دانلود کتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن!


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن!

کتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن! (میکروکتاب) نوشته استفان گارنیه، شما را با برخی از خصوصیات ویژه‌ی گربه‌ها آشنا می‌کند که اگر آن‌ها را در زندگی خود اعمال کنید، می‌توانید از زندگی شادتر و بهتری بهره ببرید.

شاید برای شما هم پیش آمده که در برخی از روزها حوصله‌ی انجام کارهای خود و یا شنیدن اخبار را ندارید و خودتان را درگیر فکر کردن درباره‌ی آینده نمی‌کنید. دلتان نمی‌خواهد به سبک زندگی‌تان بیاندیشید. موضوعاتی هم‌چون آیا غذایی که می‌خورید سالم است یا خیر؟ آیا در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنید؟ و ... دیگر برایتان اهمیتی ندارد و فقط می‌خواهید برای مدتی از برق کشیده شوید و خود را از همه چیز دور کنید.

گربه‌ها راهنمای خوبی برای سبک زندگی افراد به حساب می‌آیند. شاید این جمله موجب تعجب باشد که یک گربه چطور شما را جهت آفرینش زندگی بهتر کمک می‌کند. استفان گارنیه (Stephane Garnier) با معرفی گربه‌اش به نام زیگی، فلسفه زندگی یک گربه با راهنمایی‌های زیگی را تحلیل و بررسی می‌کند و در اختیار شما قرار می‌دهد. او می‌خواهد در میکروکتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن! (How to Think Like a Cat) به شما بگوید که فقط به کارهای ضروری بپردازید و از زندگی نهایت لذت را ببرید.

شنیدن میکروکتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن! به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به تمام افرادی که از زندگی روزمره و شلوغی‌ها خسته شده‌اند، به شدت پیشنهاد می‌‌شود.

استفان گارنیه را بیشتر بشناسیم:

استفان گارنیه، نویسنده جوان و مطرحی است که در فرانسه چشم به جهان گشود. او را بیشتر به خاطر مقاله‌ها، رمان‌ها و مطالب طنزش در روزنامه‌های فرانسوی می‌شناسند. او قبل از اینکه به صورت حرفه‌ای به نویسندگی روی بیاورد، شغل‌های گوناگونی از قبیل ادیتور صدا، بازاریاب خودرو، طراح وبسایت، مدیر هتل، خوانندگی و ... را تجربه کرده است که این تجربیات به نوشته‌های طنز او کمک شایانی کرده زیرا او با بخش‌های گوناگونی از زندگی‌ها و شغل‌های اشخاص آشنایی دارد. در حال حاضر او در لیون فرانسه زندگی می‌کند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب مثل یک گربه فکر کن! می‌شنویم:

بسیاری از ما کم رو هستیم و توانایی روحی کافی برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران را نداریم و به افرادی که به راحتی و برعکس ما می‌توانند یک جمع را تحت تاثیر قرار دهند قبطه می‌خوریم. اما این دیگران چه کسانی هستند؟ جز‌ اینکه همین خود ما هستیم؟ مثلا من برای شما یک «دیگر» حساب می‌شوم و شما هم برای من یک «دیگر» هستید. بگذارید راحت‌تر بگوییم: فکر کنید ذهن شما یک کمد است و افراد را در آن قرار می‌دهید. به بعضی‌ها یک طبقه اختصاص می‌دهید و بعضی دیگر را شاید 3 نفری در یک طبقه بگذارید اما برای خودتان چقدر جا در نظر رفتید؟ اگر کمتر از دیگران باشد قطعا عزت نفس خود را از دست می‌دهید.

بیایید گربه را بررسی کنیم. کافیست از روی پای آن‌ها رد شوید تا ببینید با شما چه می‌کند! شما هم نگذارید «دیگر‌ها» پا روی پای شما بگذارند. آن‌ها هیچ برتری نسبت به شما ندارند. آن‌ها تا آنجایی به خود اجازه می‌دهند جلو بیایند که شما به آن‌ها نشان دادید. از حق خود دفاع کنید و نگذارید دیگرها با شما مثل یک فرد ضعیف برخورد کنند.

 ۱ ساعت و ۵ دقیقه، ۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: دوست شما، گربه!
۱۱ دقیقه
فصل دوم: گربه افتخار به نفس دارد
۹ دقیقه
فصل سوم: نگه داشتن زمان به سبک گربه‌ای
۹ دقیقه
فصل چهارم: گربه اعتماد می‌کند
۸ دقیقه
فصل پنجم: گربه همواره صادق است
۷ دقیقه
فصل ششم: گربه در هر شرایطی راحت است
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن!

برای دانلود کتاب صوتی مثل یک گربه فکر کن! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مثل یک گربه فکر کن!

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Ali SafariSarvandi
۱۳۹۹/۸/۹
برای من که خوب و جالب بود البته گربه‌های خونگی فرق می‌کنن با گربه‌های بیرون اونها قویترن وشخصیت مبارزی دارن.
محمد علی ..
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
عالی بهترین کتاب
حتما بخرید
سالی کاشانی
۱۳۹۹/۱۰/۵
چه کتابیه غلط گفتاری داره توی نمونه، «365لغت در سال» باید میگفت اما اشتباه گفت 365 لغت درساعت!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)