دانلود کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی

کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی نوشته‌ی فیلیپ مک گرا، راهکارها و تمرینات مفید و موثری را جهت غلبه بر مشکلات و تغییر زندگی به شما ارائه می‌کند تا با استفاده از آن‌ها زندگی بهتر و زیباتری داشته باشید.

درباره‌ی کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی:

کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی (The life strategies workbook) حاوی تمرینات ویژه‌ای است که به موضوع برخورد موثر با مسائل زندگی می‌پردازد. در این تمرینات از شما خواسته شده که مشاهدات، افکار و برنامه‌هایتان را مکتوب کنید. این کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا به شما درباره‌ی خودتان اطلاعاتی می‌دهد که اگر می‌خواهید به زندگی متفاوتی برسید، به آن‌ها احتیاج دارید و هر چقدر با جزییات بیشتری بنویسید، زودتر و به نتایج بهتری خواهید رسید.

اگر در حال درمان یک بیماری هستید یا یک دستگاه خراب را تعمیر می‌کنید، یا طرح مسئله‌داری را اصلاح می‌نمایید، نخستین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چه عیب و ایرادی در کار است. مشکل در چیست؟ این مطلب در مورد زندگی شما، سلامتی شما، اتومبیل‌تان و یا کسب و کاری که دارید نیز صدق می‌کند. کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی تمریناتی به شما ارائه می‌کند که بتوانید به زندگی‌تان صادقانه نگاه کنید، اینکه چرا زندگی‌تان به این شکل است و چگونه شد که به موقعیت امروز رسیدید؟ و اینکه چه کارهایی انجام دهید تا بر مشکلات زندگی غلبه کنید و زندگی موفق‌تر و زیباتری برای خود رقم بزنید.

شنیدن کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری به شدت توصیه می‌شود.

فیلیپ مک گرا را بیشتر بشناسیم:

دکتر فیلیپ مک‌گرا (Phillip C McGraw) که اغلب او را با نام دکتر فیل می‌شناسند، یکی از چهره‌های ماندگار دهه‌ی کنونی در زمینهٔ رشد و موفقیت شخصی است. فعالیت مکرر و مداوم او در برنامه‌ی تلویزیونی اپرا، نگارش ده‌ها کتاب موفق و پرفروش و استقبال شگفت‌انگیز از برنامه‌ی تلویزیونی خود او با عنوان دکتر فیل، جایگاه و تأثیرگذاری او نزد مخاطبان بسیارش را نشان می‌دهد.

فیلیپ مک‌گرا در سال 1975 در رشته‌ی روانشناسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. سپس در همین رشته مدرک کارشناسی ارشد گرفت و در سال 1979 مدرک دکترا خود را اخذ نمود. مک‌گرا از آن زمان تا سال 1983، در کنار پدرش مطب داشت و به روان‌کاوی مشغول بود. او در سال 1990 به همراه یک وکیل شرکتی بنیان‌گذاری کرد تا در زمینه‌ی بررسی سلامت روانی انسان‌ها در پرونده‌های حقوقی مشاوره دهند. وقتی اُپرا وینفری در سال 1995 به دادگاه کشانده و سرانجام در سال 1998 تبرئه شد، دکتر فیل نقش مفیدی در تدوین لوایح و دفاعیات او داشت. آشنایی اپرا با او به دعوت برای حضور در برنامه‌ی تلویزیونی اُپرا منجر شد و استقبال از این برنامه به‌ حدی بود که حضور دکتر فیل در این برنامه به‌ صورت مداوم و هفتگی در آمد.

فیل مک‌گرا یک سال بعد نخستین کتابش را با عنوان راهکارهای زندگی چاپ کرد که بسیار پرفروش شد. کتاب‌های بعدی او با عنوان نجات رابطه، پذیرش واقعیت، راه‌حل نهایی وزن، اول خانواده و... همه با استقبال و موفقیت فراوان همراه شدند و اغلب آن‌ها شامل جلدهای تکمیلی در قالب دفتر تمرین هستند.

در قسمتی از کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی می‌شنویم:

این را تمرینی در نظر بگیرید که به معاینه‌ای برای اطلاع از نوع بیماری شباهت دارد، بعدا وقتی درباره‌ی زندگی‌تان علم و اطلاع بیشتری پیدا کردید این آزمون را دقیق‌تر انجام خواهید داد، اما به هر صورت تا همین‌جا هم با برخی از موضلات زندگی‌تان آشنا هستید. این فهرست را بشنوید و هر مورد را که درباره‌ی شما صدق می‌کند را با یادداشت نمایید. در انتهای پرسش‌نامه اگر موارد دیگری به ذهن‌تان می‌رسد آن را هم اضافه کنید.

- ناراحتم که به قدر کافی درآمد ندارم.
- لایق‌تر از حدی که نشان می‌دهم، هستم.
- گیر کرده‌ام و به خواسته‌هایم نمی‌رسم.
- از خودم دلگیرم.
و ...

 ۲ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۱۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
بخش اول: توجه به واقعیت‌‌ها
۱۴ دقیقه
بخش دوم: قانون اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم: قانون دوم
۹ دقیقه
بخش دوم: قانون سوم
۱۲ دقیقه
بخش دوم: قانون چهارم
۱۲ دقیقه
بخش دوم: قانون پنجم
۸ دقیقه
بخش دوم: قانون ششم
۱۱ دقیقه
بخش دوم: قانون هفتم
۱۳ دقیقه
بخش دوم: قانون هشتم
۸ دقیقه
بخش دوم: قانون نهم
۶ دقیقه
بخش دوم: قانون دهم
۱۹ دقیقه
بخش سوم: آماده شوید
۲۱ دقیقه
بخش چهارم: حرکت کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی

برای دانلود کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مهارت‌های عملی زندگی

نظرات کتاب صوتی مهارت‌های عملی زندگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.