دانلود کتاب صوتی مثل یک ثروتمند فکر کن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مثل یک ثروتمند فکر کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مثل یک ثروتمند فکر کن

مارک الن و مارک فیشر در کتاب صوتی مثل یک ثروتمند فکر کن (میکرو کتاب)، به شما می‌آموزند که چگونه همانند یک ثروتمند، فکر و عمل کنید. هم‌چنین در این کتاب با چند تن از ثروتمندان موفق دنیا و اصول موفقیت آن‌ها آشنا می‌شوید.

همه ثروتمند شدن را دوست دارند، اما چه چیزی باعث می‌شود برخی به آن برسند و افراد زیادی در آرزوی آن بمانند؟ افراد ثروتمند یکسری ویژگی‌های مشترک دارند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها طرز فکرشان است. طرز فکر شما می‌تواند سبک زندگی و آینده‌تان را بسازد.

افرادی که موفقیت‌های بزرگی در زندگی به دست آورده‌اند، دارای چندین ویژگی شخصیتی مشترک با هم هستند. با بررسی و شناخت این ویژگی‌ها شما می‌توانید بفهمید که موفقیت در گذشته چطور به وجود آمده و شما امروز برای رسیدن به اهداف‌تان باید چه کارهایی انجام دهید.

مهم‌تر از همه، افراد موفق در کسب‌وکارهای مختلف، مسیر رسیدن به موفقیت را ترسیم کرده‌اند تا افراد بتوانند با طی کردن آن از پتانسیل‌های خود استفاده نمایند. در نتیجه یک روش بسیار ساده برای رسیدن به موفقیت وجود دارد:‌ برای رسیدن به موفقیت، اصول مشابه از آنچه که دیگران انجام داده‌اند را در حرفه خود اعمال کنید.

مارک فیشر (Mark Fisher)، یکی از بزرگ‌ترین نظریه پردازان و نویسندگان جهان است. او یکی از استادان برجسته کالج سلطنتی لندن بود که برای سال‌های متمادی نظریه‌ها و افکارش را در یک وبلاگ شخصی می‌نوشت. او چند کتاب مشهور دارد که توسط منتقدان تقدیر شده که یکی از آن‌ها مثل یک ثروتمند فکر کن (How to Think Like a Millionaire) است. مارک الن (Marc Allen) نیز نویسنده و سخنران مشهور بین‌المللی، رئیس و ناشر کتابخانه جهانی جدید، و موسیقی‌دان و آهنگساز است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره‌ی کتاب
۱ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۱ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
فصل اول
۱۲ دقیقه
فصل دوم
۵ دقیقه
فصل سوم
۴ دقیقه
فصل چهارم
۲۸ دقیقه
فصل پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مثل یک ثروتمند فکر کن

برای دانلود کتاب صوتی مثل یک ثروتمند فکر کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مثل یک ثروتمند فکر کن

نظرات کتاب صوتی مثل یک ثروتمند فکر کن

Javid Yazd
۱۳۹۸/۷/۲۵
بسیار پر محتوا بود، و به نظر من گوینده کتاب‌های صوتی خیلی مهم هستند که در این کتاب واقعا گوینده بسیار خوب و صدایی دلنشین داشت، چند تمرین عالی داشت، نکته‌های موثر در رسیدن به هدف.
محمد حیدری
۱۳۹۹/۴/۲۸
میکرو کتاب‌های صوتی از نظر ذخیره وقت و مدیریت زمان و بهره وری در کمترین زمان ممکن واقعا مفید هستند طبعا این میکرو کتاب هم از این قاعده مستثنی نیست.
melika Ya Ali
۱۳۹۷/۸/۶
ایده هاتونو بنویسید تا اتفاق بیفتد.
به محض نتیجه گیری نهایی اقدام به به شروع کنید.
زمان رو از دست ندهید
مشاهد همه نظرات (۲۵)