دانلود کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی

کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی نوشتۀ موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به تفرجگاه‌ها، نقاط دیدنی، سوغاتی‌ها، آب‌وهوا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد این استان می‌پردازد.

دربارۀ کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی:

بقایای تاریخی‌ای که در استان خراسان شمالی باقی مانده، نشانگر حکومت‌هایی کهن در این سرزمین است. این استان آب‌وهوایی متنوع دارد و از لحاظ پوشش گیاهی بسیار متفاوت است.

بزرگ‌ترین شهر و مرکز استان خراسان شمالی بجنورد نام دارد. بناهای تاریخی، آبشارها، مجموعه‌های تفریحی، تفرجگاه‌ها و... جذابیت این استان را دوچندان کرده‌اند.

قالی، پوستین‌دوزی، پشتی، قالیچه‌های ابریشمی، زیورآلات سنتی، گلیم، نمدبافی و... از جمله صنایع دستی این استان به شمار می‌روند.

آش زرشک، آش قلیه، آش جوشواره، آش یارمه و... غذاهای محلی خراسان شمالی را دربر می‌گیرند. همچنین آبنبات، گردو، قره‌قروت، خشکبار فاروج، شکرپنیر، بادام، عسل، کشک، گیلاس، انگور و... محصولات استان خراسان شمالی را شامل می‌شوند.

شنیدن کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به تمام افرادی که به گردشگری و سفر و آشنایی با شهرهای دیگر علاقه‌مند هستند پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی می‌شنویم:

این ییلاق دارای جاده‌ای ماشین‌رو و امکانات گردشگری فراوانی است. دره‌های زیبا، درختان انبوه و رودخانه‌های فراوان، چشمه‌سارها و آبشارهای دیدنی دارد. این منطقه دربرگیرنده ناحیه گلیان، حصار پهلوان‌لو و استخری است. بقایای حصار موسی‌خان و سنگرهای خداورد سردار در آنجا دیده می‌شوند.

حمام پیرشهید جزء حمام‌های خزینه‌ای است و از سه بخش اصلی شامل رختکن، گرمخانه و خزینه آب گرم و سرد تشکیل شده است. در هر ضلع رختکن طاقچه‌هایی برای قرار دادن وسایل قرار دارد. از گوشۀ شرقی رختکن می‌توان به گرمخانه دست یافت. حمام پیرشهید مانند سایر حمام‌های خزینه‌ای پایین‌تر از سطح زمین ساخته شده است.

 ۴۷ دقیقه، ۴۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
ییلاق گلیان و استخری

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی

برای دانلود کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجراجو در خراسان شمالی

نظرات کتاب صوتی ماجراجو در خراسان شمالی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.