قرار دادند و نواحی عصبی را که در درک محرک‌های شنیداری مشارکت دارند، ردیابی کردند. گوش کردن به موسیقی، بخش‌های متعددی از مغز را فعال می‌کند، از جمله قشر شنوایی، تالاموس و قشر جداری برتر.

این بخش‌ها همچنین در تشخیص الگوها شرکت دارند و به مغز کمک می‌کنند تصمیم بگیرد به کدام ورودی‌ها توجه کند و کدام را نادیده بگیرد. قسمت‌هایی که موسیقی را پردازش می‌کنند، برای جستجوی الگوها و گشتن به دنبال شباهت‌ها طراحی شده‌اند. منطقی به نظر می‌رسد. به هر حال موسیقی پدیده‌ای پیچیده است. تن‌های متعدد، زمینه‌ها، ملودی‌های متداخل و اصوات رقیب درون تقریباً هر آهنگی (یا حتی در صحبت‌های هر کسی که در یک خیابان شلوغ حرف می‌زند) به قدری زیاد و طاقت فرسا هستند که بدون توانایی مغز ما در تمرکز بر بعضی صداها و نادیده گرفتن بقیه، همه چیز مثل یک سروصدای خشن و ناهنجار به نظر می‌رسید.

مغز ما مشتاق است در موسیقی آشنایی را جستجو کند، زیرا آشنایی است که باعث می‌شود ما بتوانیم بشنویم بدون این که با هر صدایی حواسمان پرت شود. درست همان‌طور که دانشمندان‌ام آی تی کشف کردند که عادت‌های رفتاری، ما را از غرق شدن در تصمیمات تمام نشدنی حفظ می‌کنند و در صورت نبودن عادت‌ها، مجبور بودیم هر روز درگیر اتخاذ آن تصمیم‌ها باشیم. عادت‌های شنیدن وجود دارند چون بدون آن‌ها غیرممکن بود که ما بتوانیم تصمیم بگیریم در جریان یک بازی فوتبال، بر صدای بچه‌مان، یا سوت مربی یا سر و صدای خیابان شلوغ متمرکز شویم. عادت‌های شنیدن به ما امکان می‌دهند که به صورت ناخودآگاه صداهای مهم را از آن‌هایی که می‌توانند نادیده گرفته شوند، جدا کنیم.

 ۱۳ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۷۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۱۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
پیش‌گفتار: درمان عادت
۲۸ دقیقه
بخش اول: عادت‌های افراد - فصل اول: چرخه عادت - عادت‌ها چگونه عمل می‌کنند - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل اول - قسمت سوم
۱۱ دقیقه
فصل اول - قسمت چهارم
۱۸ دقیقه
فصل دوم: مغز مشتاق - چگونه عادت‌های جدید بسازیم! - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل دوم - قسمت سوم
۱۱ دقیقه
فصل دوم - قسمت چهارم
۱۳ دقیقه
فصل دوم - قسمت پنجم
۱۸ دقیقه
فصل سوم: قانون طلایی تغییر عادت - چرا دگرگونی رخ می‌دهد؟ - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم - قسمت سوم
۱۴ دقیقه
فصل سوم - قسمت چهارم
۲۱ دقیقه
فصل سوم - قسمت پنجم
۳۵ دقیقه
بخش دوم: عادت‌های سازمان‌های موفق - فصل چهارم: عادت‌های محوری یا تصنیف پاول اونیل - چه عادت‌هایی بیشتر اهمیت دارند؟ - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - قسمت سوم
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: استارباکس و عادت موفقیت - وقتی که قدرت اراده خودکار می‌شود - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل پنجم - قسمت سوم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم - قسمت چهارم
۶ دقیقه
فصل پنجم - قسمت پنجم
۱۵ دقیقه
فصل ششم: قدرت یک بحران - چگونه رهبران به دنبال حوادث، عادت‌های جدید می‌سازند - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
فصل ششم - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
فصل ششم - قسمت چهارم
۳۹ دقیقه
فصل هفتم: چگونه فروشگاه تارگت پیش از آنکه شما بدانید، می‌داند شما چه می‌خواهید؟ - چگونه شرکت‌ها عادت‌ها را پیش‌بینی و دستکاری می‌کنند؟ - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل هفتم - قسمت سوم
۷ دقیقه
فصل هفتم - قسمت چهارم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: کلیسای سدل بک و تحریم اتوبوس مونتگومری - جنبش‌ها چگونه پا می‌گیرند - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۳۵ دقیقه
فصل هشتم - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
فصل نهم: نورولوژی‌های قدرت اراده - آیا ما مسئول عادت‌های خود هستیم؟ - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل نهم - قسمت سوم
۲۰ دقیقه
فصل نهم - قسمت چهارم
۳۰ دقیقه
پی‌نوشت: نکاتی برای کااهش وزن، ترک سیگار، مسامحه‌کاری و...
۲۸ دقیقه
پیوست: راهنمای استفاده از مطالب این کتاب

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت عادت

برای دانلود کتاب صوتی قدرت عادت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت عادت
Tahereh Moghtaderi
۱۳۹۹/۷/۴
خیلی خیلی عالی بود
Delvin mahdian
۱۳۹۹/۸/۱۰
کتاب خوبی بود ب شماهم پیشنهاد مکنم بخونی
Kambiz Gilany
۱۳۹۹/۹/۱۹
کتاب خیلی خیلی مفیدی است. آدم درک می‌کند چرا سیستم مدیریتی کشور اینقدر ایراد دارد؟ چرا اصلاحات لازم در کشور ما انجام نمی‌شود برای بهبود یافتن؟ چون نقد پذیر نیستند!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)
موفقیت شخصی، موفقیت شغلی، کتاب پرفروش، پرفروش ترین نیویورک تایمز، عادت های اشخاص، عادت کسب و کار، حلقه عادت، کتاب قدرت عادت ها، کتاب صوتی قدرت عادت ها، کتاب ساختار عادات، کتاب صوتی ساختار عادات، بهترین ترجمه کتاب قدرت عادت، قیمت کتاب قدرت عادت، خرید کتاب قدرت عادت، خرید اینترنتی کتاب قدرت عادت، معرفی کتاب قدرت عادت، فایل صوتی کتاب قدرت عادت، کتاب دلیل هر آنچه که در کسب و کار انجام می دهیم، کتاب صوتی دلیل هر آنچه که در کسب و کار انجام می دهیم، ترک عادت، حلقه ترک عادت، ترک عادت های بد، کتاب چرایی کارهایی که انجام می دهیم در زندگی و کسب و کار، کتاب صوتی چرایی کارهایی که انجام می دهیم در زندگی و کسب و کار، کتاب قدرت عادت، ایجاد عادات جدید، عادت های خوب و بد، چرایی کارهایی که انجام می دهیم در زندگی و کسب و کار، چرایی کارهایی که انجام می دهیم و چگونگی تغییر دادن آن ها، چارلز دوهیگ، چارلز دیوهیگ، The Power Of Habit، why we do what we do in life، Charles Duhigg